Co jsi zasel to taky sklidíš o tom to je

Tento rok už nebude mít starý prezident (Miloš Zeman) na Vánoce projev, jak tomu bylo deset let a s novým prezidentem (Petr Pavel) bude zase klasicky projev na nový rok. Skončila taky konečně globální pandemie, kdy zemřelo globálně asi sedum miliónů lidí, která poškodila mnoho společnost ekonomicky a psychicky.

Optimisti věří že bude líp v budoucnosti a pesimisti nevěří že bude líp, pravdou je že nebude líp ani nebude hůř, budoucnost bude jiná, než si ji představujeme. Jules Gabriel Verne nasal mnoho dobrých knih o budoucnosti lidstva, zemřel před mnoha lety a zanechal tak veliký literární odkaz toho, jak lidi mysleli v minulosti.

Za posledních tisíc let se událo globálně veliké množství evolučních změn, se kterými nikdo nepočítal. Podívejme se na počítače, první počítače byli; veliké, drahé, pomalé a jejich programy toho moc neuměli, podobně se vyvíjeli i jiné technické systémy.

Vše je zde dočasnou iluzí jistá je jenom smrt, po smrti nic není smrt lidem odebere jejich závislosti, které lidem kralovali. Omlouvám se za to, že jsem zde v dlouhodobě velmi málo, provádím veliké změny v mnoha složitých databázových systémech, dneska zde je válka na Ukrajině a v Palestině, každá válka je nemoc, za kterou může teorie, která nahradila praxi.

Čtěte dál

PředchozíDalší