Všechny výhodné investice jsou rizikové, jisté investice jsou ale zase minimálně ziskové

Návodů je na internetu velmi mnoho, jenže to vše je povrchní teorie, takový stručný návod jak správně myslet a konat ekonomicky, vás stejně nezmění, musíte se k problému dlouhodobě přiblížit, plýtváme časem a penězi na to co milujeme! Vše se dneska točí kolem toho, jestli investice umožní to, že budeme dlouho nahoře, a budeme se mít dobře, je to jako se stránkou na internetu, stránka která má malou návštěvnost nemá na internetu žádnou hodnotu, musíte nabídnout něco navíc, co přitáhne návštěvníky, a co navíc nemůže nabídnout brzo i konkurence.

Setkal jsem se s tím, že jeden prodejce dílů na počítače nabídl, že zadarmo sestaví z koupených dílů počítač, netrvalo to dlouho, a konkurence začala taky najednou nabízet to, že z dílů u nich zakoupených vám zadarmo sestaví počítač, čert a konkurence nikdy nespí! Je to jako s kouzlem, když diváci vědí, jak to kouzelník dělá, tak už diváky to kouzlo nepřitahuje. Dokud jsou lidi negramotní tak rádi poslouchají člověka, co jim čte něco z knihy, jakmile se lidí naučí číst tak si knihy sami přečtou, mnoho zaměstnání zaniklo, protože lidi se naučili tomu, jak si to udělat sami.

Lidi by se dokázali i sami zabíjet pomocí moderních zbraní nebo jedů, ale potom by zde už byla zbytečná armáda, a proto se lidem zbraně a jedy nesmí prodávat, mnohé se nesmí prodávat, aby profesionálové měli jisté zaměstnání, tak se vytváří v EU umělá zaměstnanost, a tím se v EU zvyšují daně a cla, ano, většina lidí, co chodí v EU do zaměstnání, by přišla do roka o zaměstnání, pokud by zde už nebyla umělá zaměstnanost!

S nárůstem nezaměstnanosti narůstá rychle kriminalita a konzumace drog i prostituce, a tím okamžitě mnoho lidí emigruje jinam, aby si zachránili holý život, protože z krize snadno vznikají revoluce a války. Všechny výhodné investice jsou rizikové, jisté investice jsou ale zase minimálně ziskové! Je snadné dělat egoisticky rizikové invence z cizích peněz, ano, každý egoista chce svoje peníze investovat jenom do jisté investice. Zisk vzniká z prodeje, a pokud lidi budou v rozvojové zemi chudí nebo nezaměstnaní, tak jim nic drahého už neprodáte! Mnoho bohatých států žije na dluh, ale to nejde dělat dlouho, když už nebudou peníze na placení dluhů, tak se z bohatých států stanou rychle zase rozvojové státy.