Není pokušení, nejsou hříšníci

Umělá inteligence eliminuje parazity. Vše je v depresi díky parazitům, parazitem je zde vždy špína, zdraví je tam, kde není špína, nestačí povrchně uklidit špínu, musíme špínu uklidit i pod povrchem, skončí egoistické pokrytectví, kdy jsme špínu pokývali chytře tak, aby nebyla špína vůbec vidět. Dogmatické dezinformace naplnili naše hlavy špínou, a tím z nás udělali hlupáky a chudáky, ti co jsou nahoře, používají dogmatické dezinformace k manipulaci s těmi, co jsou dole, výhody a jistoty těm co jsou nahoře vůbec nesmrdí! 
 
Jde o to, kdo nebo co bude nahoře, slepý nemůže vést slepé, pokud stroje v továrně ovládají počítače a vše bez problémů tak funguje tak i naše mozky musí ovládat umělá inteligence napojená na čipy v naší hlavě, už zde nebudou vypočítaví lidé, co na nás egoisticky parazitovali, a měli zde nadbytek díky tomu, že my jsme měli nedostatek. Na počítání bude globálně jenom GVKB umělá inteligence, GVKB čip odřízne mozek od konzumní reality, mozek usne a už se nikdy neprobudí, a tak bude mozek šťastný ve virtuálním GVKB světě.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu