Civilizace vznikla díky tomu, že jsme praxi nahradili za teorie

Podívej se na sebe do zrcadla a v zrcadle spatříš líného hlupáka! Teorie proměnila evolučně opice a líné hlupáky, naše civilizace vznikla díky tomu, že jsme praxi nahradili za teorie, a tak se z nás všech stali líní hlupáci. Politické volby to je jenom mediální divadlo, ve kterém líní hlupáci si volí za prezidenta líného hlupáka, pochopte konečně to, že ten druhý je líný hlupák!

Srazili jste se s blbcem a máte z toho blbou náladu, problémem je to že se srazili dva líní hlupáci! Morálka chce změnit jedince a politika chce změnit organizace, problémem je zde to že jsme pyšní hlupáci a proto nefunguje; morálka, politika, filosofie, umění, ekonomika, školství, doprava, zdravotnictví, průmysl, obchod, stát, rodina atd.

Ano, roboti evolučně nahradí lenochy a hlupáky, to, co nejde opravit se musí za nové nahradit, bylo a bude! Socialismus nebyl populární, a tak jsme jej přejmenovali na kapitalismus, jenže ono se nic zde nezměnilo, jak je to možné, to nechápeme? Je to jako když jste nahradili Windows 10 za Windows 11, je třeba nahradit Windows 11 za Linux a nahradit češtinu za angličtinu.

Čtěte dál

PředchozíDalší