Optimismus je návyková droga

Ano, bude líp, hlásají bezcharakterní kariéristi, jenže po volbách je líp jenom těm, co se dostali na vysoké státní funkce a těm co těžce pracují, jako pomocní dělníci líp není. Optimismus je návyková droga stejně škodlivá jako cigarety a alkoholické nápoje, naše konzumní kultura je založená na závislosti na optimismu, lidem je přeprogramován násilně mozek pomocí reklamy, která hlásá optimismus, a tak zde jsou optimistické ideologie, které končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, globalismus atd. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že realita je spojená s pesimismem, protože dobrota je žebrota. Vše je o pokryteckém divadle, ve kterém si zde mediálně čerti hrají na anděly, z díla poznáme, kdo je čert a kdo je anděl, nehledejte v konzumním očistci anděly, je to marnost.

Pořiďte si raději do bytu psa nebo pokojové rostliny, manželství nefunguje, protože jsme pokrytci, co touží po výhodách. Podívej se konečně objektivně do zrcadla a v zrcadle spatříš nulu s nulovou evoluční hodnotou, pokud díky válce nebo pandemii zemře mnoho miliónu nul tak je to jenom statistika, která nikoho nezajímá, realita je o tom že vše v nás a okolo nás má nulovou hodnotu, protože vše je jenom kopie, originál je iluze. Nejde porušit autorské právo, protože každé lidské dílo je kopie s nulovou hodnotou to se týká; knih, časopisů, hudby, filmů, programů, informací atd.

Něco vzniká z něčeho, každý originální tvůrce, je jenom levnou kopírkou. Inflace znehodnocuje jenom kopie s nulovou hodnotou, to, co je originálem to nepodléhá inflaci, originálem jsou zde třeba vesmírné a přírodní pravidla která platí mnoho miliónů let beze změny. Naše lidská pravidla, co jsou nám svatá to jsou jenom kopie s nulovou hodnotou, proto zde musí být policie a soudy abychom tato nehodnotná pravidla dodržovali a tím se ocitali v neřešitelných situacích, co z nás všech dělají ubožáky s ubohou náladou. Parazit dělá vše pro to, aby mohl parazitovat, vládnou nám mnoho tisíciletí paraziti, nadbytek je zde založen na nedostatku, aby se měli elitní paraziti dobře tak se musí mít pracující hostitelé zle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *