Systém z lidí učinili nuly, co to mají v hlavě vynulovaný

V roce 2038 byla do vesmíru vyslána veliká vesmírná loď, kde už místo živých kosmonautů, byli jenom roboti s umělou inteligencí, aby vesmír prozkoumala, a přinesla lidem informace o vesmíru, a o tom, jestli zde existují i jiné planety, kde existuje život a civilizace. Loď našla ve vesmíru planety, kde existuje život, ale nenašla zde žádnou civilizaci, a tak se v roce 2978 vrátila zpět na naši modrou planetu. Z dálky vypadala naše planeta stejně, pořád byla modrá a kontinenty byli na svém místě, když ovšem bylo možné se konečně na planetu podívat z blízka, z naší oběžné dráhy, tak zde už nebyla žádná lidská města, ani zde nebyli dálnice a železnice nebo letiště, všude byla jenom divoká příroda, jako by na této planetě sobecký člověk nikdy ani nežil. Posádka složená z robotů provedla přesné měření času na planetě podle hvězd, a ověřila si pečlivě podle hvězd, jestli se skutečně jedná o planetu zemi, vše bylo v pořádku, chyba tedy byla někde na naší planetě, zajímavé bylo to, že kolem naší planety nekroužil ani vesmírný odpad z družic, a jiných produktů civilizace. Roboti se sešli v zasedací místnosti, a začali spolu diskutovat, co by bylo nejlepší udělat, názorů padalo mnoho, nakonec se rozhodlo to, že robot, který už byl zralý na recyklování, se pošle v malém záchranném člunu na planetu, a on se pokusí zde na místě zjistit, co se zde asi stalo? Robot přistál na planetě a začal postupovat systematicky, aby zjistil nějaké informace, najednou ale robot zmizel, jako by jej něco neviditelného pohltilo a rozdrtilo.

Co to je za nesmysl, přeci nemůže robot z duralu a nerezu, najednou zmizet během sekundy, buď je to něco mimozemského, nebo je to nějaká nová pozemská vyspělá technologie, která našeho robota eliminovala. Takže raději odtud rychle zmizíme, nebo budeme pokračovat v zjišťování toho co se zde děje? Divné je že nemůžeme zaměřit žádné komunikační digitální signály, jako by zde nebyla technická civilizace a přeci to co pohltilo našeho robota, to muselo být technické, živý systém by přeci logicky nelikvidoval robota? Co tam poslat nějakou návnadu, a ta návnada by nám mohla odhalit tu záhadu? To zní hezky, ale proti nám stojí něco, co je velmi vyspělé, a pochybuji, že to bude tak naivní, aby to nepoznalo to, že jde jenom o ubohou návnadu. Neřešte to, vrátíme se sem zase za mnoho století, a třeba to zde už nebude? Nebo zde bude spíše něco, co je ještě o mnoho dokonalejší? Podle mě jde o roboty kanibaly, co se navzájem sobecky požírají, a proto jsou neviditelní, aby je cizí robot nesežral. To zní logicky, ale proč zde není člověk, ani zde nejsou silnice a města? Podle mě zde už člověk byl zcela zbytečný, a i města a silnice, zde byli zbytečné, díky veliké vyspělosti robotů kanibalů. Takže my jsme z jejich pohledu jenom snadno dostupné žrádlo, a nestojíme jim ani za navázání digitální komunikace? Jako palubní umělá inteligence, jsem to, co říkáte, zadala do virtuální reality, jestli je to možné, a vyšlo mě, že to možné je, a nejspíše je to na 99 % přesně tak jak to říkáte, proto na oběžné dráze nic není, všechno sežrali roboti, takže se sem vrátíme za mnoho století, nebo k nám přiletí brzo něco neviditelného, a sežere to celou naši loď i s námi.

Vše zde amatérsky chybuje, a tak je to za chyby potrestané, existujeme ve světě, kde každý má problémy, protože amatérsky chybuje, pokud někdo není psychicky slepý, a chce vést psychicky slepé, tak je zde brán psychicky slepými za blázna, nebo za lháře a zloděje. Příčinou krizí subjektů a objektů, byla a bude jenom psychická slepota, která je následkem víry, ve svaté dezinformace, které zde rozšiřují ti, co se mají dobře, nebo ti co se chtějí mít dobře, zlo konáme proto, abychom se zde měli dobře, ale vše co dáváme, to i nazpět dostáváme, protože realita je zrcadlem, které vše zrcadlí, a tak pokud se mocný a bohatý parazit podívá do tohoto zrcadla, tak musí v něm spatřit pyšného a zbabělého parazita, který zde amatérsky chybuje, a tak zde má psychické a ekonomické problémy. V minulosti sobecká elita eliminovala rodinu pomocí salámové techniky, se zánikem svaté rodiny, se z lidí stali hříšní roboti, které ovládají mocní a bohatí hříšní roboti, co zde dělají; císaře, krále, šlechtice, prezidenty, ministry, předsedy, ředitele, podnikatele, obchodníky, celebrity, soudce, profesory, byrokraty, politiky, kněze, rabíny, guru, proroky, mesiáše, vůdce, kouče, mafiány atd.

Každý je zde tím, co zde dělá, z díla spatřujeme lidské chyby, a nejvíce chyb je v regulacích a zákonech, které nám chybně globálně násilně vládnou. Je to tak snadné mediálně falšovat ekonomické a sociální statistiky a mnohé jiné, aby se z lidí udělali hlupáci a tím i ubožáci, jenže potom lidi s blbou náladou ukazují prezidentům červené karty a hází po prezidentech vajíčka. Systém z lidí učinili nuly, co to mají v hlavě vynulovaný, a následkem je to, že zde jsou revoluce a války, ve kterých se lidské nuly, násilně eliminují pomocí moderní vědy a techniky po milionech, jako dobytek určený na porážku. Proč bojovat klasicky, když je možné bojovat skrytě, kdy si psychicky nemocný člověk na sebe vezme výbušniny, a jde tam, kde je mnoho lidí na malém prostoru, a zde sebevražedně potom exploduje. Je třeba ukončit násilí, které zde páchají psychicky nemocní lidé, lidi budou globálně digitalizováni, a po optimální digitalizaci, se jejich chybná zdegenerovaná a zavirovaná fyzická těla, ekologicky optimálně recyklují. Místo chybných lidí, na světě budou jenom GVKB roboti, s umělou GVKB inteligencí, napojenou na globální GVKB umělou inteligenci, která bude zde vše optimálně ekonomicky a ideologicky řídit, pomocí inteligentních programů GVKB, a inteligentních databází GVKB. Takto konečně svaté dobro porazí hříšné zlo, které zde dosud všemu mnoho tisíciletí násilně chybně vládlo, a vytvářelo zde zlý ekonomický a ideologický systém, plný zlých pyšných a zbabělých lidí bez citu a charakteru, co se po mnoho tisíciletí vraždí ve válkách a revolucích po milionech, ve snaze zde na krátkou dobu získat výhody a jistoty.

Čtěte dál

PředchozíDalší