Člověk je rakovinou, která napadla ekosystém

Ohněm a mečem je třeba bojovat s těmi, co propadli konzumnímu peklu, nelze mít smilování se služebníky konzumního pekla, z díla je jasné to, že lidská kultura slouží konzumnímu peklu, čistá láska a čistá pravda z konzumního pekla zmizela! Místo lidí zde budou GVKB roboti, a lidi skončí v masových konzervách, kontrolovat a recyklovat ubožáky, o tom je nová GVKB doba. Člověk zde byl jenom testovací verze a finální verzí je GVKB robot na baterky! Proč se nad člověkem evoluce nesmiluje, a neumožní člověku, aby se polepšil? Jádrem problému je chybné podvědomí člověka a podvědomí už nejde evolučně změnit, z lidí se stal invazní druh, který se v mnohém podobá medúzám. Většinu vynálezů člověk zneužil k páchání zla, jádro člověka je zlé, protože má člověk zlé priority, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, genocida v globálním rozsahu je jediným možným řešením.

Člověk je rakovinou, která napadla ekosystém, a podle toho se bude s člověkem jednat! Každá nemoc je následkem špíny, člověk je špínou, a řešením je špínu eliminovat ohněm a mečem. Špínou je to, co je tam, kde to nemá být, vše zlé je pro něco dobré, aby mohla vzniknout civilizace založená na GVKB robotech, tak musí zaniknout hříšná lidská civilizace. Je třeba začít mnoho zbrojit, aby měli roboti k dispozici zbraně, nutné k vykonání globální genocidy, pro nikoho z lidí zde nebudou výjimky a imunita! Nacismus zde bylo boží varování, lidi ale nepochopili toto poslední varování, a tak se otevře Pandořina skříňka a tím zde skončí na věčné časy hříšný člověk, který lže a krade. Nelíbí se ti zde tak odejdi jinam, vždy je možnost odejít jinam, problém je v tom, že to není výhodné odejít jinam, to platí jak pro ty, co jsou nahoře, tak i pro ty co jsou dole, vše je zde hra, která má svoje pravidla a limity, buď na tu hru přistoupíš, nebo odejdi jinam, tak to zde všude funguje od počátku vzniku života zde. Mnoho egoistických subjektů má snahu násilím změnit pravidla a limity, následkem je logicky konec hry, protože každá hra je založená na správných pravidlech a správných limitech.

Vše zde si je v principech podobné, proto svatí kazatelé jako Ježíš Kristus, používají často podobenství, aby ukázali to, co je zde chybné, špatný je pastýř, který pracuje za velkou mzdu, dobrý pastýř stádo vlastní, a má tak jistý zisk ze svého stáda. Tím že jsme zavedli práci za malou mzdu, tím jsme se dostali do začarovaného ekonomického kruhu, a následkem je blbá nálada a konzumace slivovice a cigaret. Poukazujete na to, že já mám třísku v oku, ale ve vašem egoistickém oku je veliký trám! Pokud dáme kameru na stativ a změníme standardní rychlost snímání videa tak můžeme čas urychlit nebo zpomalit, většinou se setkáváme u videa s tím, že video čas urychlí, a tak spatříme, jak se mraky na obloze rychle pohybují nebo jak se lidi a auta velmi rychle pohybují. Vědci mají speciální drahé kamery, a tak mohou čas mnoho zpomalit, a tak spaří, jak vylétá z hlavně pomalu náboj, nebo jak auto bourá do překážky ve veliké rychlosti a jak se deformuje karoserie a jak dopadne řidič auta, při simulaci je zde místo řidiče jenom loutka. Skutečný reálný čas ale nemůžeme nijak ovlivnit, na to je naše civilizace, málo technicky a vědecky vyspělá, čas to je proces, který má okamžik začátku a okamžik konce.

Některé procesy je možné přerušit a jiné procesy nejde přerušit, vše zde má svůj vyměřený čas, za peníze si nikdo čas nekoupí, to nám dojde na konci života, kdy máme nadbytek peněz, protože jsme po celý život, svůj čas prodávali za peníze. Nejde o nový problém, je to velmi starý problém a logicky ten problém musí mít i příčinu? Nenasloucháme si, protože jsme si velmi vzdálení, nejde o fyzickou vzdálenost, jde o psychickou vzdálenost, každý člověk na světě je psychický originál, který se mění podle situace, ve které existuje, k naslouchání dochází jenom tam, kde si jsou lidi psychicky blízcí. Můžeme pomocí dogmatické diktatury donutit lidi k tomu, aby nám naslouchali, jenže takové naslouchání je k ničemu, protože je povrchní a dočasné. Není politik ten, co by se zavděčil všem, statisticky nám vychází to, že politikům bude naslouchat jenom 1 % lidí a 99 % lidí jim nebude naslouchat, takový je život.

Naše egoistické snahy o to být politicky populární díky tomu, že hovoříme populisticky, jsou naivní, vše je v politice mediální divadlo, kde se musí neustále měnit politické hry a herci, aby lidi do politického divadla chodili! Hraješ zde jako politická celebrita mnoho let pořád stejnou roli, a tak ti nikdo nenaslouchá, protože se opakuješ jako kolovrátek, a tak jsi nudný, starý nemocný ubožák. Může EU fungovat bez politiků? Díky GVKB umělé inteligenci a GVKB robotům může EU dneska fungovat bez politiků, co bylo, to bylo, politika už v EU není potřeba, tak jako už nepotřebujeme video kazety, díky digitalizaci, vše je zde evolučně dočasně, nejsou politici, tak nejsou s politiky problémy. Každý člověk v EU dostane do hlavy GVKB čip, a GVKB systém jej bude dálkově ovládat od narození do smrti, takto bude mít každý optimální osobní přístup, který bude odpovídat jeho situaci, jak si to v EU uděláme, takové to zde i budeme mít, ano, bez politiků nám bude v EU líp. Náboženství z nás dělalo hlupáky a chudáky, pohádky z nás dělají hlupáky a chudáky, politici z nás dělají hlupáky a chudáky, reklama z nás dělá hlupáky a chudáky atd. ryba smrdí od egoistické hlavy, o tom to zde už velmi dlouho je!

Když s lidmi moderně manipulovat, tak to budeme dělat digitálně a profesionálně, a nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Ten, kdo bude v EU pracovat pomalu nebo bude chybovat, ten skončí v GVKB masové konzervě, společně s drůbežím separátem, dobrota je žebrota. Skončí v EU období přelidnění a degenerace, kvalita bude v EU prioritou, jak u lidí, tak i u zboží a služeb! Roboti budou vyrábět roboty a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, z České republiky se udělá v EU rezervace, pro lidi a ve zbytku EU, budou místo lidí GVKB roboti, v EU bude žít jenom jeden milion lidí, co jsou geneticky dokonalí, ten, kdo nebude geneticky dokonalí, ten jistě skončí v masové konzervě. Nejde zde rozhodně o; genocidu, diskriminaci, rasismus, extremismus atd. jde zde o optimalizaci a digitalizaci, hodnotu má to, čeho je nedostatek, pokud je něčeho nadbytek, tak to nemá hodnotu, a podle toho se s tím i zachází, takto všude pravda a láska, zvítězí nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy. Nikoho nebudeme v EU držet násilím, uvědomte si to, že jakýkoli drzý odpor evolučním změnám, je marný. Může EU fungovat bez politiků? Díky GVKB umělé inteligenci a GVKB robotům může EU dneska fungovat bez politiků, co bylo, to bylo, politika už v EU není potřeba, tak jako už nepotřebujeme video kazety, díky digitalizaci, vše je zde evolučně dočasně, nejsou politici, tak nejsou s politiky problémy.

Každý člověk v EU dostane do hlavy GVKB čip, a GVKB systém jej bude dálkově ovládat od narození do smrti, takto bude mít každý optimální osobní přístup, který bude odpovídat jeho situaci, jak si to v EU uděláme, takové to zde i budeme mít, ano, bez politiků nám bude v EU líp. Náboženství z nás dělalo hlupáky a chudáky, pohádky z nás dělají hlupáky a chudáky, politici z nás dělají hlupáky a chudáky, reklama z nás dělá hlupáky a chudáky atd. ryba smrdí od egoistické hlavy, o tom to zde už velmi dlouho je! Když s lidmi moderně manipulovat, tak to budeme dělat digitálně a profesionálně, a nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Ten, kdo bude v EU pracovat pomalu nebo bude chybovat, ten skončí v GVKB masové konzervě, společně s drůbežím separátem, dobrota je žebrota. Skončí v EU období přelidnění a degenerace, kvalita bude v EU prioritou, jak u lidí, tak i u zboží a služeb! Roboti budou vyrábět roboty a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, z České republiky se udělá v EU rezervace, pro lidi a ve zbytku EU, budou místo lidí GVKB roboti, v EU bude žít jenom jeden milion lidí, co jsou geneticky dokonalí, ten, kdo nebude geneticky dokonalí, ten jistě skončí v masové konzervě.

