Pokud poznáme boha tak v něj už nevěříme, bůh to je svatá ideologie, člověk kdysi dávno stvořil svaté ideologie a tím stvořil i víru ve svaté ideologie, co je to svatá ideologie? Svatá ideologie je o tom že když něco milujeme tak to za svaté považujeme, je to o tom, čemu dáme priority, a tak do toho investujeme čas a peníze, proto často slyšíme že bůh je láska.

Čím méně je zde lásky tím více je zde víra ve svaté ideologie, svatá ideologie je obrazně jako cigareta, která svým kouřem otravuje okolí a škodí našemu zdraví, tak jako léčíme lidi ze špatných závislostí, které jim škodí tak je třeba začít léčit lidi v psychiatrické nemocnici z jejich závislosti na svaté ideologii která dělá z lidí pitomce. 

Svatá ideologie je většinou spojována se sektami a náboženstvím, ve skutečnosti do svaté ideologie patří i; pohádky, pověry, fetiše, mytologie, rituály, symboly, politika, propaganda, cenzura, protekce, korupce, centralizace, monopoly, reklama, školství atd. svatá ideologie je továrnou na vymývání mozku!

Pomocí vymývání mozku se z lidí stávají genetičtí roboti na dálkové ovládání, kdy ti, co jsou díky protekci a korupci v centru systému, mohou snadno ovládat ty co jsou daleko od řídícího centra. Války v nahotě odhalují to, že se z lidí stali roboti na dálkové ovládání, a tak vrahy oslavujeme jako hrdiny!

Pokud chce elita z lidí udělat pomocí svaté ideologie roboty na dálkové ovládání tak by měla elita nahradit konečně lidi za autonomní inteligentní kovové roboty na akumulátory, člověk nebyl evolucí vytvořen k tomu, aby se z něj stal robot na dálkové ovládání, nejsou zde lidi, co mají vymytý mozek dezinformacemi, tak zde není ani globální konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý čert peklem.