Proč nedůvěra v Miloše Zemana rychle roste?

Politika je módní záležitost, to co bylo v módě dříve, to dneska už není v módě, voliči chtějí změnu, a tak už Miloš Zeman vyšel z módy, a je třeba jej nahradit někým, kdo bude vyhovovat současné politické módě, potřebujeme někoho kdo je zdravý a mladý, koukat se na staré a nemocné soudruhy to nás už nebaví. Co bylo, to bylo, z díla spatříme tvůrce, nepotřebujeme ubohé politické fráze, ale potřebujeme odvážné hrdinské činy, které eliminují u nás blbou náladu, která je zde díky depresi u; politiky, ekonomiky, náboženství, vědy, umění, filosofie, rodiny, psychiky, atd. 
Promluvím k vám v podobenstvích, strom, který nemá už díky stáří ovoce bude vykopán a hozen do ohně, potřebujeme mladý strom, co bude mít sladké ovoce, nejsme tak bohatí abychom mohli šetřit na výměně starých stromů z mladé stromy. Naše vláda nemůže být zaopatřovacím sociálním ústavem pro staré idioty, je třeba vyčistit vládní chlív, od špíny, která je zde díky korupci a tunelování, je třeba ukončit zastaralý feudalismus a přejít do moderního kapitalismu ve kterém nebude rozdíl mezi naší republikou a Švýcarskem, proč bychom se nemohli mít ekonomicky stejně dobře, jako se mají lidi ve Švýcarsku? Zaměstnavatelé nabízejí zaměstnancům smlouvy, které nutí zaměstnance k tomu, aby pracovali jako jejich ekonomičtí otroci zadarmo! 
Spočítejme si kolik peněz lze ušetřit z minimální mzdy? Minimální mzda je jistou cestou k tomu, jak se zde stát díky exekutorům brzo bezdomovcem. Objektivní náklady na funkci prezidenta republiky jsou obrovské, je to veliký luxus pro stát který má obrovské dluhy! Je třeba začít škrtat náklady od vrchu, protože zde jsou obrovské náklady na; prezidenta, předsedu vlády, předsedy politických stran, ministry, poslance, senátory, diplomaty, soudce, byrokraty, vojáky, policajty, tajné služby, atd. 
Na jedné straně někdo letí státním letadlem na zbytečnou státní návštěvu do Číny, a na druhé straně, zde jsou bezdomovci, co umírají díky bídě. Prý kdo chce zaměstnání ten si je najde, jenže najdete si jenom ubohé zaměstnání za ubohou mzdu, jádrem problému je centralizovaný feudalismus, tam kde je dosud centralizovaný feudalismus, tam si nelze nalézt práci za vysokou mzdu, protože staří feudálové shrábnou všechny zisky pro sebe pomocí; daní, cla, poplatků, pokut, certifikací, přerozdělování, dotací, výjimek, imunity, atd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]