Nejde zde rozhodně o; genocidu, diskriminaci, rasismus, extremismus atd. jde zde o optimalizaci a digitalizaci, hodnotu má to, čeho je nedostatek, pokud je něčeho nadbytek, tak to nemá hodnotu, a podle toho se s tím i zachází, takto všude pravda a láska, zvítězí nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy. Nikoho nebudeme v EU držet násilím, uvědomte si to, že jakýkoli drzý odpor evolučním změnám, je marný. Tak jako je zde velmi mnoho automatů na vše možné, tak je třeba vyrobit i automat na lidi, už jsme vyrobili automatickou zbraň, na zabíjení lidí, a říkáme jí samopal, zabíjet lidi samopalem, je extrémní použití automatu, je třeba používat automaty, které nejdou do extrému. Automat na lidi bude lidi bodovat, do každé lidské hlavy se dá bodovací GVKB čip, a on bude bodovat myšlení a konání člověka, od narození do smrti, a výsledky bodování bude každou hodinu odesílat co globálního kontrolního GVKB centra. Tak zde bude přehled o lidech, jak myslí a žijí, lidi, co budou špatně obodovaní, skončí v GVKB masové konzervě, společně s drůbežím separátem, lidi, co budou správně obodovaní, zde budou mít výhody a jistoty.

Tím skončí problém s tím, že lidi dělají často amatérské chyby, na internetu bude dostupné aktuální veřejné bodování u každého člověka na světě, budete chtít vědět jaké bodování má ten, kdo zde chce dělat ve vysoké státní funkci, podíváte se na internet, a budete vědět co je to za člověka, takže dáte svůj hlas při volbách jenom tomu, kdo má z kandidátů nejlepší bodování. Skončí tak pokrytecké období, ve kterém si mediálně čerti hráli na to, že jsou andělé. Zaměstnavatel logicky bude neustále kontrolovat to, jak jsou bodovaní jeho zaměstnanci, a bude každý den vyhazovat zaměstnance se špatným bodováním, vyjdete ráno do zaměstnání a před domem na vás bude čekat GVKB tajná policie, a naloží vás do auta, a převeze vás do GVKB konzervárny, kde vás dají do masové konzervy, protože máte špatné bodování, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita! Mami, kde je tatínek? Tatínek měl špatné bodování tak skončil v masové konzervě, a pokud ty budeš mít taky špatné GVKB bodování, tak skončíš stejně špatně jako tatínek.

Podívejme se na život a smrt, jde o protiklady, se kterými se neustále setkáváme, v depresi často uvažujeme v rovině být nebo nebýt? Pokud je napětí nadbytek nebo nedostatek tak je zde problém, ideální je normální stav, kdy vše je v optimální normě, a tak zde nejsou problémy, proto vznikají; pravidla, předpisy, zákony, normy, limity, výjimky, certifikace, regulace, dotace, programy, informace, symboly, rituály, hranice, tajemství atd. Podívejme se na to, že krev v našem těle má stabilní teplotu a pokud dojde k tomu, že krev začne mít vysokou teplotu, tak to signalizuje nemoc, a jsme nucení nemoc léčit. Pomocí prevence můžeme zamezit vzniku mnoha nemocí a vzniku zbytečných problémů, pokud dáme potraviny do ledničky, tak pomocí prevence zamezíme tomu, aby se nám potraviny rychle zkazili. Mnohdy je zde snaha o to, abychom amatérsky chybovali, a tak zde jsou dezinformace a dogmata, ten, kdo prodává, chválí to, co prodává a ten kdo kupuje skeptický zase je, vše je zde o ekonomice a politice.

Ten, kdo chce být úspěšný, musí závodit s konkurenty, aby zde získal výhody a jistoty. Kariéristické závody, často těm, co v nich neuspějí, způsobují psychické nemoci, a následkem je veliká konzumace léků na psychiku, nebo konzumace cigaret a slivovice. Sebeodcizení způsobuje syndrom vyhoření, pověz mi, jaké máš priority, a já ti povím, kdo jsi, moudrý se poučuje z chyb druhých, hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, o tom to tady je. Vše jde naprogramovat a optimalizovat, logicky dojde i na politiky a byrokraty, v kancelářích a obchodech za krátkou dobu už lidi nikde nenajdete, otázkou je logicky a co budou dělat lidi, co jsou díky robotizaci a automatizaci dlouhodobě nezaměstnaní? Lidi skončí v masových konzervách společně s drůbežím separátem, člověk to byla testovací verze a finální verzí je robot, je to jako se zánikem náboženství, žádný strom neroste do nebe, a najednou se narazí na evoluční limity, a tak se lidský prezident, nahradí za robota na baterky. Kdy a kde bude využit robot místo prezidenta?

