Všechny změny u naší kulturní civilizace jsou jenom módní změny

V minulosti byl každý hříšník, ale to nefungovalo, protože to nemělo logiku, funguje to, co je logické a z vlastností poznáme systém, lidi myslí a žijí jako dobytek, a tak jsou lidi dobytek, pastýřem je zde situace, žádný člověk se nemůže pyšně vyhlašovat za pastýře lidí, protože každý člověk se narodí jako dobytek a zemře jako dobytek, proto se používá označení; vůl, svině, slepice atd. Jak došlo k tomu, že se evolučně opice proměnila na lidský dobytek? Příčinou zde je protekce, čím více je ve společnosti protekce, tím více lidi myslí a jednají jako dobytek, neumíme už existovat bez protekce, a proto je pro nás fyzická práce trestem a psychická práce odměnou. 

Války a ekonomické krize v nahotě odhalují to, že jsou lidi dobytek, všude kde existuje civilizace tam jsou lidi dobytek a jakákoli snaha s tím cokoli udělat je naivní a marná, z nuly nikdo číslo neudělá. Tak jako se ve škole známkují studenti tak bychom i mohli oznámkovat dobytek podle toho jakou má zde dobytek hodnotu pro čas a prostor ve kterém on dočasně existuje, někdo by dostal jedničku, protože je nejlepší a jiný by dostal pětku, protože je nejhorší, na oblečení by každý musel nosit povinně známku kterou jej umělá inteligence oznámkovala, najednou bychom věděli, kdo je ten druhý.

Nebyla by to rozhodně diskriminace nepřizpůsobivých příživníků, každý má přeci možnost na sobě pracovat, a tak si zlepšit svoje ohodnocení. Nová doba bude mít vše pod kontrolou v reálném čase, a tak bude všude běžné to že zmetkům bude vstup všude zakázán, a tak zmetci skončí na okraji civilizace jako ubožáci s nulovou hodnotou. Zmetkem je to, co není optimální a kompatibilní, kontrola kvality je základem, na kterém stojí ekonomika a politika, zániky všech lidských organizací byli způsobeny špatnou kontrolou kvality u; lidí, zvířat, rostlin, zboží, služeb, informací, dopravy, stavebnictví, zdravotnictví, čistoty, techniky, vědy atd. 

Podívejme se na násilí, které používají lidi k tomu, aby se měli dobře, nadbytek hodnot pro ty, co jsou nahoře, logicky vytváří problémy pro ty, co jsou dole. Nebude zde už imunita a protekce, padni, komu padni, každý udělá amatérskou chybu jenom jednou a rychle se ocitne na okraji civilizace a stane se z něj ubožák. Lidi už nebudou moci lhát a krást, vše budou mít pod kontrolou počítače a programy, počítače to lidem spočítají, a zmetkům bude všude vstup zakázán.

Ostatně neříkám nic nového, minulost je plná příkladů kdy zde byli organizace, ve kterých byl zmetkům vstup zakázán, podívejme se třeba na invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa (Vstup spojeneckých vojsk, Operace Dunaj, Okupace Československa) byl vojenský vpád vojsk pěti komunistických zemí Varšavské smlouvy v čele se Sovětským svazem (SSSR) který se uskutečnil 21. srpna 1968. Zde je jasná ukázka selhání kontrolního systému a příčinou je to že zmetkům nebyl vstup do politiky a ekonomiky zakázán, zmetek ve vysoké funkci je obrazně jako slepý, který vede slepé, a tak je logicky nikam nedovede.

Podívejme se na sport zde není protekce a uspěje zde jenom ten kdo je lepší než ostatní, už bylo dost chyb, je třeba se poučit z krizového vývoje v politice tak, abychom už neopakovali staré chyby a nezalévali plevel. Už po světě chodím 70 let a mám čím dál větší odpor k hříšníkům. Kromě rodiny nemůžete nikomu věřit a na nikoho se spolehnout. Každý hříšník myslí jenom na sebe, hříšníci netvoří komunity, žijí vedle sebe, ale ne spolu, nadřízení jsou šílenci ve stylu vyždímat a zahodit, kolegové v zaměstnání a škole si jsou vzájemně lhostejní, kam vítr, tam plášť, hledí se akorát na vlastní prospěch. Když jdete třeba po Praze, všude akorát kyselý ksichty, Každý je protivný jak vysoký daně, všude jenom totální neochota. 

Sociální sítě na internetu, (Facebook, YouTube atd.) jsou kapitola sama pro sebe, protože se z toho stal virtuální blázinec, kde každý hříšník bez mozku ventiluje svoje rádoby chytrý názory. To jsme za sto tisíc let nikam kulturně nedošli a jsme pořád neandrtálci? Jo, já vím, že je to marnost a honba za iluzemi, ale poslední dobou mám často chuť být na pustém tropickém ostrově jako trosečník, a tam z plna hrdla křičet, jaký má tohle vše smysl? No nic, jdu si pustit něco na uklidnění. Ano, jsi zde dočasně.

Každý hříšník na světě je zde dočasnou nulou s nulovou hodnotou, mnozí hříšníci z dálky vypadají jako veliká čísla, protože si hrají na; celebrity, prezidenty, ministry, poslance, senátory, diplomaty, krále, šlechtice, ředitele, soudce, profesory, milionáře, podnikatele, rabína, guru, papeže atd. jenže náš věk je z pohledu vesmíru jenom krátkým okamžikem, který se obrazně podobá mýdlové bublině, která po nafouknutí rychle praskne. Pokud je hříšník mnoho generací mrtvý, tak už o něm nic nevíme, a tak si jej můžeme idealizovat, a tak vznikají svaté kulty, kterým se jako hlupáci klaníme. Rozděluji hříšníky na profesionály a amatéry, mnoho amatérů si hraje na profesionály, z díla ale poznáme, kdo je amatér a kdo je profesionál.

Jaký to má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samé hříšné nuly, pokud by demokratické politické volby mohli eliminovat; daně, clo, poplatky, pokuty, protekci, cenzuru, reklamu atd. tak by se volby okamžitě zakázali! Není zde nikde; demokracie, feudalismus, socialismus, kapitalismus, humanismus atd. je zde všude mnoho tisíc let jenom protekcionismus! Pokud bychom eliminovali násilím protekcionismus globálně trvale, tak se konzumní civilizace zhroutí a stanou se z nás zase nazí zlí divoši. Se vznikem digitalizace se začala rychle měnit civilizace, přirovnal bych digitalizaci evolučně k vynálezu gramotnosti, kdy jsme se naučili zaznamenat pomocí znaků a písma informace na; pergamen, papír, internet atd. 

Gramotnost vedla nakonec k eliminování dogmatických totalit, které z hříšníků dělali hlupáky a chudáky, cenzura se sice snažila, jak mohla eliminovat pravdu a lásku, jenže byl to jenom marný naivní pokus o zachování svaté totality. Hříšníci konečně pochopili to, že bůh to je bohatství, pravda to je pravidelnost, láska to je laskavost atd. tím došlo k tomu, že už nebylo možné hříšníky pomocí reklamy klamat. Vše skončí už brzo tak, že robot prezident bude vyznamenávat jenom roboty, hříšníci skončí v rezervaci, co bude mimo konzumní civilizaci.

Ten kdo je nahoře je slepý a ten kdo je dole dobře vidí, protekce oslepuje ty co jsou nahoře, konkurence umožňuje to že vidíme vše takové jaké to skutečně je, nestačí povrchní změny naší společnosti musíme protekci nahradit konkurencí, začneme tím že zmenšíme počet zaměstnanců co se mají dobře díky protekci, tak jako jsme proti tvrdým drogám, tak musíme být i proti protekci protože protekce je pro psychopaty tvrdou drogou na které jsou závislí, postavíme společnost na sportovním principu, jenom tak zde nebudou pro nikoho výhody které si nezaslouží, nahradíme tak amatéry za profesionály, svěříme globálně kontrolu všeho jenom umělé inteligenci a ona to spočítá zlým lidem co lžou a kradou, pro nikoho zde nebude imunita a výjimka.

Už zde nebudou milionáři a celebrity, kdo nebude poctivě fyzicky pracovat ten nebude ani mít co jíst. Co bylo, to bylo, skončí zde protekcionismus a místo něj zde bude digitalismus. Kauzalita je zrcadlo, ve kterém spatříš oblečenou opici, realita, ve které žiješ to je divadlo kde si hrají oblečené opice na lidi, následkem je mnoho problémů, na které není řešení, můžete jít k demokratickým volbám a zde si vybrat oblečené opice kterým dáte naivně důvěru, protože vám slíbili ekonomické a sociální zázraky, po volbách oblečené opice na svoje sliby rychle zapomenou a začnou se starat o to, aby se z nich rychle stali milionáři.

Všechny změny u naší kulturní civilizace jsou jenom módní změny. Pochopte to, že za vším je zde reklama od té doby, co zde jsou daně, reklama stvořila; mytologie, pověry, rituály, fetiše, symboly, pohádky, kouzelníky, šamany, kněze, guru, proroky, politiky, obchodníky, podnikatele, profesory, byrokraty, soudce atd. klameme se navzájem ve snaze se mít lépe něž ostatní, pravda a láska byla vyhnána z naší civilizace! Rozděluji oblečené opice na ty, co zde uspěli a ty co zde neuspěli, za úspěchem zde jsou vždy výhody nebo protekce, poznej sebe a poznáš všechny lidi, všechny rozdíly mezi lidmi jsou jenom v rovině módy. 

Tak jako podle módy oblékáme tělo tak i podle módy oblékáme naše myšlení, ten, kdo nerespektuje módu, ten je za to pokryteckou společností nějak potrestán! Reklama nás klame pomocí módy u; politiky, náboženství, sekt, hnutí, filosofie atd. za vším je snaha o to, aby se měli dobře ti, co jsou nahoře, těm, co jsou nahoře je jedno to že ty se máš zle je to tvůj soukromý problém, protože jsi; hlupák, hříšník, neznaboh, jinověrec, zmetek, vůl, svině, blbec, šílenec, blázen atd. je snadné druhé ponižovat a je těžké druhé povyšovat, protože jsme egoisti. Nikdo se nebude dobře starat o to co je mu cizí a každý se bude dobře starat o to co je mu blízké, dobrota je přeci žebrota. Z díla spatříme tvůrce a pokud je tvůrcem oblečená opice, tak dílo nemá žádnou hodnotu pro evoluci.

Náboženství chce násilně měnit psychicky lidi, politika chce násilně měnit organizace a společnost, jenže to nefunguje, jediné, co funguje je nahradit oblečené opice za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí globálně v rezervacích kde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali, a tak za krátkou evoluční dobu zde lidi už nebudou a tím skončí problém s tím, že lidi dělali chyby a nedokázali se ze svých chyb evolučně poučit.

Svět nikdy neovládali bohaté židovské rodiny, to je lež jako věž, svět ovládají profesionální paraziti, dobrota je přeci žebrota, je pravdou že profesionální paraziti poznali to, jak myslí a jednají bohaté židovské rodiny a použili tyto informace a programy k tomu, aby zde získali moc a bohatství, proč něco dlouho a draho vymýšlet, když to je možné rychle a zadarmo ukrást, ostatně na internetu krásně vidíme to, jak se kradou ve velkém informace a programy co mají hodnotu. Jak dochází k tomu, že někdo rychle zbohatne? Tajemství je ve výhodách, to, co má výhody to i rychle bohatne, to, co výhody nemá, to naopak je chudé a zadlužené.

