Podívejme se na to, jak se bojíme nahradit staré za nové, protože máme strach ze změn, jaký to má smysl žít zde do 80 let, když od 50 let naše zdraví už za nic nestojí. Zaměstnavatelé nechtějí zaměstnávat staré zaměstnance, protože jsou často nemocní a pracují pomalu a chybně, jedinou výjimkou zde jsou státní zaměstnanci, zde se uplatní dobře i těžce nemocní jedinci ve vysokých funkcích za vysoké platy.

Společnost má veliké náklady na lidí, co jsou staří a tím i nemocní, přitom řešení je jednoduché, naskenujeme lidi ve virtuální realitě a lidi budou existovat jenom ve virtuální realitě kde už nebudou mít genetická těla a nebudou k ničemu potřebovat peníze a výhody. Místo lidí zde bude umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše je zde dočasným evolučním experimentem.

Je to právě třicet let, co se začali používat mobilní telefony a internet je s námi stejně dlouho, za těch třicet let se mnoho změnil svět, největší změnou je to že se vše urychlilo tam kde není zaostalost. Na internetu se často setkáváme se zaostalostí třeba u; portálů, katalogů, encyklopedie, stránek, blogů, fóra, sociální sítě. Mnohdy by stačilo málo změn a zaostalost by se eliminovala, komu není rady tomu není pomoci.  

Nevěřte na zázraky, pochopte to že bez optimalizace a modernizace se naše společnost nezmění k lepšímu, nutně potřebujeme začít nahrazovat lidi za roboty, aby zde robot prezident vyznamenával roboty a lidi by už existovali jenom ve virtuální realitě, a tak by zde nebyli; krize, pandemie, války, katastrofy atd. Je to jako když si chcete nainstalovat Windows 11 na 6 let starý počítač a při instalaci je vám oznámeno to, že máte starý počítač, který nesplňuje požadavky na nový operační systém