Nedejme blbcům šanci, aby nám vládli

Základem úspěchu je poznat konkurenci. Žijeme v konkurenčním systému, konkurují si; výrobky, služby, informace, programy, národy, podniky, organizace, lidi, rodiny, ideologie, politické strany, stránky na internetu, atd. Je to celé jako ve sportu, jakmile se sportovec neudržuje v kondici, tak jej konkurence eliminuje. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje situace, nebo ten kdo má moc, smrt to je konec hry, po smrti nic není. Pokud někde není konkurence díky monopolu nebo totalitě, tak následkem je bída a zaostalost, zániky velikých kultur vždy způsobují totality a monopoly. 
 
Problém s Romy a s Islámem je problémem totality a monopolu, lidově řečeno, nejhorší je srážka s blbcem. Proč zde všemu mnoho tisíciletí vládnou jenom blbci? Moc je pro blbce drogou, na které jsou silně závislí, každý; psychopat, sociopat, deviant, kariérista, atd. je blbec, bezmocnost vede k tomu, že se z člověka časem stane jistě blbec, krásně to vidíme u Romů a u Islámu. Netestujme u lidí inteligenci, ale testujme vědecky to, jestli je člověk blbec, a výsledky každoročních povinných testů od 7 let do 70 let v EU, zveřejněme na internetu, tím budeme mít jasno, kdo je kdo! Představme si politické volby v EU, kde je u kandidátů ukázáno to, jak je on veliký blbec, testy by nešli nijak ošidit, vše by měla pod kontrolou EU policie.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu