Každá populární lidská ideologie je o propagandě a cenzuře

Nejvíce milujeme to, co nám dělá dobře nebo to co je nám vzorem, láska je vždy obchodní vztah, kterému dáváme priority, dobře se prodává to, co lidi milují, a tak to nepotřebuje reklamu. To, co lidi milují záleží na situaci nebo organizaci něco lidi milují krátce a jiné lidi milují dlouze. Velmi populární jsou dlouho mrtví spasitelé, co lidem nabízejí spasení pomocí jejich svatého učení, nejznámějším mrtvým spasitelem je božský stvořitel vesmíru a života kterého si náboženství vymysleli, aby mohli tak snadno dělat z věřících pitomce.

Každá populární lidská ideologie je o propagandě a cenzuře, začíná to pohádkou a končí to politikou ve které si neznabozi hrají na boha. Pravým spasitelem je jenom smrt, protože dokud máme tělo tak máme problémy, nechceš mít problémy tak odejdi trvale z tohoto pekelného očistce do ráje ve kterém není toužení a soužení, nevěřte tomu že pro vaše tělo a vaši duši existuje v pekle někde ráj který je dobře před vámi utajený.

Každý člověk je zde jenom materiálem na evoluční pokusy, a proto zde není pro nikoho za života ráj! V pekle jsou; války, revoluce, konflikty, soudy, vězení, mučení, popravy, pandemie, inflace, vandalismus, protekce, korupce, propaganda, cenzura atd. pochopte to, že v pekle nejsou nikde andělé a pokud jako čerti jdete k volbě prezidenta pekla, tak na kandidátkách jsou jenom čerti, proto po volbách není čertům v pekle líp.

Aby se v pekle mohli zaplatit moderní zbraně a moderní armády, tak se musí čertům v pekle zdražit to na čem jsou čerti závislí, zájem velikého je nad zájmem malého, v pekle není kapitalismus, v pekle je u moci kariérismus!

Čtěte dál

PředchozíDalší