Politici a byrokrati určují za co se budou utrácet státní peníze

Žijeme ve společnosti, kde jsou společné peníze, které mají společnosti a státy, jakmile je zde něco společné tak je s tím problém, protože jsme všichni pokrytečtí egoisti, to vše nakonec vždy skončí zle, protože se egoisti chtějí mít dobře. Na co všechno se používají společné peníze? Společné peníze se používají na vše, co si lze pořídit za peníze!

Zánik organizace nebo státu má vždy příčinu ve společných penězích kterých je z nějakého důvodu nedostatek. Vysvětlení je jednoduché, nadbytek vytváří nedostatek, aby měla elita nadbytek tak musí mít ubožáci nedostatek. Peníze jsou ekonomickým zdrojem, na kterém je veliká závislost, získat peníze není snadné a utratit peníze je snadné, proč tomu tak je?

Podívejme se nejprve na stát, jak on peníze získává a za co získané peníze utrácí. Stát získává peníze od lidí a organizací pomocí násilí a jakýkoli odpor proti tomuto násilí je marný, za co stát utrácí peníze? Stát utrácí peníze za to co je mu blízké a nechce utrácet peníze za to co je mu cizí, tak to funguje všude na světě už mnoho století, otázkou je vždy a co je státu blízké a co je státu cizí?

Situace určuje, co je státu blízké a co je státu cizí, a tak se změnou situace se i mění to za co stát utrácí peníze, často je zde snaha změnit násilně situaci tak aby stát začal za něco utrácet peníze a za něco přestal utrácet peníze. Politici a byrokrati určují za co se budou utrácet státní peníze a za co se nebudou utrácet státní peníze, problémem je to že lidi dělají chyby!

Paraziti dělají vše pro to, aby mohli parazitovat o tom je politika a ekonomika, když nejde parazitování po dobrém tak se to řeší po zlém, a tak zde jsou války a inflace. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom to zde je už mnoho tisíciletí, protože dobrota je žebrota! Je to celé o tom nedělat chyby, podívejme se do minulosti, jak lidi dělali chyby a nedokázali se z těchto chyb poučit, komu není rady tomu není pomoci, proto se lidi nahradí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě nikde už lidi, tak nejsou s lidmi žádné problémy.

Čtěte dál

PředchozíDalší