Každá teorie je utopie

Teorie to je program, který nebyl v praxi otestován, myslíme, protože něco nevíme, válka a pandemie v nahotě ukázala to, že nám vládnou pitomci, co z nás dělají všude pitomce od té doby, co zde není spravedlnost. Čas má dost času na to, aby odhalil všechny naše pitomosti a ukázal nám to, že teorie je pitomost, která v praxi nefunguje, protože ti, co jsou v centru vymýšlejí pitomé teorie, co v praxi nefungují! 

Vše evolučně směřuje k tomu, že zde bude globalizace a všemu bude kralovat jenom umělá inteligence napojená na autonomní inteligentní roboty, z lidí se stanou otroci s nulovou hodnotou, otrok, který nebude přinášet globální společnosti veliký užitek se v krematoriu eliminuje, společnost už nebude sociálním ústavem pro ubožáky s nulovou hodnotou.

Umělá inteligence bude nejprve vše testovat optimálně ve virtuální realitě, aby se tak neplýtvalo hodnotami a časem. Aby zde nebyli problémy s nepřizpůsobivými příživníky tak dojde k oddělní mužů od žen a na rozmnožování vybere umělá inteligence globálně jenom geneticky a psychicky dokonalé mladé jedince, takto už nebudou konečně moci muži ubližovat ženám a nutit je používat antikoncepci a chodit na potraty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *