Kdo chce s vlky žít, musí i vlkem v beránčím rouše být

Vit Kouba (GVKB), Karol Józef Wojtyła (Jan Pavel II, papež). Václav Havel, Rajneesh Chandra Mohan Jain (Osho), Bill Gates, Steve Jobs, Mark Zuckerberg, Elvis Presley, John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr, atd. 
Jenom čas má dost času na to, aby poznal co je nejlepší, většinou to co je zde pro obyčejné lidi, to bývá dlouho prioritní, jedinec zde nic nemůže dokázat, už mnoho tisíciletí se vše dělá skupinově, v jednotě je veliká síla a veliká inteligence. Podle mě bylo nejlepší květinové hnutí. Hippies , happy (děti květin neboli ‚Květinové hnutí‘) je hnutí, které vzniklo v 60. letech v USA. Jednalo se o neorganizované hnutí, které vycházelo z generace beatniků. Šířit se začalo v polovině 60. let ze západního pobřeží USA, ze San Francisca. Cíle „Hippíků“ byly nejednotné, za základní lze ale považovat vzpouru proti společnosti, mír, lásku, přátelství, svobodu. K naplnění těchto cílů se sdružovali do skupin či komun, které pak často provozovaly volnou lásku. 
Často se užívaly drogy, zvláště psychedelické. Častým cílem byl někdy ale jen opak chování většinové společnosti a vyjádření protestu. Hippies propagovali spontánní chování, lásku a prosazovali názor, že si člověk má užít života a nebudovat kariéru, nehonit se za penězi. Příslušníci hippies nosili často dlouhé vlasy, volné oblečení a korálky a celkově prosazovali „primitivní“ vzhled jako projev negativní reakce proti většinové uniformitě. 
Dalším poměrně výrazným projevem spojeným s tímto hnutím bylo tíhnutí k mysticismu, různým druhům východních náboženství a filosofií, objevování na Západě doposud neznámých kultur a zvyků a jejich propojování se soudobou kulturou a způsobem uvažování. Hippie móda měla zásadní vliv na populární hudbu, televizi, film, literaturu a výtvarné umění. Po 60. letech bylo mnoho aspektů asimilováno do většinové společnosti. Dědictví hippies lze pozorovat v soudobé kultuře v různých formách, od zdravé výživy, přes hudební festivaly po kybernetickou revoluci. 
Je logické, že nejvíce křičí ti, kterým se škodolibě šláplo na kuří oko. To co jsme jako lháři a zloději, předvedli konzumnímu světu, to nemá obdoby. Připravili jsme si centrální zákony, podle kterých, jsme mohli v klidu rozkrást cokoliv kdekoliv, podle hesla, z cizího krev neteče. Někteří kradli po mnoho generací ve velkém, a ty drobečky co poztráceli cestou, to nechali posbírat jiným, od kterých za to nechtěli nic než vděk. 
Po čase, si podstatná část pracujících lidí, začala uvědomovat, jak si naběhli. Zavládla nespokojenost drtivé většiny lidí v tomto rozkradeném konzumním světě, ti co kradli ve velkém, v politice a ekonomice, nasytili svá bankovní konta, co jsou většinou v daňových rájích. A beztrestně se pohybují mezi námi, protože vše bylo přeci v souladu se zákonem a morálkou, bohužel zůstali tady sběratelé ekonomických drobečků. To, jsou nyní ti největší političtí a ekonomičtí mediální křiklouni. 
Vytěsňují se digitálně globálně díry v konzumním systému, jimiž tekly dlouho veliké ekonomické a politické úniky, jisté monopolní penězovody všude vysychají. Kdo je odpovědný za to, že máme dlouhodobě globálně blbou náladu a tak konzumujeme cigarety a tvrdý alkohol. Odpovědní jsou za to lidi, co mají vždy čisté ruce, jde o; celebrity, mafiány, kněze, guru, proroky, papeže, kouče, poradce, vůdce, diktátory, prezidenty, ministry, předsedy politické strany, předsedy vlády, senátory, poslance, krále, šlechtice, ředitele, podnikatele, obchodníky, soudce, atd. tato veliká skupina psychopatů s vysokým vzděláním, co je zde obrazně, vlkem v beránčím rouše, to jsou naše svaté autority, a ten kdo je drze kritizuje, ten je za to tvrdě potrestán a stane se z něj často mučedník, jako třeba náš svatý Jan Hus. Kdo chce s vlky žít, musí i vlkem v beránčím rouše být.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu