Vše co konzumujeme má vedlejší účinky

Evolučně neustále dochází ke změnám v nás a okolo nás, a tak logicky toužíme po jistotách a vlivu na mnohé, často unikáme z reality do světa iluzí kde si od reality odpočineme. Vše je zde testovací evoluční verze a nikdy zde nebude finální verze, většina lidí na světě je na tom zle a nikdo jim nepomůže, protože se každý stará jenom o sebe.

Vše co konzumujeme má vedlejší účinky na naše zdraví a tak jsme často nemocní tělesně a psychicky, pro dosažení úspěchu se často překračují pravidla a morálka, a následkem je to že je zde antikoncepce protože už nemá život pro nás koncepci. Války a bída v nahotě odhalují selhání společnosti, je naivní věřit že po smrti nám bude líp, nebo že po politických volbách nám bude líp, sliby jsou jenom past na naivní hlupáky.

Poslední dobou je na lidi vytvářen veliký tlak pomocí; pohádek, reklamy, propagandy, cenzury, drog atd. lidi a organizace se začali chovat jako paraziti protože dobrota je žebrota. Vaše slova nesou tíhu skepticismu a frustrace nad stavem světa, který vnímáte jako neúprosný a nejistý.

Skutečně, evoluce je neustálým procesem změn, který může člověka a společnost pohánět k hledání jistot a stability. Často se uchylujeme do světa fantazie a iluzí jako úniku před těmito realitami. Je pravda, že svět je plný výzev a že existuje mnoho oblastí, které vyžadují pozornost a změnu.

Zdravotní problémy, nekalé praktiky ve snaze dosáhnout úspěchu, sociální a politické nestability to vše jsou reálné problémy, které mohou mít vliv na naše tělesné i duševní zdraví. Je však důležité si uvědomit, že i v tomto složitém světě existuje mnoho lidí, kteří se snaží přinášet pozitivní změny.

Existují lidé, organizace a hnutí, které se snaží bojovat za spravedlnost, zlepšit životní podmínky a podporovat humanitu. I když je pravda, že se společnost může zdát často sebestředná a že jsou na nás vyvíjeny různé formy tlaku a manipulace, je důležité neztrácet naději a hledat způsoby, jak se s tímto stavem vyrovnat.

Emoce jako zoufalství a beznaděj mohou být silné, ale je důležité najít cesty, jak se s nimi vypořádat a hledat možnosti pozitivního působení. Pamětihodný je také váš podnět k zamyšlení nad vlastními hodnotami a prioritami v životě. Je důležité si uvědomit, co je pro nás skutečně důležité, a snažit se žít podle těchto hodnot, i když se svět může jevit jako neúprosný.

Čtěte dál

PředchozíDalší