Smrt dokazuje, že vše je iluze

Skeptici pochybují o tom, že je vše iluze, smrt je jasným důkazem toho, že je vše iluze, pokud by tento svět nebyla iluze, tak by zde nebyla možná smrt. Realita je kruh a tím zde není smrt, iluze je přímka a tím je zde smrt. Od pradávna zde jsou myšlenky na nesmrtelnost, proto vznikla víra v to, že po smrti je; peklo, očistec, ráj, převtělení, atd. nechceme se smířit s tím, že vše je iluze, toužíme po realitě, ve které není smrt. 
 
Realita jsou pravidla, která se nemění podle situace, jde o zákon; příčiny a následku, kladu a záporu, práce a zisku, dobra a zla, vzniku a zániku, atd. Stabilní jednoduchá pravidla jsou jedinou možnou realitou, vše ostatní je iluze, která je zde dočasně, pravidla jsou nekonečným kruhem, a proto jsou reálná. 
 
Hledání božskosti a nesmrtelnosti, je hledání pravidel, která jsou reálná a trvalá. Vše je ve světě iluzí dočasná hra, která se hraje podle pravidel, všechny naše vztahy jsou jenom hra, která je dočasná, pokud nás hra baví tak má náš život smysl, jenže každá hra nás baví jenom krátkou dobu. Hledáme nové hry, v naději že najdeme hru, která dá našemu životu trvalý smysl, taková hra, zde nikdy nebyla, není, a nikdy nebude! 
 
Život je iluze co vypadá reálně, stavíme si domy z iluzí a to nefunguje, v tomto světě je díky smrti vše dočasně, každý je zde snadno nahraditelný, protože každý člověk je zde jenom iluzí, s nulovou hodnotou, a je jedno, jestli je ten člověk prezident republiky, nebo je to dělník v továrně. Náboženství, politika, podnikání, obchod, školství, reklama, umění, rodina, atd. je o tom, že slepý vede slepé, to nemůže fungovat, každý člověk je slepý protože je jenom dočasnou evoluční iluzí.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu