Nebeské království je zde jenom pro děti

https://www.flickr.com/photos/gvkb/41232305851/

Existuje pouze prázdnota a nicota! Prázdnota a nicota je obrazně jako vypnutý monitor počítače který je černý, prázdnota a nicota je jednoduchá a dokonalá ona je Bůh a tento Bůh má strach z prázdnoty a nicoty následkem jeho strachu jsou sny a v nich iluze, o realitě ve které existuje; absolutno, vesmír, nekonečno, Bůh, dualita, čas, energie, pohyb, informace, program, inteligence, život, smrt, dobro, zlo, vítězství, prohra, politika, změny, láska, člověk, GVKB, sny, iluze, atd.
Není zde tedy ve skutečnosti realita, vše je jenom věčný sen který má náš Bůh který je prázdnotou a nicotou. Ostatně i Bible o něčem takovém hovoří, že z ničeho zde vše Bůh stvořil, jenže to jeho stvoření jsou jenom jeho sny a jeho iluze, není to skutečná realita.
Paradoxem je že v této iluzorní snové realitě máme sny, ve kterých si taky můžeme vytvářet světy co nejsou reálné. Jak dlouho vlastně existuje zde prázdnota a nicota co má sny a iluze o realitě? Ona existuje nekonečný čas, není možné už zjistit počátek tohoto světa snů a iluzí, všechny; zázraky, úspěchy, vítězství, atd. jsou jenom sen a iluze, tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou, na tomto principu funguje iluze reality!
Podívejme se na vše mikroskopy, a zjistíme že vše je zde složené z nicoty a prázdnoty, tedy je to jenom sen a iluze. Blahoslavení chudí duchem, jejich je nebeské království. To znamená lidi co jsou prázdnotou a nicotou, jsou to prázdné nádoby, a tak jsou božské, v prázdnotě a nicotě, je skutečná božskost! Je pro člověka velikým zázrakem, pokud se stane prázdnou nádobou, příčinou je to, že máme strach z toho, být prázdnou nádobou.

Podobné příspěvky>