Vše se točí okolo protekce, dobytka je mnoho a plných koryt je málo, a tak zde jsou závody o to kdo bude první u koryta a stane se tak; králem, císařem, sultánem, šlechticem, papežem, prezidentem, předsedou vlády, ministrem, ředitelem, milionářem, celebritou atd. Nebude to trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí globálně trvale v rezervaci a tím zazvoní zvonec a bude zde konec konzumního očistce, ve kterém všemu egoisticky vládli lháři a zloději. Základem vesmíru a života je kruh, nebo okruh, vše se točí v kruhu, vše, co je živé; viry, mikroorganismy, paraziti, hmyz, rostliny, zvířata, ryby, ptáci, lidi atd. to jsou naprogramované stroje, postavené na genetickém principu.

Život člověka to je naprogramovaný dočasný evoluční proces, který se přizpůsobuje; situaci, času atd. proč lidi nejsou dokonalí, a tak chybují? Evolučně zde jsou lidi velmi krátce proti jiným formám života, co zde jsou už velmi dlouho, tento evoluční proces bohužel nejde nijak urychlit. Velikým problémem lidí je jejich originalita a tím si lidi nejsou kompatibilní to vede ke konfliktům ve kterých je násilí fyzické a psychické, proto zde jsou pravidla a ten kdo je poruší je za to potrestán; slovně, ekonomicky, fyzicky, vězením, pokud jsi chudý tak příčina je v tom že tvým osudem je být chudý a s osudem nikdo nic neudělá.

Mnozí si myslí že mohou svůj osud snadno a rychle změnit, z každého pravidla jsou i výjimky, jsou zde i jedinci co dokázali svůj osud změnit, a tak byli bohatí nebo mocní, jenže statisticky jde globálně jenom o 1 % lidí co měli pevnou vůli a cílevědomost. Je to obrazně zde jako ve sportu, na startu je tisíc sportovců a v cíli je jenom jeden první a ten získává popularitu a odměnu. Mnozí se snaží podvádět a doufají že se na to nepřijde, a tak opisují diplomové práce, nebo berou úplatky, boží mlýny melou pomalu ale jistě, komu není zde rady tomu není ani pomoci, bohem je nám zde bohatství, díky kterému žijeme v ekonomickém ráji, za vším je zde ekonomika a politika, proč ekonomika a politika optimálně nefunguje, a tak máme blbou náladu?

Příčinou je sociální populismus, ti co mají zde protekci, kterou si nezaslouží si hrají na to, co nejsou, z dálky vypadají božsky a z blízka spatříme oblečené staré opice. Slepý nemůže vést slepé, protože tak všichni spadnou do problémů, na které není řešení, pokud by demokratické volby měli za následek zrušení; daní, cla, peněz, vlastnictví, protekce, jistot, výhod, kast, tříd, dluhů, reklamy, ideologie, totality, dogmatismu atd. tak by se volby zakázali. Nadbytek pro ty co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole na tom je postavená politika a ekonomika, rovnost je zde jenom v tom že je zde každý dočasně.

Bohatství stvořilo víru v boha, bída stvořila bohatství, závislosti stvořili bídu, život stvořil závislosti, bůh stvořil život, a jsme v začarovaném evolučním kruhu. Jak vlastně bohatství stvořilo víru v boha? Někdo měl nadbytek, a tak ti co měli nedostatek, věřili tomu, že taky jednou budou mít nadbytek, vše je zde proces, který probíhá v nekonečném kruhu; vznik je možný díky zániku, štěstí je možné díky neštěstí, pravda je možná díky lži, samec je zde možný samici, moc je možná díky bezmoci, veliké je možné díky malému atd. vše pulzuje a s tím nejde nic dělat, napětí mezi protiklady je zdrojem energie, která se vším pohybuje od té doby, co zde je vesmír a život. 

Vše je zde vytvořeno a nastaveno evolučně k tomu, aby to něčemu sloužilo, vesmír a život to je naprogramovaný stroj který se neustále mění, podle situace nebo podle programů a informací, naše možnosti a schopnosti jsou limitované; časem, penězi, pravidly atd. jsme jenom levným dočasným materiálem na evoluční pokusy. Poslední dobou se řeší pandemie, politici si hrají na kouzelníky, co vykouzlí pro lidi realitu bez smrti, jenže jde jenom o divadlo, nikdo neporučí přirozeným zákonitostem, smrt je přirozenou součástí života a jedinou jistotou. Je třeba si konečně uvědomit to že Ježíš Kristus je profesionální herec co hrál postavu Ježíše Krista na divadle v Římě a měl s manželkou 12 dětí, proč jsou tyto informace cenzurou eliminované z bible?

Cenzura byla toho názoru že lépe vypadá Ježíš Kristus, pokud nemá manželku a 12 dětí, svatý člověk nemá přeci manželku a mnoho dětí on musí žít bez manželky a dětí. Je to princip reklamy, která se snaží klamat zákazníky, aby se zboží lépe prodávalo. Proč je Křesťanství proti tomu, aby kněží měli manželku a mnoho dětí, jde o to, že ten, kdo má manželku a mnoho dětí, myslí jinak než ten, kdo nemá manželku a mnoho dětí. Křesťanství je postavené na tom, aby věřící člověk psychicky trpěl, čím více věřící člověk trpí, tím více věří na zázraky. Vždy se ptejme, komu zlo přinese dobro a zjistíme to, že se zde vše točí okolo protekce, náboženství to je morálka, pomocí které může elita snadno ovládat chudáky, než začnete čemukoli věřit tak nejprve prověřujte, dobrota je žebrota.

Tak jako pro vznik života a vznik člověka, jsou potřeba určité specifické podmínky, tak i pro vznik svaté víry v boha jsou potřeba určité specifické podmínky, co z toho plyne? Pokud se podmínky změní k horšímu tak je následkem problém, který může způsobit zánik života nebo víry v boha. Realita je o splnění podmínek, to, co nesplní podmínky to má problémy, podívejme se na jinověrce, nesplňovali podmínky, a tak jsme je na kůly napichovali, v moderní době je eliminujeme v plynových komorách nebo pomocí bomb. Každá organizace má svoje podmínky, které musí ten, kdo je v organizaci splnit jinak má v organizaci problémy. 

Co bylo dříve pravda nebo lež, první byla lež a potom zde byla pravda. Je to o hodnotách, lež nemá žádnou hodnotu, a tak je zde první, pravda má hodnotu, a tak je zde druhá, proč má pravda hodnotu a lež nemá hodnotu? Pravda to jsou základy, na kterých můžeme postavit ráj ve kterém se budeme mít dobře, lež to je písek a pokud na písku něco postavíme tak to spadne a budeme tak žít v pekelném očistci. Já jsem pravda, a na tom co říkám lze postavit ráj, to, co říká reklama, to je lež a na lži je postaven konzumní očistec. Každá organizace je rozdělená na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, představme se armádu, kde je rovnost, byla by taková armáda schopná boje? Proč sociální ideologie hlásají vlastně rovnost, když je rovnost utopie, která ekonomicky nefunguje?

Příčinou je reklama, která klame konzumenty, od té doby, co se lidi naučili mluvit, tak je zde i reklama která druhé klame, přeci nepřátelům neřekneme pravdu to nemá logiku. Pokud rovnost nefunguje tak logicky čím větší je zde nerovnost tím lépe organizace funguje, podívejme se na problém s příživníky, co se odmítají přizpůsobit konzumní kultuře a chtějí na nás parazitovat, protože využívají ekonomického systému, který je naivně založen na rovnosti lidí. Je třeba dát do zákona to že si lidi nejsou rovní a rozdělit zákony podle toho, jestli je někdo nahoře nebo dole, nemůžeme všem měřit stejným metrem, když si nejsme rovní, pro ty, co jsou nahoře musí být imunita a pro ty co jsou dole musí být totalita, ve které je za malou chybu tvrdý trest.

Občas na internetu nacházím moje staré myšlenky a tím si uvědomuji, jak se měním, stejně tak se mění i moje stránky na internetu a moje fotky a videa. Proč mě všechny lidské organizace, nepřipravili optimálně do složité reality a nutili mě násilím, abych se učil ubohé teorie, co nebudou mít pro mě v životě žádnou hodnotu? Máme všichni mnoho tisíciletí trvale blbou náladu, díky lidským organizacím, co optimálně nefungují, to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je protekcionismus, není zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokracie, humanismus, totalita atd. je zde mnoho tisíciletí protekcionismus. 

Díky protekcionismu zde organizace nefungují, podívejme se na zaostalé společnosti a zjistíme že příčinou jejich zaostalosti je protekcionismus, války jsou následkem protekcionismu kdy mezi sebou válčí veliké organizace založené na protekcionismu, pokud zde nebude protekcionismus tak zde nebudou; ekonomické krize, konflikty, války, pandemie atd. vždy se ptej komu zlo přinese veliké dobro a dojde ti to že milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a pomocí dluhů tak ovládá celý svět. Nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají, někdo bydlí v paláci jako milionář nebo prezident a jiný nemá domov a žebrá, protože neuspěl v krutém boji o existenci. Móda to není jenom oblečení, móda je všude i tam kde bychom jí nehledali, pokud je něco právě v módě, tak se to dobře prodává, přitom mnohdy to co je v módě není o nic lepší než to co už není v módě, často opakovaná lež se stává pravdou, reklama nás mediálně klame a nutí nás kupovat to co nepotřebujeme, nejvíce podléhají módě ženy a děti, nejméně podléhají módě muži, co jsou už v důchodu.

Proč je tolik v módě svatá Bible, když jí nikdo nečte a nikdo jí nerozumí? Příčinou je naše pokrytectví, kdy používáme fráze z Bible, abychom mohli z cizích lidí udělat hříšníky a neznabohy, co myslí hříšně a nemorálně, morálka je jenom divadlo, ve skutečnosti se vše točí okolo protekcionismu. Představme si, že by byli peníze globálně společné, a tak by za práci nebyla výplata, a v obchodě by si každý mohl koupit co by chtěl, ze společných peněz, stejně tak by byli i manželky společné a každý by mohl mít sex a děti s kteroukoli ženou, která by se mu právě líbila. Proč by taková komunistická společnost, kde je vše společné, organizačně nefungovala? Kauzalita praví že každý problém má svoji příčinu, společné může být jenom to co nemá pro lidi hodnotu, pokud něco má pro lidi hodnotu tak to nemůže už být společné, naše inteligence k rozhodování potřebuje rozdělit vše podle hodnot a potom přijde rozhodnutí.

Podívejme se na společné peníze, které získá; rodina, organizace, podnik, stát, EU, OSN atd. U společných peněz snadno dochází k plýtvání, protože to nejsou naše soukromé peníze. Zde jde jasně o selhání kontroly nad společnými hodnotami, k čemu je nám třeba drahá armáda, která není schopná náš malý národ ochránit před cizí armádou? Politici jsou ekonomicky negramotní, proto je zde všude veliká inflace a státy mají veliké dluhy, které nedokážou už splatit. Společné peníze nejsou chybou, pokud je bude mít pod kontrolou jenom globální umělá inteligence, díky umělé inteligenci se zruší; náboženství, sekty, politika, reklama, pověry, mytologie, dogmata, totality, dezinformace, protekcionismus, daně, cla, pokuty, certifikace atd. každý dostane do hlavy GVKB čip a ten odpojí šílený mozek od šílené reality a místo reality bude mozek existovat v optimální virtuální GVKB realitě.

Podívejme se na státy, které jsou vyspělé, co stojí za jejich velikou vyspělostí? Za vyspělostí stojí vždy pravda a láska, tam kde je lež a nenávist tam je i veliká zaostalost. Proč je u nás tolik lží a nenávisti, to jistě musí mít nějakou příčinu? Příčinou je to že mnoho století je zde kolonialismus, který z nás dělá hlupáky a chudáky, neustále na naše území přicházejí cizí armády a dělají z nás hlupáky a chudáky.  Zisky z naší práce mizí do ciziny, a tak je zde dlouhodobě bída a zaostalost, kolonialisté rozhodují o nás bez nás pro ně jsme jenom zaostalá kolonie, kterou mohou ekonomicky drancovat. Jedinou možností, jak se bránit kolonialistům je odejít od nás do států kde není zaostalost, problémem je to že se tyto bohaté státy brání ekonomické migraci a dále je problémem to, že neznáme dobře cizí jazyk. Nevěřte tomu, že si ve volbách zvolíte lidi, co zajistí to, že se budete mít líp, zázraky fungují jenom v pohádce.

Co je to kultura, je to opičení po nějakém módním vzoru, kdo se odmítne opičit ten je za to opicemi potrestán, kdo chce v klidu s opicemi žít ten musí i opicí být, o tom je naše pokrytecká opičí kultura. Není zde taková opice, co by se zavděčila všem opicím, protože každá opice je zde originálem po tělesné a psychické stránce. Jak se stát úspěšnou opicí o tom to zde je, jenže opice stojící nahoře nad ostatními opicemi je pořád jenom opice i když je zde; králem, prezidentem, celebritou atd. proč si hezky oblečené opice zde hrají na bohy? Pokrytectví jistě má nějakou příčinu a tou příčinou je situace ve které opice žijí, myslíme a jednáme podle situace, pokud jsou opice v očistci tak se snaží dostat do ráje, a proto si opice hrají na bohy a následkem je to že takové opice zle skončí a ostatní opice je; ukřižují, upálí, otráví, zastřelí atd. Podívejme se na vysokoškoláky statisticky, ten, kdo má vysokoškolský titul zde automaticky získává výhody, které si nezaslouží, přitom hodnota jeho práce neodpovídá vysokému ohodnocení, statisticky je doloženo to že práci, kterou dělá vysokoškolák by zvládnul vyučený člověk z 90 %, kde je zakopaný pes?

Kauzalita praví že každý problém má svoji příčinu, pokud je zde problém s tím, že na nás vysokoškoláci parazitují, díky tomu že zde mají protekci, kterou si nezaslouží tak příčinou tohoto problému je zaostalost, jakmile začneme naplno využívat počítače a stroje tak už nebudeme potřebovat k ničemu vysokoškoláky, protože robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi zde budou jenom na podřadné práce o kterou nestojí roboti. Mnozí si myslí naivně to, že roboti nám nebudou vládnout, to je naivní, člověk je jako kůň, který byl evolučně nahrazen traktorem a jinou technikou.

Podívejme se na akcie, které jsou hodnotné, jde o akcie, kde se využívá mnoho práce počítačů a strojů, práce lidí dneska už nepřináší veliké zisky člověk to je zastaralý model zaměstnance, a tak nahradíme lidi za GVKB roboty, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB digitální časy. Nikdo není dokonalý takový je život, jak to udělat, aby lidi už nedělali chyby? Podle mě je problém v tom že lidi nemají od narození k dispozici optimální informace a programy, informační technologie je zatím zde krátce, a tak optimálně nefunguje. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom to je, jak si to každý udělá takové to i má, největším problémem lidí je to že když něco nejde po dobrém tak to řeší po zlém a následkem je to že se z lidí stali hříšníci co si hrají na bohy.

Populismus je divadlo, které ekonomicky nefunguje, funguje jenom totalita, která s lidmi jedná podle toho, jakou mají pro totalitu hodnotu, a tak příživníky eliminuje. Internet mi otevřel oči, sociální sítě zde jsou jenom pro příživníky proto na nás jenom parazitují, rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšné příživníky, neúspěšní příživníci žijí v ekonomickém očistci. Následkem zde jsou mezi příživníky závody, kde jde o to se dostat nahoru mezi elitní příživníky, co mají imunitu a svého řidiče.

Ženy nechtějí emancipaci, ale chtějí na mužích parazitovat a následkem je antikoncepce, protože rodina a společnost už díky populismu není populární pro příživníky. Pravda nás nutí k pláči, protože je nahá, lež je krásně oblečená, protože zde má díky protekci výhody, které si nezaslouží. Nebude to už evolučně trvat dlouho a místo lidí zde budou roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi skončí v rezervaci kde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali.

Čtěte dál

PředchozíDalší