Inflace je následek deflace

Na burze u něčeho hodnota stoupá a u jiného hodnota klesá, deflace je spojená s tím že hodnota akcií stoupá a inflace je spojená s tím že hodnota akcií klesá. Co způsobuje inflaci a deflaci u akcií? Konkurence způsobuje u akcií inflaci a monopol způsobuje deflaci, je to jako se zaměstnáním ten, kdo má monopol jako; papež, guru, prorok, král, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita atd. ten má monopol a jeho hodnota na pracovním trhu stoupá, ten, kdo nemá na pracovním trhu díky konkurenci monopol má depresi z toho, že jeho hodnota klesá.

Nadbytek pro ty, co jsou díky monopolu nahoře je možný díky tomu že ti, co nemají monopol jsou dole jako ekonomičtí otroci, inflace pro ty, co jsou dole je následek deflace pro ty, co jsou nahoře, je zcela jedno jestli je u moci právě; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, idealismus, egoismus, humanismus, dogmatismus, byrokratismus atd. vše co končí na ismus to jsou ideologické teorie co v praxi ekonomicky nefungují!

Jediné, co funguje je svoboda a profesionalita, jakmile je zde místo svobody a profesionality všude otroctví a amatérismus tak následkem je realita která je pro lidi pekelným očistcem. Rovnost je jenom ve smrti, realita to je evoluční experiment, ve kterém je vše levným materiálem na evoluční pokusy, miliony mrtvých lidí ve zbytečné válce to je jenom statistika jednoho nepovedeného evolučního experimentu.

Vše evolučně směřuje k nahrazení lidské práce za práci strojů a programů, pro lidi zde už brzo nebude možná práce za mzdu nebo výhody, lidi najednou zjistí to, že jsou zde zbyteční a začnou opouštět ve velkém civilizaci a hledat štěstí v tom že budou žít jako nazí divoši v tropickém pralese, stylem z ruky do huby.

Čtěte dál

PředchozíDalší