Protekce to je znásilnění ekonomiky

Proč je v EU všude tolik protekce? Protekce je zde s námi od té doby co existují daně a jak víme tak daně v Evropě existují už velmi dlouho, za vším jsou peníze a vše mohou vyřešit jenom peníze, změní se systémová pravidla, podle kterých v Evropě žijeme a tak se změní i dobytek u koryt, dobytka je nadbytek a koryt je nedostatek. Proto je zde prosazován dobytkem u koryt konzervatismus, aby se starý mocný a bohatý dobytek udržel u výhodných a jistých koryt co nejdéle to jde. 
 
Protekce je kouzelná hůlka, která promění vodu ve víno, boj s protekcí je jako boj s plevelem, který neustále roste, aniž jej někdo sází. Problémem protekce je to že se zde stane prezidentem nebo ředitelem amatér, který napáchá více škody než užitku. Protekce to je znásilnění ekonomiky, je třeba začít postihovat protekci v EU stejně jako znásilnění a začít zavírat do vězení ty co znásilňují ekonomiku. 
 
Často slyšíme, že na veliké ryby nejsou sítě, nadnárodní korporace mají všude velikou protekci a tak mohou znásilňovat ekonomiku a likvidovat tak ekonomicky dělnickou třídu. Podívejme se třeba na potraviny, západní potraviny jsou kvalitní a naše potraviny nejsou kvalitní, proč mají konzumenti na západě protekci a tak mají kvalitní potraviny? Vstoupili jsme do EU v naivní naději, že zmizí ekonomická protekce, ale to se nestalo, EU je jenom divadlo, které z nás dělá hlupáky a chudáky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu