Konzumní svět se stal blázincem, ve kterém nikdo už není normální

To ta minulá vláda chybovala, jenže každá současná vláda bude brzo minulou vládou! Neustále slyšíme že nejsou peníze a že žijeme na dluh, nevěřte tomu, co slyšíte v televizi, to je jenom snaha vám vymýt mozek dezinformacemi. Pochote to že čas a prostor ve kterém vše existuje to jsou jenom programy, pokud by zde nebyli programy tak by zde nebyl čas a prostor. Příchod digitalizace nám přiblížil svět programů, ve kterých jsou chyby.

Pandemie a potom válka a Ukrajině to je zrcadlo ve kterém spatřuje to, že nám všude vládnou blázni, svět se stal blázincem, ve kterém nikdo už není normální! Podívejme se na to, že brzo zde bude volba prezidenta republiky. Pokud se podíváme na všechny kandidáty z pohledu psychiatra a psychologa, tak nám dojde to, že každý kandidát je do něčeho veliký blázen a měl by být přemístěn dlouhodobě do blázince v Bohnicích.

Je třeba se poučit z krizového vývoje naší společnosti a neopakovat staré chyby kdy si jako blázni volíme za svoje zástupce blázny a potom se divíme tomu, že z nás ti, co vládnou dělají blázny promocí propagandy a cenzury. Cesta je v tom že nahradíme blázny za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou na světě blázni, tak zde logicky ani není blázinec, ve kterém je každý do něčeho blázen, pokud něco už nejde evolučně opravit tak se to musí evolučně novým nahradit, vše je zde dočasně a vše se recykluje.

Čtěte dál

PředchozíDalší