Má vůbec náš život zde logiku a smysl

Abychom získali hodnosty tak musíme o hodnoty přijít, získali jsme mnoho výhod díky; vědě, technice, kultuře, morálce, civilizaci, vědomostem atd. jenže ztratili jsme životní koncepci, a tak používáme antikoncepci a potraty.

Vše je o tom, co je nám blízké, a to nás mění a my se snažíme to blízké měnit, když se k něčemu pracně na dlouho přiblížíme tak se od jiného logicky vzdálíme, mnozí to řeší pomocí povrchnosti, kdy se odmítají k čemukoli přiblížit, aby se nemuseli od něčeho vzdálit.

Z dálky ale mnohé vypadá jinak než z blízka, z dálky stvořitel všeho vypadá jako dokonalý a všemocný, z blízka spatříme nedokonalou a bezmocnou evoluci. Vše je zde dočasný proces, a tak neustále něco vzniká a jiné zaniká, vše se tak recykluje, a tak zanikají kulturní civilizace a zanikají i slunce a planety ve vesmíru.

Má vůbec náš život zde logiku a smysl, když jsme zde stejně všichni dočasně na krátké exkurzi a potom z nás nic evolučně nezbude. Neustále je nám násilně nucená propaganda spojená s cenzurou, ti, co jsou nahoře díky protekci z vysoka serou na ty, co jsou dole a je zcela jedno jestli je zde; totalita, demokracie, socialismus, kapitalismus, humanismus, centralismus, populismus atd.

Používáme mnoho slov, která jsou chybná, a tak chybujeme, podívejme se třeba na slovo lidi, jak slovo lidi vzniklo a z čeho vlastně vzniklo a co popisuje? Původem je lidové neboli obyčejné, jsou všichni lidi obyčejní? Většina lidí je obyčejných a není mezi nimi mnoho rozdílů a menšina lidí je originálem. Jsem pro nové slovo místo lidi, za ideální slovo považuji slovo amatéři, většina lidí je amatéry, z díla poznáme tvůrce, místo slova člověk bychom použili slovo amatér, mnozí namítnou že zde jsou i profesionálové a že by označení amatér nebylo správné. Každý profesionál byl nejprve amatérem a mnoho profesionálů se chová jako amatéři, podle mě je každá lidská profesionalita jenom dočasnou iluzí. Podívejme se na nové zprávy, amatéři, co nám vládnou vydali nový zákon, že zítra se už v MHD nemusí nosit respirátory.

Pokud si něco nemůžeme udělat sami tak je zde problém který je obtížné vyřešit, mnozí po přečtení nadpisu, jak si to udělat sám, myslí na sex, přitom statisticky nejvíce je zde problém s jídlem, které si děláme sami, díky ledničce a polotovarům to dneska ale už není pro nás žádný veliký problém.

Stejně tak není problém se sexuálně uspokojit díky pornu a sexuálním pomůckám. Jsou lidi šikovní, a tak si sami opraví; dům, byt, auto, věci, programy atd. potom jsou lidi nešikovní co si neumí sami nic opravit, a tak si musí zaplatit profesionála nebo požádají o pomoc kamaráda.

Mnohdy by si něco mohl člověk udělat sám, ale konzumní systém mu v tom násilně brání z nějakého důvodu, podívejme se třeba na násilí, mnohé bychom mohli sami vyřešit snadno a rychle pomocí násilí, ale k čemu by nám potom byla; policie, armáda, soudy, vězení, byrokracie, náboženství, propaganda, cenzura, politika atd.

Podívejme se na staré knihy a dojde nám, že ti, co je napsali byli naivní pitomci, podobná je situace u všeho, co je velmi staré, teprve s odstupem času se odhalí pravda! Proč si neuvědomujeme to, že ten druhý je naivní pitomec?

Problém je v tom že nemáme časový odstup, abychom mohli porovnávat co je správné a co je chybné! Jsme vtažení násilně do složité hry, kterou neznáme, a tak chybujeme, komu není rady tomu není pomoci, bylo a bude!

Neustále slyším to, že nějaký naivní pitomec myslel a následkem bylo to že chyboval, myslet znamená nemít informace, nemáme informace, protože je zde centralizace a monopoly, jsme tak v situaci, která nejde normálně vyřešit!

