Na veřejnosti se elita chová zásadně jinak než v soukromí, jakmile vstoupí do svého soukromí, kde má veliký luxus začne si tohoto luxusu i užívat, a tak si jde zaplavat do svého bazénu a potom navštíví svoji saunu a tělocvičnu. Mnoho času zde elita stráví v posteli a často z postele i sleduje televizi nebo internet, postel je pro elitu to nejdůležitější v jejich soukromí a často je zde logicky i sex s milenkami, nebo prostitutkami.

Velikou roli v soukromí elity hrají drogy, nejvíce zde jde pochopitelně o alkohol a tabák, tvrdé drogy konzumuje elita minimálně, protože má strach ze skandálu. V soukromí může být každý tím čím skutečně je a nemusí si zde už hrát na; prezidenta, ředitele, soudce, generála, umělce atd. Mnohdy elita používá svoje soukromí k rozšiřování svojí moci a svého bohatství, kdy se zde schází tajně s lidmi, se kterými by se veřejně nemohla setkat, protože by to elitě poškodilo její pověst.

Soukromí elity je často hlídáno profesionály, aby do něj nemohl proniknout někdo nepovolaný, co je to vlastně elita ve skutečnosti? Elita to jsou vždy zlí distributoři drog, a tak mají z prodeje drog veliké zisky, vše, co způsobí deprese to je droga, tedy i moc a bohatství je droga, protože pokud o moc a bohatství elita přijde, má z toho deprese a často spáchá sebevraždu jako Adolf Hitler.