Ano, jste normální

Psychicky nemocní lidé se díky mému léčení rychle uzdraví, moje metoda je přitom jednoduchá a funguje, když mi nemocný člověk popisuje svoje problémy a nemoci tak mu neustále odpovídám to je normální nejde o nemoc nebo problém jde jenom o příčiny a následky, nemůžete něco dělat tak příčinou je to že vše zde má svůj osud a tak je vše dokonalé a normální.

Myslíte si že jste blázen to je normální, každý si myslí že je blázen, myslíte si že jste spasitel který spasí společnost, každý i myslí že je spasitel co spasí společnost, myslíte si že jste jiný než ostatní i to je normální. Tvrdíte že spácháte sebevraždu i to je normální lidi všude neustále páchají sebevraždy, ano jste dokonalý a normální, neberte vážně to co vám druzí říkají.

Není ve vašich silách být jiný než jste, každý je takový jaký je i když si mnozí hrají na to co nejsou ale to stejně dlouho nevydrží. Váš problém je to že si hrajete na blázna, jenže následkem je to že si myslíte že jste blázen, myslet znamená to že něco nevíte, jste normální a žijete v normální společnosti, blázni jsou tak akorát v knihách a filmech aby na tom vydělal ten kdo vytváří knihy a filmy.

Nejsou zázračné léky pro ty co si myslí že jsou blázni, jediným lékem je pochopit konečně to že je každý normální a žije v normální společnosti, vše je tak jak to je a bude to takové jaké to bude, podívejte se do přírody zde nikdo neřeší to že je někdo nemocný, každý zde ví že nemoc je jenom iluze a realitou je jenom zdraví. Žijte tak jako by byl tento den váš poslední den, naučte se užívat si každého dne protože nikdo neví kdy zemře.

Čtěte dál

PředchozíDalší