Podívejme se na příčiny zhroucení; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, rodiny atd. příčinou je vždy bezcitné parazitování mocných na bezmocných! Je naivní víra v to, že nám bude po volbách líp, líp bude jenom kariéristům, které jsme si naivně zvolili za svoje zástupce!

Statisticky je doloženo to, že jakmile psychopat přijde o vysokou státní funkci tak se psychicky zhroutí a stačí málo a spáchá sebevraždu, moc je pro psychopaty tvrdou drogou, bez které nedokážou žít. Bylo vydáno mnoho knih o psychopatech ve vysokých funkcích a nic se zde nezměnilo, protože z lidí se stali naivní pitomci!

Nebude to už trvat evolučně dlouho a bude zde umělá inteligence a tím i autonomní roboti, hodnota člověka začne rychle klesat a lidi se začnou z civilizace přemísťovat do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby zde už člověk evolučně skončil jako invazní druh!

Vesmír je nádoba, ve které jsou hvězdy a planety, příroda je nádoba, ve které je mnoho živých systémů, internet je nádoba, ve které jsou informace a programy atd. to vše zde existuje díky práci.

Všechny nádoby vznikli proto aby v nich mohlo něco být, nejsou jenom nádoby, které lze spatřit a popsat jsou i nádoby které nejde spatřit a popsat, to, co je v nádobě touží po tom nádobu opustit, a to co není v nádobě touží po tom, jak se dostat do nádoby.

Malé nádoby jsou většinou ve veliké nádobě, vše, co je veliké je složeno z malého a po čase se veliké rozpadá na malé. Pokud se nádoba poškodí tak z nádoby většinou unikne obsah, nemoci a smrt to je následek poškození tělesné nádoby.

Slunce, kolem kterého obíhá naše planeta kde žijete je nádobou, ve které je mnoho energie a naše země byla kdysi dávno sluncem, proto zde jsou sopky a zemětřesení. Pokud se rodičům narodí díky lásce dítě, tak vznikla nová nádoba, které říkáme člověk.

Nebude to trvat evolučně dlouho a začnou se vyrábět autonomní inteligentní roboti na akumulátory, bude to veliký evoluční krok pro naši civilizaci, robot bude zcela novou nádobou, pro kterou budeme muset najít optimální místo v naší civilizaci, a to nebude pro nás jednoduché.

Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí, vzniklá energie vytváří příčiny a jejich následky, a tak je zde vše naprogramovaným pulzujícím procesem, který vede k; soutěži, boji, konfliktu, válce, násilí, parazitování atd. dobrota je tak žebrota. Bohatství je založeno na bídě, je naivní představa že budeme jednou všichni bohatí a nebudou zde nikde chudáci a ubožáci. Pokud bychom eliminovali násilně bohatství a bídu, tak následkem by byl rychlý a jistý zánik konzumní civilizace!

Mnoho lidí se rozhodlo že začnou se soukromým podnikáním a brzo jim došlo to, že jejich naděje na to že je jejich soukromé podnikání uživí je minimální, je to podobné jako když si založíte na internetu stránku a ta stránka má několik let pořád malou návštěvnost, a to vede k tomu, že stránku zrušíte. Pokles návštěvnosti u nás je způsoben tím, že na internetu existují globální informační technologie, které programově diskriminují naše snahy o to, aby naše stránky a blogy měli velikou návštěvnost.

Pohyb všech peněz je neustále pod kontrolou nadnárodních elit a tyto elity dělají vše pro to, aby nemohli chudáci zbohatnout jakýmkoli způsobem! Vše to je jenom globální hra o veliké peníze a v této hře je vaše naděje na úspěch stejná jako v loterii! Když zde konečně zanikl socialismus, tak jsme si naivně mysleli, že skončí naše blbá nálada a bude nám všem v kapitalismu konečně líp, brzo nám ale došlo to, že ekonomický zázrak se nebude konat, protože se změnil jenom povrch společnosti a pod povrchem je pořád jenom egoistické pokrytectví.

Čtěte dál

PředchozíDalší