Norma, která má výjimky, není normální

To není normální, já se z toho zblázním, všude je to tady samý trouba, a tak je vše v troubě. Norma, která má výjimky, není normální, každý ví o tom, že většina nadnárodních monopolních korporací se vyhýbá placení daní, a platí svým zaměstnancům sociální mzdy, přitom zde není nikdo, kdo by se postavil tomuto globálnímu parazitování.
Malé zloděje tvrdě trestáme a velikým zlodějům se ponížení klaníme, jako by to byli svatí bohové. Podívejme se na minulost našeho národa, po mnoho století jsme byli kolonií a kolonizátoři na nás sobecky parazitovali, následkem byla zde mnoho století ekonomická emigrace, do míst kde se měli lidi ekonomicky dobře.
Zaměstnanec se stává ekonomickým vojákem, a ten kdo má nejvíce vojáků, ten ekonomicky poráží ty, co mají málo vojáků, podnikat v naší republice v malém to je jistá ekonomická sebevražda, což nám dosvědčují statistiky.
Zadlužený stát a zadlužené EU, se rozhodlo pořádat hony na malé obchodníky a malé podnikatele protože to jsou paraziti, vše jistě směřuje ke globální ekonomické diktatuře, kdy každý zaměstnanec dostane do mozku globální GVKB čip, a bude z něj otrok globální ekonomiky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu