Za vším hledej geniální pitomost

Mnozí si myslí naivně to, že za vším je žena nebo peníze, ve skutečnosti je za vším geniální pitomost, podívejme se na informace, které se na nás valí od narození do smrti z mnoha zdrojů, tvůrcem těchto informací je geniální pitomost, to mě vedlo k tomu abych pro geniální pitomce stvořil optimální počítač, díky kterému budou moci dosáhnout seberealizace.

Podívejme se na to, co je mediálně nejvíce populární a dojde nám, že nejvíce populární je geniální pitomost, podívejme se třeba na vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, populismus, dogmatismus, centralismus atd. jak něco končí na ismus, tak tvůrcem je jistě vždy geniální pitomost! Veliká inflace v nahotě odhalila to, že jsme všichni geniální pitomci, komu není rady tomu není pomoci.

Vládnou nám elity, co lžou a kradou, nadbytek pro ty, co jsou nahoře logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole, ekonomická rovnost je zde jenom ve smrti. Co se stane s příchodem umělé inteligence, která začne nahrazovat drahé lidské zaměstnance nad tím je se třeba do hloubky rychle zamyslet. Podívejme se třeba na tvorbu filmu a reklamy, která je velmi drahá a časově náročná, umělá inteligece to zvládne rychle a levně.

Současnost je postavená na tom že lidi vydělají hodně peněz a hodně peněz i utratí, co se stane, když lidi nebudou utrácet peníze, protože budou trvale bez zaměstnání? Celý systém se zhroutí a bude zde snaha to řešit válkou, vždy tomu tak bylo že se krize řešili válkou, otázkou je, kdo bude proti komu bojovat a kdo tu velikou válku vyhraje.

   

Čtěte dál

PředchozíDalší