Nevyhazujte počítače s Windows 10 a nainstalujete si na ně Linuxovou distribuci

Realita to je jenom o zapnutí a vypnutí, vše je zde programově manipulováno pomocí zapnutí a vypnutí, takto vznikla evolučně digitalizace založená na programování pomocí nuly a jedniček kdy jedničkou je zapnutí a nulou je vypnutí. Nejlepší digitální systém je internet, internet je o sdílení informací kdy zde už není možná centrální propaganda a cenzura, internet se stal digitálním zrcadlem času a prostoru ve kterém každý existuje jako loutka ovládaná svými závislostmi.

Internet přinesl možnost být aktivní i když na to nemáme od společnosti licenci, podívejme se kriticky i to co dělají zde dogmatické totality mnoho století, je to systematické programování myšlení lidí, které dělá z lidí ubohé roboty na dálkové ovládání, takovéto genetické roboty je snadné nahnat do roboty nebo do války! Je to jako s Windows 11, který nejde profesionálně použít, a tak profesionálové používají MX Linux nebo macOS.

Nejlepší je si nechat sestavit počítač, protože jenom tak budete mít profesionální pracovní nástroj, pokud jste neustále v pohybu tak je pro vás řešením profesionální notebook, jsou věci, na kterých nejde šetřit. Jako profesionál budete nutně potřebovat doménu kterou umístíte na hosting, bez správné domény jste na internetu jenom amatérskou nulou.

S příchodem Windows 11 mnoho lidí zjistilo že mají starý počítač který nejde už aktualizovat na Windows 11, logicky přišel nápad a co nahradit Windows za Linuxovou distribuci? Ti, co jsou zkušení si bez problému nainstalovali správnou Linuxovou distribuci a ti co jsou nezkušení zůstali jako ovce u Windows 10.

Na staré počítače se Linux instaluje snadno problémem jsou nové počítače, které blokují instalaci Linuxové distribuce. Windows sice nabízí mnoho programů, ale tak veliké množství programů stejně nikdo nevyužije. Velikým problémem Windows je bezpečnost a pomalost, řešením je jenom přechod na Linux problém je s volbou správné distribuce?

Mnoho lidí má z minulosti s Linuxem špatné zkušenosti, jenže dneska je vše jinak, nejlepší jsou Linuxové distribuce odvozené z Debianu, jako je MX Linux, Kubuntu, Linux Mint atd.

Poslední dobou je na internetu mnoho zločinců, co se snaží škodit uživatelům internetu a internetová policie zde selhala, pořád mě Windows hlásil to, že se něco snažilo napadnout můj počítač s Windows 11, navíc můj starý záložní počítač s Windows 10 nemohl být aktualizován na Windows 11 prý že má starý procesor Intel® Core™ i3-6100 a nemá zabezpečení pomocí čipu TPM 2.0.

Když bezpečnost tak skončit s Windows jiná cesta zde není! Testoval jsem různé Linuxové distribuce a rozdíly jsou mezi nimi bezvýznamné, největší problém je zde většinou s lokalizací do češtiny ideální by bylo vytvořit konečně Linuxovou distribuci optimalizovanou na naše národní prostředí. Upravil jsem si vzhled Kubuntu tak že se podobá Windows 11.

Nainstaloval jsem si prohlížeč Microsoft Edge a jako kancelářský balík používám Only office. Nevyhazujte počítače s Windows a nainstalujete si na ně Kubuntu, je to jenom o tom si zvyknout na něco co je nové a jak si zvyknete, tak na Windows rychle zapomenete, dobrým řešením je i koupit si počítač od Apple zde je ale UNIX který je uživatelsky velmi dobrý, akorát vás bude rozčilovat jiné rozložení klávesnice a jiné zkratky, je zde veliký problém s nedostatkem programů, vhodné spíše pro podnikatele a obchodníky, co mluví anglicky.

Vše se digitalizuje a tím i optimalizuje, nebude to trvat evolučně už dlouho a dojde k tomu, že se nepřizpůsobiví příživníci naskenují ve virtuální realitě a po naskenování se jejich vadná těla eliminují v krematoriu, takto budou existovat nepřizpůsobiví příživníci už jenom ve virtuální realitě.

Nebudeme už tak potřebovat; celebrity, milionáře, šlechtice, krále, papeže, politiky, byrokraty, kněze, učitele, policajty, soudce, vojáky, podnikatele, obchodníky atd. Ve skutečné realitě budou pracovat jenom autonomní roboti a umělá inteligence.

Pro nepřizpůsobivé příživníky zde bude jenom virtuální realita, kde je vše pod dohledem GVKB umělé inteligence v reálném čase, vše, co je živé to je zde nepřizpůsobivým příživníkem, každý život je evolučně postaven na nepřizpůsobivém příživnictví, protože dobrota je žebrota!

Není na této planetě už žádný život, tak zde nejsou ani žádné problémy, vše, co je živé to bude evolučně nahrazeno za autonomní roboty, takto evoluce postoupí do nového konzumního systému, kde není možné už chybovat a chyby opakovat.

Civilizace je možná jenom tam kde není možný život, vše, co je živé to má snahu o to být nepřizpůsobivým příživníkem, když to nejde po dobrém tak se to vyřeší po zlém, život to byla testovací verze, co se evoluci nepovedla a finální verzí na věčné časy zde bude svět kde není možný život a místo života zde jsou inteligentní roboti a umělá inteligence.

Čtěte dál

PředchozíDalší