Rubriky
Kariérismus

To co se nedokáže přizpůsobit to skončí zle

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Přichází doba psychické práce, statistika jasně ukazuje to že fyzické práce ubývá a fyzická práce je mizerně zaplacená, modernizace a optimalizace má za následek ubývání fyzické práce, podívejme se do továren a zemědělství jak zde ubylo mnoho fyzické práce. Nebude to trvat dlouho a většina lidí v moderní civilizaci bude pracovat jenom psychicky.

Psychická práce potřebuje lidi co mají kvalitní psychiku, kvalitní psychika je tam kde je mnoho psychické práce už od dětství, výchova dětí se musí tomu logicky přizpůsobit abychom si vychovali děti tak že budou umět psychicky pracovat profesionálně po celý život. Vše je o schopnosti se přizpůsobit evolučním změnám.

To co se nedokáže přizpůsobit to skončí zle a bude se to i mít zle, jak si to uděláme takové to i budeme mít, moderní civilizace nepotřebuje levné otroky, co umí jenom otrocky fyzicky pracovat, moderní civilizace potřebuje zaměstnance co mají vysokou školu a umí pracovat samostatně na složitých problémech.

Je třeba začít kontrolovat porodnost globálně a zabránit tomu, aby se mohli rozmnožovat ubožáci jako invazní druh, jejichž rodiče nejsou vysokoškoláci. Potřebujeme genetickou kvalitu u dětí, a nepotřebujeme v; USA, Kanadě, EU, atd. geneticky vadné děti, ze kterých nevyrostou vysokoškoláci a vyrostou z nich lidi, pro které zde nebude zaměstnání, a tak budou pobírat po celý život jenom sociální dávky a přídavky na děti.