Jaký je zásadní rozdíl mezi naprogramovaným strojem a člověkem

Přiznejme si to, že konzumní společnost je nemocná, a tak potřebuje lékaře který jí bude léčit a Jan Hnízdil je moderní mesiáš. Nejprve je třeba pochopit co je to nemoc, nemoc je opakem zdraví, vše je zde o protikladech, mezi kterými je většinou napětí. Problémem není to, že zde jsou nemoci, problémem je to že si nevážíme zdraví a následkem je nemoc, je to příčina a následek, komu není rady tomu není pomoci! Zásadní otázkou vesmíru a života je proč si lidi neváží svého zdraví?

Existuje na tuto otázku mnoho subjektivních odpovědí a jaká je objektivní odpověď, lidi si neváží svého zdraví, protože je jim jejich zdraví velmi vzdálené, a tak je nezajímá do té doby, než onemocní a tehdy se začnou zajímat o svoje zdraví a požadují od lékaře zázračné léky. Z lékařů se stávají opraváři v servisu a vnímají nemocné lidi jako porouchané stroje, pokud nemocný poukáže na to, že on není porouchaný stroj, tak jej lékaři nechtějí léčit! Pokud člověk není naprogramovaný stroj tak co on vlastně objektivně zde je?

Jaký je zásadní rozdíl mezi naprogramovaným strojem a člověkem? Člověk je závislý na lásce, stroj není závislý na lásce, a zase je zde otázka co je to láska? Láska je schopnost nevidět na něčem chyby, když něco milujeme tak chyby nevidíme, a tak to nechceme opravit nebo změnit. Člověk bez lásky vidí na všem chyby, a tak chce vše opravit nebo změnit takový člověk se pak stává; prezidentem, předsedou vlády, ministrem, ředitelem, celebritou atd. moc a bohatství umožňuje psychopatům zde mnohé chybně změnit, vládnou nám všude egoističtí psychopati, a proto máme z toho deprese a stres!

Bylo napsáno mnoho knih o psychopatech, a natočilo se i mnoho filmů a videa na internetu o psychopatech přesto se nic nezměnilo, protože jakýkoli odpor proti psychopatům je marný! Stát nemá peníze na armádu a jiné hlouposti, tak zvýší; daně, clo, pokuty, poplatky atd. Vše podle hesla moje hra a moje pravidla, je naivní věřit tomu že po demokratických volbách bude pracujícím lidem lépe, lépe se přeci mají vždy a všude jenom ti co jsou nahoře díky protekci a korupci. Jenže přichází umělá inteligence a potom přijdou autonomní roboti.

Bude to něco na co nejsme připravení, najednou zde lidi nebudou mít peníze a z lidí se tak stanou ekonomičtí ubožáci, následkem bude zhroucení politiky a ekonomiky. To vše povede k násilí a z lidí se stanou divoká zvířata co se budou vraždit pro trochu jídla.

Čtěte dál

PředchozíDalší