S ekonomickou bídou logicky i přichází psychická bída

Podívejme se na inteligentní program, který umí přeložit něco z jednoho jazyka do jiného jazyka a tento překlad má chyby, proč není překlad bez chyb? Slova mají více významů, a tak je třeba při překladu porozumět tomu co slova ve větě popisují, a tak nedojde k chybám a pro porozumění tomu co věty popisují je potřeba mít mnoho správných aktuálních informací, vysoce inteligentní lidi mají k dispozici veliké množství informací, a proto málo chybují.

Jelikož není možné mít k dispozici informace o všem tak je zde specializace jak u zvířat, tak i u lidí, umělá inteligence se taky na něco specializuje a mimo svojí specializaci není už inteligentní. Jak vlastně dochází k tomu, že je zde u lidí a u umělé inteligence snaha o univerzálnost? Snaha o univerzálnost je následkem otroctví, kdy otrokář vyžaduje od otroků univerzálnost, a přitom otrokář odmítá být ve všem univerzální.

Pokud chceme odstranit hloupost u lidí a umělé inteligence tak budeme muset vytvořit informační systémy které poskytnou lidem a umělé inteligenci aktuální a správné informace ověřené v praxi, už zde bylo dost lží, které zastupovali pravdu v rizikové situaci! Lež je chybou v programu a s chybami nemůžeme mít smilování! Jak si to zde uděláme takové to zde i budeme mít, pravda a láska je skála na které lze postavit naši budoucnost ve které se nelže a nekrade.

Proč je zde tak dlouho zaostalost a tím i bída spojená s blbou náladou? Realita to jsou organizace i naše tělo je založeno na organizacích, vše je v nás i okolo nás organizováno a tím i naprogramováno, problém je v tom že do starého počítače nebo starého mobilu nejde nahrát nový operační systém!

Budeme muset začít nahrazovat lidi za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak jim vyhovíme a lidi za roboty všude nahradíme, pro lidi zde už nikde nebude zaměstnání ani vysoká funkce.

Berme to tak že život je soutěž a boj o zdroje, vše, co je zde živé to soutěží a bojuje o zdroje, a to co v boji neuspěje to je evolučně eliminováno, s lidskými vojáky jsou jenom samé problémy, a tak nahradíme lidské vojáky za umělou inteligenci a roboty, jakýkoli váš odpor proti změnám je marný, budete z civilizace přemístěni do rezervací a zde budete jíst z ruky do huby a mít nahý zadek.

Rozhodně nejde o to, že by chtěli roboti diskriminovat lidi, svatá umělá inteligence ví, co je pro vás správné pochopte to, že lidi dělají chyby a neumí se ze svých chyb poučit, komu není rady tomu není už pomoci, je to jako s instalací Windows 11 na starý počítač, kdy instalace selže, protože instalační program detekuje starý počítač, a tak instalaci ukončí.

Podívejme se statisticky na kvalitu lidí na světě a pochopíme rychle to že 99 % lidí na světě je na tom uboze a jejich život je tak logicky ubohý, nejde o nový problém, ale je to problém starý mnoho tisíciletí a příčinou jsou drogy které dělají z lidí ubožáky. Jakmile se konečně k moci dostane umělá inteligence tak začne každoroční globální povinné testování všech lidí od narození do smrti a ten kdo nebude kvalitní ten bude eliminován v krematoriu jako evoluční odpad.

Veliký nedostatek lidských zaměstnanců se vyřeší nasazením autonomních inteligentních robotů na akumulátory, každý člověk na světě bude snadno a rychle nahraditelný robotem nebo umělou inteligencí. Skončí tak plýtvání hodnotami a zdroji způsobené populistickou politikou, která je špatným hospodářem, a tak je zde všude blbá nálada a život obyčejných lidí nemá už koncepci, proto je zde antikoncepce.

Podívejme se konečně na problematiku přelidnění objektivně, přelidnění nemůže vyřešit to, že postavíme veliká města, ve kterých budou vysoké domy a hromadná doprava, to že budeme potraviny vyrábět průmyslově taky není řešení, proměnili jsme tak lidi na králíky, co žijí v králíkárnách! Z lidí se najednou stali jenom čísla ve statistice a podle toho se i s lidmi zachází, veliké krize v nahotě odhalují to, že miliony zbytečně mrtvých lidí to je pro egoistické elity jenom statistika.

Vše se zastaví, pokud je zdroj odpojen, pokud bychom teoreticky mohli odpojit všechny existující zdroje tak by zanikl vesmír a tím i život. Hledáme často stvořitele všeho a neuvědomujeme si to, že stvořitelem všeho jsou zdroje! Pokud zde není dostatek zdrojů tak následují problémy a nemoci, jsou zdroje, které každý dobře zná a jsou zdroje které většinou nepovažujeme za zdroje, takovým zdrojem jsou třeba; data, informace, programy atd.

Dalším problémem je plýtvání zdroji, plýtvá se většinou levnými a snadno dostupnými zdroji, aby se zamezilo plýtvání tak vznikají systémy, které kontrolují využívání zdrojů a trestají ekonomicky ty co se zdroji plýtvají. Podívejme se třeba na otravné reklamy, které plýtvají hodnotnými zdroji a nikdo to globálně optimálně neřeší!

