Příčinou sebeodcizení je pyšnost

Polovina civilizačních nemocí je způsobená sebeodcizením, co je příčinou této nemoci. Příčinou sebeodcizení je pyšnost, u pokorných lidí nedochází k sebeodcizení. Pyšný člověk není tím čím ve skutečnosti je, on je něčím jiným co on považuje za hodnotné, dochází ke změně priorit a následně je zde psychická nemoc která je spojená s tělesnou nemocí, lékař ale léčí tělesnou nemoc a jeho léčení této fyzické nemoci není úspěšné. 
 
Lékaři dosud nedokázali pochopit do hloubky problematiku sebeodcizení a myslí si naivně, že sebeodcizení není přeci možné. Náš mozek je už natolik přizpůsobivý, situaci že pro něj není problém realizovat sebeodcizení, i když následkem budou nemoci. U léčení nemocí je třeba podchytit nemoc na začátku, jakmile v nás nemoc zakoření a zapustí hluboké kořeny, tak se jí většinou už nikdy nezbavíme, a tak nás nemoc nakonec zabije. 
 
Podívejme se na lidi, co si dají na tělo výbušniny a odpálí se mezi cizími lidmi, to je ukázkový příklad sebeodcizení, pachatelem je zde totalitní demagogie která dělá z lidí loutky na dálkové ovládání, následkem je globálně narůstající extremismus a vandalismus. 
 
Jak vyléčit pyšného člověka optimálně, ideální je fyzická těžká složitá práce pod dohledem kamer, bez možnosti dát zde výpověď, pyšný člověk zde bude neustále postihován velikými pokutami za malé chyby a pomalou práci, a tak zde bude nakonec pracovat deset let jenom za minimální mzdu a bude bydlet na levné ubytovně, kde nebude mít soukromí a klid.
 
Nebude zde možnost konzumovat; pivo, cigarety, marihuanu, pervitin, atd. nebo prášky na deprese, místo návykové chemie, zde bude fitcentrum a k jídlu bude ovoce a zelenina, nebude zde k jídlu maso, tak pokora zvítězí nad pyšnosti. 
 
Práce proměnila zvíře v člověka, podívejte se na pyšné lidi, jaký mají odpor k fyzické práci, po těžké práci, zde bude chození do školy, aby se u lidí eliminovala hloupost, ten kdo se bude špatně učit, ten nedostane vycházky ven z pracovního tábora, šest hodin práce a šest hodin škola a potom zde bude fitcentrum a jiná zábava, v sobotu a neděli se bude pracovat a chodit do školy aby léčení probíhalo rychle a kvalitně.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]