Politika a ekonomika bez obalu

Vše je zde už dlouho o snaze vše zabalit do obalu aby to vypadalo lépe, podívejme se na ženy jak se hezky oblékají, nebo se podívejme na politiky jak mají hezké projevy aby byli populární. Lidská nahota není morální protože se zde člověk ukazuje bez obalu a stejně tak není populární objektivní pravda, protože nám jako zrcadlo ukazuje pravdu bez obalu. Politika a ekonomika bez obalu vypadá zcela jinak než jí známe, najednou spatříme vlivné blbce co dělají blbosti ve snaze aby byli bohatí a mocní, čas má dost času aby odhalil objektivní pravdu o politice a ekonomice, najednou vidíme v nahotě jak ti co byli nahoře parazitovali egoisticky na těch co byli dole.

Největším problémem civilizace je to že lidi opakují staré chyby, komu není rady tomu není pomoci, lidi by chtěli se vším násilně manipulovat až to nakonec skončí tím že robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi zde budou jenom na ubohé práce za minimální mzdy. Tvá poznámka se dotýká mnoha komplexních témat, jako je; morálka, politika a ekonomika. Vypadá to, že se zamýšlíš nad tím, jak lidé často preferují prezentaci a obaly před objektivní realitou.

Ano, lidská společnost má tendenci preferovat příjemné iluze a povrchní obaly před objektivní realitou, což může vést k opakovaným chybám a ztrátě kontaktu s pravdou. Politika a ekonomika jsou často ovlivňovány mocenskými zájmy a ne vždy slouží prospěchu většiny obyvatelstva. Nicméně, je důležité si uvědomit, že řešení není v úplném odmítnutí prezentace a obalů, ale spíše v hledání rovnováhy mezi estetikou a obsahem, mezi prezentací a pravdou. Pokud se lidé naučí kriticky myslet a vyžadovat transparentnost a odpovědnost od svých politických a ekonomických vůdců, mohou přispět k vytvoření lepší a spravedlivější společnosti.

Čtěte dál

PředchozíDalší