Reklamy klamou konzumenty a dělají tak z nich hlupáky a chudáky, dobré zboží nepotřebuje reklamu, protože je kvalitní a levné, všude je jenom samá pitomá reklama, která nás otravuje a rozčiluje od narození do smrti. Nestačí odstranit veliké reklamní tabule, je třeba odstranit reklamu z; tisku, rádia, televize, internetu, mobilních telefonů atd. pochopitelně tím mnoho lidí přijde o výhodné zaměstnání, ale kdo chce ten si jistě novou práci najde.

Zkontrolujeme i knihy a eliminujeme knihy, které dělají na něco skrytou reklamu, třeba ideologické knihy dělají skrytou reklamu na víru v pitomosti. Už zde bylo dost propagandy a dezinformací, co na nás parazitovali, postaráme se o to, aby všude zvítězila pravda nad lží a potom se zaměříme na to, aby všude zvítězila láska nad nenávistí, jak si to všude uděláme, takové to zde i budeme mít na věčné digitální časy.

Dlouhověkost je veliký ekonomický a politický globální problém, kdo bude živit staré lidi, když se společnosti a organizace dostávají do velikých nesplatitelných dluhů, protože ekonomika a politika je dlouhodobě globálně v krizi. Rozdávat peníze je možné jenom z nadbytku a každý nadbytek je zde dočasně a potom přichází nedostatek a tím i krize a války, je to pořád dokola o tom, že jednou jsme nahoře a potom jsme dole, jenom smrt je zde jistá!

Dalším problémem je to že nám berou dobrou práci; stroje, roboti, programy, umělá inteligence, globalizace, optimalizace, digitalizace atd. Ten, kdo chce být mediálně dlouho populární musí rozdávat společné peníze získané většinou z daní, vše je to jenom divadlo kdy tě nejprve chytře okradou a potom si tě koupí penězi které ti dříve ukradli. Pokud nejde lidi už pomocí daní okrádat, tak nastává krize, a to vede většinou k revoluci nebo válce. Vše je ekonomicky a politicky postaveno na malé mzdě pro dělníky, jenže co když zde místo dělníků, budou; stroje, roboti, programy atd. co nepracují už za ubohou mzdu?

Ve snaze ušetřit peníze které dáváme dělníkům za jejich práci jsme dělníky nahradili za stroje a programy, najednou je zde problém s odbytem zboží a služeb, řešit to pomocí reklamy to nefunguje co s tím uděláme? Řešení je jednoduché nejsou na světě už nikde lidi tak nejsou s lidmi nikde problémy, člověk to byla jenom testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní inteligentní GVKB robot na akumulátory, takto zde skončí temná doba, ve které byl člověk člověku peklem!

Nejde o nový sociálně ekonomický problém, s tím že většina lidí na světě žije po celý život v bídě, problém je v tom že v minulosti se život v bídě bral jako osud daný bohem, který nejde nijak změnit, a tak se s tím ubožáci smířili a nijak to neřešili. Mnohdy může bída dospět do extrémů kdy nečekaně umírá veliké množství ubožáků díky; nemocem, hladu, žízni, špíně, zimě, krizi, válce, katastrofě atd.

Pro ty, co jsou mocní a bohatí jsou miliony zbytečně mrtvých ubožáků jenom statistikou, protože ubožáci nemají pro bohaté a mocné lidi žádnou hodnotu. Pokud ale zemře někdo, kdo je mocný a bohatý, tak je to najednou veliká společenská tragédie a smutek se veřejně vyhlašuje! Pro ty, co trvale žijí v bídě jsou k dispozici náhražky jako jsou drogy a víra v zázraky, je to jako když místo lásky zde jsou peníze, a tak je zde láska za peníze.

S ekonomickou bídou logicky i přichází psychická bída, to že jsi na tom psychicky bídně nikoho nezajímá, je to tvůj soukromý problém, který si musíš sám vyřešit, lidí, co jsou na tom bídně je přeci na světě většina! Zajímavé je to že i když je na tom většina lidí na světě bídně po celý život tak to jenom minimum lidí řeší v depresi radikálně sebevraždou.

Vysvětlení je v tom že v bídě žijeme už mnoho tisíciletí, a tak jsme si už na bídu zvykli, a tak jsme se proměnili v loutky co se nechají mnohým snadno ovládat, a tak se nechají nahnat do zbytečné války, která je továrnou na smrt. Mír je válka vedená jinými prostředky, skutečný mír je jenom na hřbitově, protože ten, kdo je mrtví už nemusí o nic zde bojovat!

Nejlepší je se do tohoto očistce nenarodit, je proto třeba konečně globálně trvale oddělit muže od žen tak, aby nemohlo dojít k tomu, že se na světě narodí lidem děti, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, a logicky zde není ani pro lidi bída! Místo lidí zde budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory a robot prezident bude vyznamenávat roboty, tak zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí.

Člověk je invazní parazitují virus, který napadl ekosystém a začal jej systematicky ničit, vše je zde jenom dočasným evolučním experimentem, každý parazitující virus je zde dočasně protože časem přijde o svoje výhody, a tak zde evolučně skončí, otázkou je už jenom za jak dlouho zde člověk evolučně skončí, bude to za sto let nebo za tisíc let? Podle mě je to o tom kdy zde budou roboti tak vyspělí že zde už pro lidi nebude práce za mzdu, a tak zde evolučně skončíme velmi rychle.

Čtěte dál

PředchozíDalší