Příběh je záznam něčeho co je v pohybu

Vše co existuje v času a prostoru to má svůj příběh i obyčejný kámen má svůj příběh, tak jako existují skutečné příběhy tak existují i příběhy které nejsou skutečné, jako třeba naše sny. Příběh je záznam něčeho co je v pohybu nebo to bylo v pohybu a teď už to není v pohybu, v dávné minulosti byli lidi negramotný a tak se příběhy vyprávěli nebo  se hráli na divadle.

Náročnost posluchačů a čtenářů narůstala a tak začali vznikat i takové příběhy které dokázali uspokojit veliké nároky posluchačů a čtenářů, dneska je snaha vytvářet filmové příběhy a vytvoření populárního filmu je většinou velmi drahé a tak není zadarmo film lidem k dispozici.

Vše evolučně směřuje k tomu že bude skutečná realita nahrazená virtuální realitou a tím staré příběhy evolučně zaniknou a vzniknou příběhy ve virtuální realitě, tyto příběhy budou o něčem zcela jiném než příběhy které dneska jsou populární, pokud bychom teoreticky mohli dneska vidět příběhy z virtuální reality co zde bude za tisíc let tak bychom tyto příběhy nechápali.

Čtěte dál

PředchozíDalší