Stvořitelem všeho jsou informace

Čas a prostor vznikl díky informacím, všechny informace vznikají z dat, co jsou programově upravená na informace, je to jako s vařením jídla kdy vaření nám umožní nasycení, vše je zde o procesu, který směřuje k cíli, smrt to je konec procesu, a tak neustále procesy vznikají a zanikají. Knihy to jsou zakonzervované informace, problémem je to že časem informace ztrácejí hodnotu, protože nejsou aktuální.

Jsme od narození do smrti zaplavení informacemi s nulovou hodnotou a tyto nehodnotné informace z nás dělají pitomé ubožáky. Jak poznat co je hodnotná informace o tom je náš osud, nejdříve prověřuj, než začneš něčemu věřit, pochop to, že lidi dělají chyby!

Představme si internet, kde bude v budoucnosti umělá inteligence vše kontrolovat před zveřejněním na internetu, aby na internetu byli jenom kvalitní informace a kvalitní programy, tak jako si k soudu bereme právníka tak bychom si museli zajistit profesionála co by za nás dával na internet informace, aby tyto informace nesmazala umělá inteligence. Přichází nová doba, ve které nebude možné lhát a tím ani krást, skončí temná pokrytecká doba, ve které nám vládli lháři a zloději.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *