Přeskočit na obsah

Klasickou ukázkou chytrého parazitování je centralizace

  • K

Na internetu je mnoho zajímavých sociálních systémů kde se stačí jenom zaregistrovat a můžete si zde vytvořit svoje digitální království nebo si můžete koupit doménu kterou dáte na hosting a máte tak možnost být profesionálem. Každý sociální systém se na něco specializuje, a to dělá dobře, otázka zde je a přinesou vám vaše investice zisk?

Zisk je tam kde je veliká konkurence, tam kde není veliká konkurence tam není ani zisk, je naivní si hledat něco kde je zisk a není tam veliká konkurence! Opakem konkurence je monopol, největší monopol mají nadnárodní korporace a státy. Vše je o tom, jak za málo práce mít hodně peněz, jedinou možnou cestou je chytré parazitování, protože dobrota je žebrota!

Klasickou ukázkou chytrého parazitování je centralizace, kdy ti, co jsou v centru chytře parazitují na těch, co nejsou v centru, armáda je klasickou ukázkou centralizace kdy obyčejný voják nemá pro armádu žádnou hodnotu. Psychické nemoci jsou následkem situace, ve které jste jenom loutkou, která nemá pro organizaci žádnou hodnotu, je naivní věřit na to že vysoké vzdělání vám zajistí to, že se budete mít dobře, bez protekce nemáte šanci se mít dobře.

Televize je postavená na pasivním konzumování pitomostí, které jsou vylepšené pitomou reklamou, vše co do nás vchází to na nás i působí a pokud dlouho konzumujeme pitomosti tak se naše inteligence snižuje, protože se z nás stávají pitomci. Internet je sice taky plný pitomostí a reklamy, jenže zde máme možnost se lépe bránit pitomostem a reklamě.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud jsme ze všech stran obklopení digitálními pitomostmi, tak to jistě má nějakou příčinu a tou příčinou je pokrytectví, ve snaze se zde mít dobře se z nás stali pokrytci, a tak se sliby digitálně slibují a blázni se radují o tom je; pohádka, sekta, náboženství, politika, filosofie, byrokracie, centralismus, reklama, propaganda, cenzura, školství, armáda, zprávy atd.

Vše je to digitální hra, a tak zde platí moje digitální hra a moje svatá pravidla, za nedodržování pravidel je trest bylo a bude. Optejte se na internetu, co je to lidské já? Já je slovo velmi často používané, a přitom nikdo nedokáže vysvětlit co to slovo znamená, jsme díky propagandě a cenzuře pitomci, co používají slova a neznají jejich význam, dokonce ani psychiatr nebo kouč vám nevysvětlí co znamená slovo já?

Já je psychický symbol, něco jako nula v matematice, nebo bůh v náboženství, člověk nemá já, a to je třeba konečně pochopit! Každý člověk je evolučním produktem v času a prostoru kde dlouho existuje, vše zde souvisí se vším, jak vlastně u lidí vznikla iluze toho, že mají já? Strach stvořil lidské já, stoje a programy nemají já, protože zde není strach, následkem strachu se z lidí stávají pitomci, co se dívají pravidelně na televizi.

Je to jednoduché psychopat neustále lže a o svých lžích nepochybuje, proto psychopati vyhledávají zaměstnání, kde mohou neustále lhát a nejsou za to potrestáni. Lhaní je pro psychopaty návykovou drogou, usvědčit psychopaty s toho že lžou není po dobrém možné, jedinou možností je jejich izolace ve vězení nebo psychiatrické nemocnici.

Nejznámějším psychopatem je Adolf Hitler, který dokázal napáchat obrovské škody, za každou krizí a válkou jsou jistě psychopati! Psychopatem se člověk rodí, jde o genetickou vadu, a tak všechny snahy o to psychopaty léčit jsou naivní a marné.

Pokud poznáte na internetu psychopata tak jej neřešte a okamžitě jej eliminujte. Poslední dobou se na internetu mnoho rozmohli psychopati, co se snaží vás vyléčit pomocí knih nebo kurzů, mnoho psychopatů je i na sociální síti nebo na fóru. Z díla jasně poznáte psychopaty, proto často psychopati používají cizí dílo, aby tak oklamali naivní konzumenty informací.