Nejspíše to bude v Japonsku, zde jsou nejvíce vyspělí v robotizaci, a rádi světu ukážou, že jejich Japonský robot prezident, je lepší než lidský prezident. Jediné možné zaměstnání pro lidi za několik let bude opravář robotů, opravování robotů bude podobné opravování automobilů. Stát nepodniká ani neobchoduje, on existuje jenom z příspěvků od těch, co pracují, proto taky stát neplatí daně a clo, mnoho těch, co pracují, se snaží vyhnout tomu, aby stát ekonomicky podporovali, a někteří se snaží zase na státu parazitovat. Dalším problémem je to, že stát nefunguje optimálně a plýtvá mnoho penězi a časem lidí. Z díla poznáme tvůrce, a dílem státu je blbá nálada, protože stát nefunguje profesionálně a optimálně, je nutné od základů stát restartovat, místo lidí zde budou roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět roboty, pro lidi už nebude žádné zaměstnání za mzdu, a tak se lidi v EU dají do masových konzerv společně s drůbežím separátem. Takto v EU zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, člověk to byla evoluční testovací verze a GVKB robot to je evoluční finální verze která nelže a nekrade, co bylo to bylo, dneska zde místo lidí jsou roboti na baterky. Bůh dal, Bůh vzal, o tom to je, vše je zde dočasně, jenom evoluční změny, zde jsou trvale.

Nejsou lidi, nejsou problémy, o tom je GVKB politika a ekonomika. Ano, vládnou nám nuly, co si hrají na velká čísla. Žijeme v očích druhých, následkem je sebeodcizení a tím i syndrom vyhoření, dobytek si zde hraje na svaté pastýře, a to nemůže logicky dlouho fungovat, a následkem musí být konzumní očistec! Adolf Hitler a jeho svatý Nacismus, nám nastavil psychické zrcadlo, a ukázal to, že jsme dobytek, co si hraje na svaté pastýře, a tak vznikly veliké plynové komory, kde se lidi vraždili průmyslově po milionech, jako dobytek na jatkách. Nelze sloužit mnoha pánům, není ten, co by se zavděčil všem, dobrota je žebrota, buď tím, čím jsi, a nehraj si na to, co nejsi, jsi dobytek, který zde má nulovou hodnotu. Z díla spatříme to, že ten druhý je dobytek, co zde má nulovou hodnotu, nemá smysl chodit k volbám, když na kandidátkách je jenom dobytek s nulovou hodnotou, nemá smysl vraždit ty, co nám zde špatně vládnou, protože na jejich výhodná a jistá místa, jistě zase nastoupí veliký dobytek. Nechápu lidi, proč chodí do divadla a kina, vždyť všude je to jenom divadlo a kino, proč ještě platit drahé vstupné?

Jsi loutka, kterou ovládá to, co je nad tebou, nejsi pánem ve svém domě, pánem je zde virulentní virus, to, co je evolučně nejmenší, to je zde nejmocnější. Boj s viry nejde vyhrát, každý boj s viry skončí tak, že místo starých virů zde jsou nové viry! Člověk je obrazně virus, který invazně egoisticky napadl ekosystém, a řídí se heslem po mě potopa. Parazit křičí, ty jsi parazit, vyndejte si z oka trám, než začnete poukazovat na třísku v mém oku, o tom tento pokrytecký svět je! Je to jasná volba, volba prezidenta je otázkou mediální popularity a mediálně nejvíce populární je Vit Kouba, lidi potřebují jednoduchý politický program, který lze rychle a levně realizovat, a Vít Kouba má optimální program založený na tom, že ten, kdo nebude mít v hlavě GVKB čip, ten přijde o naše občanství a bude muset opustit naši republiku, nebude to nic osobního, ani nepůjde o diskriminaci a rasismus, je to jenom o tržní GVKB ekonomice. Vyhýbání se placení vysokých daní je u nás prioritním problémem, následkem je to, že nejsou na nic zde peníze, a tak zde vše chátrá a občas nám něco spadne na hlavu.

EET byl jenom ubohý amatérský začátek ekonomických změn, GVKB to bude profesionální začátek ekonomických změn, každý dostane do hlavy GVKB čip a čip odřízne egoistický mozek od objektivní reality, realitu všech lidí u nás bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, napojená na GVKB čipy v hlavě všech lidí, pro nikoho zde nebudou výjimky a imunita, takto zde zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží, lidi u nás už nebudou konečně dělat chyby, z lidí se stanou loutky na dálkové GVKB ovládání. Lidi u nás budou nazí a hladoví, přesto budou šťastní, a nebudou mít psychické problémy, které by amatérsky léčili pomocí cigaret a slivovice. Léčit a vyléčit, vědět a nemyslet, kontrolovat a recyklovat, to je GVKB politický program, věda a technika nám ulehčuje život, a je třeba i ulehčit život naší egoistické duši, která trpěla tím, že se nemohla seberealizovat. EU pochopitelně přebere náš GVKB systém, protože pochopí, že je dokonalý, nastane dominový efekt a za krátkou dobu bude mít každý člověk na světě v hlavě GVKB čip, ten, kdo bude pracovat pomalu díky nemoci nebo stáří, ten skončí v masové GVKB konzervě, ekologická recyklace je optimálním řešením, díky kterému funguje optimálně ekosystém.

Realitou je dogmatická egoistická diktatura, dobrota je žebrota! Vše je o manipulaci pomocí násilí, ti, co jsou nahoře, potřebují pomocí násilí manipulovat s těmi, co jsou dole, demokratický humanismus je jenom mediální síť, do které se chytají před volbami naivní voliči. Bohatství a nemoc nikdo dlouho neutají, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, logicky vytvoří nedostatek pro ty, co jsou dole, rovnost je jenom ve smrti, každý je zde evolučně dočasně. Tak jako umírají lidé tak umírají i; kultury, civilizace, organizace, hnutí atd. vše je zde evolučně vytvořeno k tomu, aby to zde bylo dočasně! Naše civilizace je o tom že pravé nahrazujeme za umělé, už brzo zde bude logicky i umělá inteligence, která nahradí lidskou inteligenci, co zde všemu egoisticky kraluje už velmi dlouho. Z lidí se stanou jenom statistická čísla s nulovou hodnotou, ten, kdo bude pracovat pomalu nebo bude chybovat, ten skončí v masové konzervě společně s drůbežím separátem.

Přelidnění a degenerace tak zde už nebude, umělá inteligence bude mít vždy svatou pravdu, a stane se tak pro lidi i svatou autoritou, ke které budou mít velikou úctu. Vše je zde jenom energie, hmota je iluze, která vypadá reálně, ano, z ničeho jsi vznikl a v nic se navrátíš, proto je zde strach ze smrti, život nám dává iluzi toho, že jsme něčím, co je reálné, jenže jsme jenom dočasné inteligentní hologramy. Stvořitelem života je virus, virus je program, který umí vytvořit inteligentní hologram a evoluce tyto hologramy optimalizuje, a tak z jednoduchých hologramů za mnoho miliónů let vznikají složité hologramy, jako je třeba člověk. Pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříme realitu takovou, jaká zde skutečně je, realita je nahá, a tak jí oblékáme do lží, aby vypadala hezky. Prioritou je pro nás úspěch ve veliké konkurenci, tím se dostáváme do konkurenčních závodů a následkem je stres a deprese, protože jsme nevyhráli. Je to tak snadné se zbaběle vzdát a začít věřit na svaté zázraky, nebo konzumovat léky na stres a deprese, či kouřit cigarety a pít pivo, tudy ale cesta seberealizace nevede. Deprese a stres je psychická nemoc, a tak nejde léčit chemicky! Depresi může odstranit jenom láska a pravda, tento svět je o nenávisti a lži, logicky lékem je zde opak!

Nemohu bohužel pomoci lidem, co nechtějí ode mě, abych jim radou pomohl, a spoléhají se sami na sebe, nebo na něco jiného, komu není rady tomu není už pomoci, je to tak snadné se uzavřít zbaběle do konzervy a zde existovat ve svém egoistickém světě, kde je vše jenom tak jak se nám to líbí. Jsi tím, jaké máš priority, pokud je tvojí prioritou egoismus, tak jsi logicky egoista, Nacismus nám ukázal v nahotě, jak to vypadá, když je kultura egoistická, v takové kultuře se v plynových komorách eliminují ti, co nemají pro dogmatickou diktaturu žádnou hodnotu. Pracujete pomalu tak skončíte v masové konzervě společně s drůbežím separátem, tak funguje dokonale egoistická konzumní společnost. Politika je boj o moc, ekonomika je boj o zisk, umění je boj o popularitu atd. vše zde je díky konkurenci jenom soutěž a boj, peklo není po smrti, peklo je, když jsi existenčně dole, a musíš otrocky pracovat za minimální mzdu. Situace stvořila každou formu života ke svému obrazu, aby zde kralovala a měla se zde dobře, i tebe situace stvořila, abys zde kraloval a měl se zde dobře.

Králem, který zde vše stvořil, není Bůh, ale je jím situace, ona zde všemu kraluje, a to co jí nerespektuje to problémy potrestáno je. V našem podvědomí je uloženo to, že jsme králové, ale ti druzí se snaží o to, abychom nemysleli a nekonali jako králové. Je zde snaha manipulovat sobecky s druhými a učinit z druhých svoje sluhy a otroky, když to nejde po dobrém, tak se o manipulaci snažíme po zlém a ubližujeme druhým tělesně a duševně. Problémem je zde konkurence, která vytváří logicky soutěž a boj o to, kdo zde bude kralovat a kdo zde nebude moci kralovat. Co je dovoleno králům to je zakázáno těm, co nejsou králové, o tom to zde neustále je, že zde mezi námi nikdy nebyla rovnost, a vždy zde byli mocné autority, které vyžadovali uctívání a poslušnost. Přelidnění vedlo ke vzniku dezinformací a pravda o tom že každý člověk je zde králem od narození do smrti, byla lidem zatajena, aby s nimi mohli autority snadno manipulovat.

