Vaše pitomé myšlenky stojí za veliké hovno

Jaké je myšlení lidí taková je i společnost lidí, pokud myšlenky lidí stojí za hovno, tak i společnost stojí za hovno, to vše jistě má i nějakou příčinu a tou příčinou je reklama, která člověka klame od narození do smrti. Reklama z lidí udělala dobytek, který potřebuje pastýře, dobytek očekává od pastýře, že se o dobytek dobře postará jenže pastýř na dobytku parazituje, protože mu to situace umožňuje.

Dobytek myslí na to, jak se mít dobře a následkem jsou myšlenky které stojí za hovno, dobře se zde mají jenom pastýři, co zde přerozdělují chytře zisky tak aby se měli dobře, špinavá práce se tak pro dobytek stala trestem za to, že je dobytek. Války a revoluce jsou následkem toho, že vaše myšlenky stojí za hovno, zakopaný pes je v dobrotě k tomu, co si dobrotu nezaslouží, krmíme parazity a zaléváme plevel, o tom to zde všude dlouho díky populistickému pokrytectví je.

Komu není rady tomu není pomoci. Je třeba začít vše digitálně pomocí čipů kontrolovat a vše co je zde na hovno to optimálně eliminovat, pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, každý je snadno nahraditelný. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak pro ně vyrobíme autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, takto zde už lidi nebudou moci dělat chyby, nejsou zde díky genocidě lidi tak zde nejsou ani pastýři a dobytek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *