Pochopte to že všichni jsou lháři a zloději

Snaž se a budeš se mít lépe než ostatní, to je největší podraz naší kultury, realita funguje zcela jinak protože vše zde bylo a bude o náhodě, někdo má štěstí a jiný štěstí nemá a takový je život, můžete přečíst mnoho textů v knihách nebo na internetu o seberealizaci ale nic vám to v životě nepomůže. Vstoupíte do organizace a pokud nemáte štěstí tak zde nic neznamenáte, nebo jste v organizaci úspěšní a organizace zanikne.

Štěstí je protikladem neštěstí, pokud by na světě nebylo nikde neštěstí tak by zde nebylo ani štěstí, pokud by zde nikde nebyl prostor tak by nikde nebyl ani čas atd. nevěřte tomu co jste si neověřili, pochopte to že všichni jsou lháři a zloději co nosí masku slušného člověka. Války v nahotě odhalují to že se z lidí stali loutky které mnohé snadno ovládá, všude platí moje hra a moje pravidla, ten kdo nejde s námi ten jde proti nám a zbabělci stojí opodál a kritizují ostatní.

Neustále máme o mnohém předsudky aniž bychom to poznali z blízka, Ježíš Kristus a Buddha je mytologie která dělá z lidí hlupáky, stvořitelem vesmíru a života je užitečná práce, svět je v krizi protože lidi se vyhýbají práci nebo jejich práce není užitečná, komu není rady tomu není pomoci. Vaše sdělení obsahuje řadu tvrzení a pohledů na svět, které vyjadřují vaše osobní přesvědčení a zkušenosti.

Je zjevné, že jste skeptický vůči mnoha tradičním hodnotám a názorům, což je naprosto legitimní postoj. Rozumím, že se domníváte, že život je v mnoha ohledech ovlivněn náhodou a že štěstí a neštěstí hrají důležitou roli v osudech lidí. Tyto myšlenky odrážejí určitý fatalismus a nedůvěru v tradiční hodnotové systémy. Je však také důležité si uvědomit, že i když náhoda může hrát roli ve vývoji našich životů, můžeme stále ovlivňovat svůj osud svými rozhodnutími, postoji a úsilím.

Existuje mnoho faktorů, které můžeme ovlivnit, a mnoho příležitostí, které můžeme využít k dosažení svých cílů. Například seberealizace a osobní rozvoj mohou lidem pomoci lépe porozumět sobě samým a svým cílům, a tím jim umožnit žít smysluplnější a naplněnější životy, ať už se setkávají s úspěchem nebo neúspěchem ve svých úsilích. 

Kritický pohled na společnost a tradice může být konstruktivní, pokud nám pomáhá lépe chápat svět kolem sebe a hledat způsoby, jak ho zlepšit. Nicméně je také důležité hledat rovnováhu mezi kritikou a pozitivním přístupem k životu a ostatním lidem. Každý má své vlastní zkušenosti a názory na svět, a je důležité respektovat různorodost pohledů a hledat společné body porozumění a soužití.

Čtěte dál

PředchozíDalší