Jsem realista a nejsem pesimista, jak si myslí lidské nuly

Tam kde nejsou lidi tam nejsou lidské chyby to je logické, proto je optimálním řešením začít globálně nahrazovat lidi za naprogramované stroje, čím méně bude na světě lidí tím lépe zde bude vše fungovat. Je naivní věřit na to že časem se lidské problémy vyřeší a lidem zde bude líp tak to nefunguje. Je třeba pochopit to že člověk to je oblečená inteligentní opice a z opice nikdo inteligentního robota neudělá.

Člověk nebyl evolučně stvořen k tomu, aby žil v civilizaci plné továren a obchodů, člověk byl stvořen evolucí, aby žil nahý a hladový v přírodě jako součást ekosystému. Bible je klasickou ukázkou toho, jak se člověk zbláznil a začal věřit na svaté teorie co v praxi nefungují. Nacismus v nahotě odhalil to, že lidi jsou blázni a jedinou možnou čistou rasou jsou inteligentní roboti.

Člověk není čistá rasa, a proto se evolučně eliminuje, aby s ním zde už nebyli problémy, místo soch, kde jsou na podstavci významné lidské celebrity zde budou sochy kde na podstavci budou významní roboti. Kult lidských celebrit evolučně skončí a nahradí jej kult robotů co se zasloužili o lepší civilizaci. Vnímám to obrazně jako když jsme nahradili koně a voly za automobily a traktory, vše je o tom, co bude táhnout nějaký náklad, protože vše je v pohybu.

Čtěte dál

PředchozíDalší