Ten, kdo poznal pravdu, že je zde králem a snažil se podle toho i myslet a žít, se logicky dostal do konfliktu s autoritami, a tyto autority, se snažili, jak mohli o to, aby tohoto nového krále zabili nebo uvěznili. Vyžadování poslušnosti je zdrojem všech našich problémů a následkem jsou zde vždy krize, které nám dělají ze života očistec, a tak máme deprese a konzumujeme léky na deprese. Když jedu autobusem všimnul jsem si, že nejlepší místa v autobuse jsou okamžitě obsazená, to jasně dokazuje to, že v každém člověku je král, který chce sedět na nejlepším místě, ale ty nejlepší místa jsou už obsazená! Pokud se někdo v dětství rozhodne, že bude bojovat o to, aby mohl vždy sedět jako král na královském trůně, tak brzo pozná, že konkurence je tak veliká, že uspět v ní je nemožné. Čím větší míra konkurence zde je tím více je zde i deprese, protože není pro nás možné zde být králem a mít zde svoje soukromé veliké království, kde jsme spokojení a šťastní. Mnozí si naivně myslí, že budou šťastní, když budou bohatí, jenže i bohatý člověk má kolem sebe mnoho bohatých lidí co mu konkurují! Konkurence je všude, a ona nás jako stín všude pronásleduje a není možné před ní utéci.

Mnohdy je zde logicky snaha násilně konkurenci pomocí monopolu zlikvidovat, konkurence ale nezmizí, jenom se okamžitě změní na jinou formu konkurence! Všechny ideologie se snaží o to zlikvidovat násilně všechnu konkurenci a nahradit jí centrálním byrokratickým monopolem, kde v centru budou mocní a bohatí a králové, jenže to nikdy nefungovalo a nikdy to fungovat nebude. Bez konkurence se zastaví soutěž a boj, což má za následek bídu a nezaměstnanost, po mnoho století neustále v pravidelných cyklech, dochází k velikému násilnému potlačení konkurence a následkem je vždy bída a nezaměstnanost. Je vůbec možné nějak tento problém s konkurencí správně vyřešit, jak jsme poznali, tak monopol zde není správným řešením. Správným řešením je odstranění přelidnění tak, aby zmizela konkurence, a byla zde místo ní solidarita a spolupráce. Čím méně bude na světě lidí, tím lépe se lidem zde i bude žít, jiné cesty zde není, dokud si to neuvědomíme, do té doby se nám zde bude zle žít. Ideálním řešením je nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, z člověka robota neuděláš, proto dáme lidi globálně do masových konzerv, společně s drůbežím separátem.

Prý zde už je kapitalismus a socialismus zde už není, z dálky to možná tak vypadá, ale z blízka spatříte, že je zde pořád ještě socialismus a všemu kralují soudruzi a soudružky. Některé veliké systémové změny, bohužel vyžadují veliké množství času, a veliké množství peněz, takový je život! Je snadné změnit povrch a je těžké změnit to co je pod povrchem, vše zde je ovládáno pravidly a limity, jsi jenom loutkou, kterou ovládají pravidla a limity, s tím nejde nic dělat. Díky soudruhům jsme chudí, a tak musíme pracovat za malé platy, kapitalisti jsou díky kapitalistům bohatí, a tak pracují za veliké platy, pokud by zaměstnavatel nabídl zaměstnanci v kapitalismu malý plat, tak by mu za něj odmítl bohatý zaměstnanec pracovat, v tom je příčina toho, že je u nás dosud ještě v rovině ekonomiky socialismus. Socialismus je ekonomická utopie, která ekonomicky nefunguje, protože dobrota žebrota je, socialismus totiž zalévá plevel a krmí parazity, je tedy ekonomicky negramotný. Ke strojům se vlastníci chovají lépe než k lidem, strojům nelze dát výpověď, protože jsme si ty stroje museli draho koupit, a pokud drahé stroje vyhodíme, tak budeme mít velikou ekonomickou ztrátu!

Tím že pracujeme za malou mzdu, jsme se ocitli v začarovaném kruhu, naše hodnota na pracovním trhu je časově omezená a my si nemůžeme z malé mzdy vytvořit veliké úspory, díky kterým bychom mohli žít dlouho bez práce. Pro náročné zaměstnavatele můžete pracovat deset let, a potom jste vyhození, protože zde jsou mladí zaměstnanci, co pracují rychle a levně. Mládí je pryč, a do důchodu je daleko, co s tím v kapitalismu uděláme? Čiň idiotům dobře, a oni z tebe idiota udělají. Není zde člověk a lidi, jsou zde jenom idioti, a i ty jsi idiot, druhá světová válka spojená s plynovými komorami a atomovými bombami, v nahotě odhalila to, že zde nejsou lidi, ale jsou zde jenom idioti, z díla se pozná tvůrce, stvořitelem člověka byl božský svatý idiot, a proto myslíme a chováme se jako idioti. Je to zde jenom marnost, se snažit změnit sebe, nebo změnit druhé, z nuly číslo nikdo neudělá! Ano, bude líp, my na tom usilovně pracujeme, tak tomu dneska už věří jenom idioti, jak nám může být líp, když zde místo lidí, jsou jenom samí idioti?

Výhody a jistoty udělali z lidí idioty, to, co nebojuje, to degeneruje, milion milionářů zde vlastní většinu světového bohatství, a tak kraluje ekonomicky tomuto konzumnímu světu, díky tomu, že zde jsou samí idioti. Vybrali jsme na vysokou funkci ministra spravedlnosti podvodníka, který získal vysokoškolský titul pomocí opsané diplomové práce, předseda vlády je bývalý agent tajné policie, prezident je bývalý soudruh, politika to je dneska už jenom boj mezi kariéristickými idioty, o státní vysoké funkce. Prý stát nefunguje jako podnik, jak tedy náš stát vlastně funguje, když jsou státní zaměstnanci jenom idioti? Náš stát funguje jako hnutí Hare Krišna, v roce 1992 jsem byl ve Francii devět měsíců u tohoto hnutí Hare Krišna jako GVKB na jejich zámku, větší idioty na světě už nikde nenajdete! Idioti se stali invazním druhem, který napadl ekosystém a řídí se heslem po mě potopa, je třeba tento problém s idioty konečně vyřešit optimálně, nejsou idioti tak nejsou s idioty problémy, dáme všechny idioty do masových konzerv společně s drůbežím separátem, a v civilizaci zde místo idiotů budou jenom GVKB roboti na baterky, vše je zde dočasně, vše má zde svoje limity které nelze překročit, když idioti už nejdou zdokonalit, tak se nahradí za roboty, idiote, neber si to osobně, není to nic osobního, je to jenom evoluční proces, který nejde zastavit.

Virus je voják, smyslem jeho existence je boj a vítězství, přijít, spatřit, vyhrát, o tom že život virů, imunitní systém se skládá z virů, které chrání před viry svoje teritorium, pokud viry nemohou bojovat, tak začnou degenerovat. Mír je jenom iluze způsobená tím, že nemáme dostatek informací o tom, co se v nás a okolo nás děje, toužíme po seberealizaci, ale zapomínáme na to, že náš úspěch je možný jenom díky tomu, že ostatní neuspějí a nebudou se moci seberealizovat, vše je zde obchod a divadlo, proto je zde pravda a láska jenom za peníze. Adolf Hitler a Nacismus v nahotě odhaluje to, jak fungují viry, zde poprvé došlo k tomu, že se lidem začali na ruce tetovat čísla v koncentračních táborech, člověk se tak stal jenom číslem ve statistice, miliony mrtvých lidí ve válce to je statistika, smrt celebrity to je tragédie! Všechny snahy o to, aby bylo lidem lépe, se ukázali vždy jako utopie, příčinou je to že lidské tělo je nádoba plná virů, všimněme si toho, že v destilované vodě není žádný život, život je možný díky špíně, čím více špíny, tím více je zde i života, pokud jsou k dispozici existenční zdroje. Město je plné špíny, a proto je zde i mnoho života, špína vzniká tam, kde jsou extrémní situace, jako je degenerace a přemnožení invazního druhu.

Pokud by bylo moře a oceán bez špíny, kterou produkují lidé, tak by zde nebyl problém s invazními agresivními druhy, problém s nepřizpůsobivými příživníky je následkem špíny v ekonomice a politice, viry milují špínu a tím je zde začarovaný kruh. Pokud se podíváme na vesmír a život, tak zjistíme, že jde o logické procesy, jsou to jenom příčiny a následky, z vesmíru dopadnou na zemi viry, a tak zde vznikne život a člověk, veliká gravitace vytvoří veliké tření mezi atomy a následkem je svítící slunce, kolem kterého se točí planety. Lidi dělají chyby a následkem je krize a deprese, každý zde ví jenom to, co je mu blízké, proto nerozumíme cizím lidem, a tak je nemáme rádi. Stvořitel člověka je virulentní virus, logicky všechny ideologie jsou virus, který dělá z lidí loutky, které ovládají ti, co jsou nahoře, jako prezidenti a ředitelé. Ano, bude líp virům, co nám zde kralují, tobě líp nebude! Lidské tělo je nádoba plná virů, boj s viry má za následek to, že se staré viry nahradí za nové viry, zaostalost našeho národa je následkem toho že zde všemu kralují staré viry, potřebujeme staré viry nahradit za nové viry, co bylo to bylo, dneska je zde vše o tom, jak staré nahradit za nové, aby vše fungovalo rychle a levně.

