Co je zde zdroj všech problémů?

Každá mocná ideologie, je obrazně jako veliký operační systém do počítače, na začátku je tam mnoho chyb, a na konci je vše už zastaralé a ubohé, nic zde netrvá evolučně věčně, já bych proto jako GVKB navrhoval pro každý měsíc v roce, jednu globální GVKB svatou ideologii, označenou logicky číslem roku, a číslem měsíce (GVKB 2016-05), tuto ideologii bychom vytvořili pomocí statistiky a vědy, a umělá GVKB inteligence by vše optimalizovala a vyčistila od chyb, aby nám to optimálně sloužilo, jako třeba operační systém do počítače.
Život je o pružnosti to, co není fyzicky a psychicky pružné, to je nemocné, anebo je to už mrtvé! Vědecky a statisticky je zjištěno, že 99% lidí na světě je zde už evolučně mrtvých, a tak nemají pro digitální evoluci, žádnou hodnotu, a pokud je globálně neskenujeme digitálně a potom ekologicky eliminujeme z evolučního procesu, tak jednáme optimálně a eliminujeme tím naše deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, rodiny, psychicky, školství, umění, atd. ideologické reformy jsou jako stín, před kterým nemůžeme nikam utéci, pokud veliké ideologické reformy dlouho zbaběle odkládáme, tak jsme za to evolučně potrestáni, revolucemi a válkami.
Současný konzumní systém je postaven na ubohých zástupcích (Miloš Zeman), to je zdroj mnoha neřešitelných ideologických problémů, protože sobecký zástupce bude vždy uboze chybovat, protože je mnoho vzdálen od toho, co on zde zastupuje! Většina lidí co zde má vysokou školu, je zde systémovými zástupci, a proto je následkem; deprese, sebevraždy, nezaměstnanost, bída, bezdomovci, dluhy, exekutoři, ekonomická emigrace, inflace, drogy, prostituce, mafie, nespravedlnost, atd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu