Vše je v civilizaci o nahrazování starého za nové

Mocné elity žijí v jiném ekonomickém světě než dělnická třída, otroctví neskončilo jenom se evolučně změnilo podle situace, z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Nadbytek je zde díky nedostatku, rovnost je jenom ve smrti, bylo zde mnoho snah o to abychom se měli lépe, vždy to skončilo tak že se lépe měla jenom mocná elita a bylo zcela jedno jestli zde byl; feudalismus, kapitalismus, socialismus, dogmatismus, humanismus atd. ve skutečnosti je zde mnoho tisíciletí všude jenom egoismus!

Jak se lidské dítě narodí, tak na něj začne působit propaganda a cenzura, aby se z dítěte stala ubohá loutka, kterou může snadno z centra ovládat mocná elita. Lidský život má pro člověka smysl, pokud člověk není ubohou loutkou, kterou ovládá mocná elita, vše je zde evolucí naprogramováno tak aby se z lidí stali ubohé loutky, ubohou loutkou je i; král, císař, papež, guru, prorok, mesiáš, celebrita, prezident, ředitel, milionář atd. problém je v tom že vše co je živé to je závislé na mnohém, jenom to, co je mrtvé není na ničem závislé, a tak to není logicky ubohou loutkou.

Neustále jsme informování pomocí; tisku, rádia, televize, internetu atd. o tom že zde jsou problémy se kterými si lidi neví rady, příčinou všech problémů je to že jsme živí, pokud nebudeme živí tak nebudeme mít problémy, lidi se ve virtuální realitě naskenují, po naskenování se lidská těla globálně eliminují, informace a programy získané ze skenování se použijí pro nový digitální svět ve kterém jsou zde místo lidí autonomní inteligentní roboti na akumulátory.

Člověk to byl z pohledu evoluce jenom experiment, který zde byl dočasně, na věčné časy zde jsou jenom vesmírné principy jako je; čas, prostor, energie, protiklady, kauzalita, gravitace, logika atd. místo naivního hledání čisté rasy a nadčlověka zde bude nahrazení lidí za roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy! Komu není rady tomu není pomoci, lidi to jsou jenom oblečené opice, co si hrají na to, co nejsou, vše je v civilizaci o nahrazování starého za nové, a tak se nahradí oblečené opice za roboty.

Čtěte dál

PředchozíDalší