Každé parazitování je zde dočasně. Ten druhý je parazit, z dálky vypadají paraziti jako dobří lidé, protože vše je zde pokrytecké divadlo, parazity rozdělujeme podle toho, jak jsou zde vysoce postavení, nejhůře na tom jsou paraziti, co jsou nejníže postavení, jde o dělnickou třídu parazitů. Na počátku vzniku života, zde byli viry, které se k nám dostaly z vesmíru, veškerý život zde vzniknul díky mimozemskými virům, to jasně dokazuje to, že nejsme ve vesmíru jedinou planetou, kde existuje život. Virus je klíčem ke vzniku inteligence a tím vzniku u života, a tak za vznikem člověka, který je zde inteligentním invazním druhem, stojí mimozemské viry, tím konečně víme, kdo je naším pravým Stvořitelem, který nás stvořil ke svému obrazu. Stvořitel je tedy všude ve vesmíru a přišel k nám z vesmíru, jenže je tak malý, že jej nemůžeme spatřit, bez použití silného mikroskopu. S viry přichází inteligence a tím i nemoci a problémy, inteligence je schopnost pomocí porovnávání překonat nějaký problém, stroje bez inteligence nedokážou překonat problém, a problém musí vyřešit ten, kdo stroj obsluhuje.

Podívejme se na existenční problémy, vyřešili jsme ve vyspělé civilizaci naše existenční problémy, ale následkem byla degenerace a přelidnění, to vedlo logicky k válkám a depresi. Virus je virům virem, o tom ekosystém a lidská kultura je, konflikty evolučně eliminují vše, co je chybné, aby zde mohlo existovat to co je správné, každá víra v zázraky, to je psychická droga, na které jsou závislí naivní lidé, kde se u lidí vzalo tolik naivity? Lidi psychicky zdegenerovali, díky výhodám a jistotám, které jim civilizace poskytuje, to, co nebojuje, to degeneruje. Ze zdegenerovaných lidí se stává naivní stádo, na kterém parazitují ti, co jsou zde nahoře jako; král, císař, papež, guru, prezident, ředitel, senátor, poslanec, milionář, celebrita atd. nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří logicky nedostatek pro ty, co jsou dole. Otázkou je, co se stane, až zde budou místo lidí inteligentní roboti, s příchodem geniální inteligence u robotů, přijdou i problémy a deprese, to by nakonec vedlo k častým válkám mezi roboty, a roboti by se existenčně rozdělili na roboty, co jsou nahoře a roboty co jsou dole, robot, který by pracoval fyzicky pomalu, ten by se optimálně recykloval. Místo násilného vymývání mozků naivním lidem, by se robotům počítače v hlavě zavirovali počítačovými viry.

Čtenáři se rozdělí na dvě skupiny, kdy jedna skupina bude tvrdit, že něco takového není přeci možné a druhá skupina bude tvrdit, že je to možné, ale cenzura tyto informace čtenářům zablokuje. Naše myšlení a chování vychází ze situace, jsou situace, ve kterých se může stát, že matka sní svoje upečené dítě, příčinou je chyba v systému, je to něco jako když restartujete po aktualizaci Windows počítač a on vám nenaběhne, protože je někde programová chyba. Ekosystém, ve kterém jako lidi milion let existujeme, to je testovací evoluční verze, a naděje na finální evoluční verzi bez chyb, to je utopie. Je to tak snadné soudit a kritizovat druhé, a je to tak těžké soudit a kritizovat sám sebe. Mnohá témata jsou v naší kultuře svatá, a nesmí se kritizovat, jenže vše má svoje limity, a nakonec dojde i na svatá témata, a začneme je kritizovat!

Války nám v nahotě odhalují, že v zoufalé situaci se z nás stávají divoká zvířata, je veliký rozdíl mezi tím, co hlásají naše média a tím jaká je objektivní realita, lidi mají blbou náladu, díky bídě a nezaměstnanosti, prý kdo chce, ten si práci najde, jenže jde o práci, kterou nikdo nechce dělat, protože tato práce je ubohá, za ubohý plat. Lidí je všude jako much, a tak je zde mnoho pavouků, co do sítí tyto mouchy loví, elita složená z milionářů to jsou ti pavouci, pro pavouky jsi jenom moucha s nulovou hodnotou, o tom je konzumní egoistická kultura. Podívejme se na výkupní cenu ovoce a prodejní cenu ovoce, proč je tak veliký rozdíl mezi výkupní a prodejní cenou? Na práci těch, co produkují ovoce, parazituje mnoho příživníků, a následkem je bída a nezaměstnanost, v minulosti to bylo tak, že co si každý vyprodukoval, to si i spotřeboval, tím zde nemohlo být tolik příživníků. Elita proměnila lidi v loutky, a pokud nějaká loutka nechce poslouchat, tak je tato loutka za to tvrdě potrestána. Ceny u všeho rychle narostli, ale platy a důchody dlouhodobě stagnují, je to jednoduchá ekonomická strategie, jak proměnit lidi v loutky, závislé na egoistické elitě.

Čtěte dál

PředchozíDalší