Všechny populární knihy jsou plné lží

Lidská práce je drahá, a tak se používají; programy, umělá inteligence, stroje, roboti atd. proces optimalizace a automatizace je zde už dlouhou dobu těžko najít rok kdy vše evolučně začalo?

Dosud nám stroje brali fyzickou práci a v současnosti přichází doba kdy nám umělá inteligence vezme psychickou práci, a tak každý dostane do hlavy kontrolní čip, aby už nemohl dělat chyby, z lidí se tak stanou genetické loutky na dálkové ovládání, pokud bude loutka vadná tak se eliminuje v krematoriu jako by to byla jenom věc.

Místo jmen budeme mít globální číslo, místo peněz bude zde pro nás přídělový systém, skončí tak; móda, drogy, sport, umění, náboženství, pohádky, reklama, rasismus, vandalismus, politika, školství, byrokracie, policie, soudy, armáda atd. Elity si naivně myslí že nedostanou do hlavy čip, kdo jinému jámu kopá ten do ní nakonec sám spadne, komu není rady tomu není pomoci.

Jelikož autonomní roboti budou pracovat levněji a lépe, než lidi tak pro lidi už nebude logicky práce za mzdu, a to bude znamenat genocidu v globálním měřítku, subjektivně si myslím že zde už brzo bude konec lidského druhu a evolučně jej nahradí autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a o tom to je, že každý evoluční experiment je zde dočasně.

Vědci zadali umělé inteligenci, aby spočítala, jak by vypadala konzumní společnost, ve které by nebyla nikde možná lež, a výsledkem bylo konstatování že taková konzumní společnost by rychle jistě zanikla. Čas má dost času na to, aby odhalil všechny lži z minulosti, to v minulosti lidi lhali my v současnosti nelžeme, jenže současnost bude brzo minulostí!

Všechny populární knihy jsou plné lží, kterým naivně dneska věříme, a tak jejich popularita netrvá dlouho! Pravda nikdy nikde nebyla populární, protože pravda lhářům nastavuje zrcadlo, ve kterém spatří lháře, pravda je pravidelnost, která je; subjektivní, objektivní, trvalá, dočasná atd. na pravidelnost se lze spolehnout a o tom to je, na lež se nelze spolehnout lež je zde jenom sítí do které se chytají naivní pitomci.

Aby mohli mocní snadno manipulovat s bezmocnými tak k tomu používají lži zabalené do pravdy jde zde o propagandu a reklamu, aby se bezmocným zablokovalo poznání pravdy tak je zde cenzura a dneska se k cenzuře začíná používat i umělá inteligence. Nebude to trvat evolučně dlouho a každý dostane do hlavy cenzurní čip, aby on nemohl dělat to co propaganda cenzurou zakazuje, bude zde tak jedna globální svatá pravda na věčné totalitní časy.

Co je to pandemie a válka, je to optimální uklízení nepořádku, žijeme ve světě, kde není optimální pořádek a když veliký nepořádek nejde uklidit po dobrém tak se musí uklidit po zlém, vše jsou jenom příčiny a jejich následky. Pořádek je tam, kde je vše tam kde to má správně být, pokud je něco tam kde to nemá správně být, tak je to nepořádek, který se musí uklidit.

Smrt je moderátor na sociální internetové síti, který eliminuje příspěvky, které nepatří na sociální sítě je to taková virtuální uklízečka! Každý člověk to je příspěvek na sociální síti, za vším je už mnoho století propaganda a cenzura, z lidí se tak stali jenom pitomé ovce, které snadno ovládají chytří pastýři, co mají díky protekci zde výhody, které si nezaslouží.

Všechny knihy a blogy na internetu, to jsou jenom příběhy, které jsou plné iluzí, pravdu a lásku najdete jenom v přírodě, protože příroda nelže a nekrade. Vše je zde o tom, co milujeme, protože tomu protekci poskytujeme, a to co nenávidíme to násilně eliminujeme, následkem je to že si zde čerti hrají na anděly a peklo si hraje na ráj, z dálky vše tak vypadá jinak než z blízka.

Bit je základní a současně nejmenší jednotkou dat, používanou především v číslicové a výpočetní technice a v teorii informace, kde je označován i jako shannon. Značí se malým písmenem b, např. 16 b, ale současně se může také objevit i označení bit, např. 16 bit. Bit může nabývat pouze jednu ze dvou hodnot, nejběžnější znázornění těchto hodnot jsou 0 a 1.

Tak jako mnoho let pomalu přecházíme z 32bitových počítačů na 64bitové počítače a brzo budeme mnoho let přecházet ze 64bitových počítačů na 128bitové počítače, tak je třeba přejít i ze zastaralých lidských zaměstnanců, na autonomní kovové roboty s umělou inteligencí, vše je zde evolučně dočasně, civilizace je o nahrazování všeho, co je živé za to, co není živé a je to vyrobené v továrně.

Rozděluji konzumní otroky na nuly a jedničky, jedničky jsou aktivní a nuly jsou pasivní, podívejte se na internet a zde z díla poznáte kdo je nulou a kdo je jedničkou, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže. Vše je zde jenom o tom že z dálky vypadá nula jako jednička, jsme klamáni pomocí propagandy a cenzury od narození do smrti!

Většina lidí a organizací považuje velikou návštěvnost za signál popularity, jenže k čemu je veliká návštěvnost, když z ní není veliký zisk! Máte na sociálních sítích velikou návštěvnost, ale nemáte z toho žádný zisk!

Zisk je spojen s profesionální prací, je to jako u knihy, k čemu je vám diplomová práce, kterou si nikdo nekoupil, vytvářeli jste dlouho něco, co nemá pro náročné konzumenty žádnou hodnotu a stejně tak nemá bez praxe váš vysokoškolský titul žádnou hodnotu!

Proč vlastně tolik plýtváme časem když jsme zde všichni dočasně? Náš čas nemá pro nás hodnotu, a tak s ním plýtváme na pitomosti, logicky je zde otázka a proč náš čas nemá pro nás hodnotu? Konzumní systém z nás udělal pitomé ovce a pro ovce nemá jejich čas žádnou hodnotu, pastýřem zde je evoluce, která s námi experimentuje už milion let.

Aby nedocházelo k chybám a tím i problémům tak se reguluje často vstup do uzavřeného systému, klasikou je zde internet, kde je mnoho uzavřených systémů kde se reguluje vstup do uzavřeného systému pomocí hesla nebo zablokováním IP adresy.

Co je to regulace, to je zásadní otázka vesmíru života, a tak vůbec? Regulace je snaha o optimalizaci, mnohé zde není optimální, a tak se evoluce snaží pomocí regulace dosáhnout optimálního stavu složitého systému.

Propaganda a cenzura to je regulace která umožňuje to, že zde jsou dogmatické centrální totality, které rozdělují lidi na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Problémem není to, že zde existují dogmatické totality, problémem je to že v centru jsou pitomci, co dělají pitomosti, ryba smrdí od hlavy.

Čtěte dál

PředchozíDalší