Rubriky
Bůh

Bůh vzniká díky mytologii

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Za socialismu zde nebyl možný dialog se členem sekty, i náboženství bylo utlumeno na minimum. Jakmile socialismus padnul a přišel kapitalismus tak u nás začali působit sekty a náboženství. Klasická otázka pro členy sekt a členy náboženství je jak vznikl bůh, na tuto otázku neumí sekty a náboženství odpovědět tak že svoji odpověď vědecky doloží.

Bůh vzniká díky mytologii, je zde nějaký starý mýtus ve který lidi věří a tak se naše představy stávají svatou pravdou. Jelikož v minulosti nebyl internet a televize tak vzniklo mnoho bohů, a tím vznikli i svaté války mezi těmi co věřili ve svého boha.

Na počátku zde byla víra v přírodu a nebyl zde žádný bůh, jde o přírodní víru kdy velikou moc měli zvířata a rostliny, potom přichází víra v boha co vypadá jako člověk, příčinou jsou náčelníci a králové. Svaté knihy jako; Bible, Korán, Bhagavadgíta, atd. to jsou sbírky mýtů a jiných hloupostí které moderní člověk k ničemu nepotřebuje!

Pravdu nenajdete v knihách a na internetu, ale najdete jí v přírodě, příroda nemá potřebu vám lhát, nebo z vás udělat hlupáka. Vše si je zde v principech podobné, proč vlastně jsou lidi pokrytci co se snaží parazitovat na cizích lidech?

Lidi myslí a jednají podle situace a pokud lidi žijí v blázinci tak se chovají jako blázni, konzumní kultura je blázinec ve kterém jsou sekty a náboženství, které hlásají sociální idealismus který dělá z lidí hlupáky a ubožáky. Život je naprogramovaný dočasný proces ve kterém je za každý dobrý skutek spravedlivý trest.

Proč o tom všem píši? Dneska jsem se odpoledně potkal v metru na stanici Muzeum se členem “ Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny “ a on mi nabízel knihy svého hnutí. Během našeho dialogu prodal jednu kuchařku mladému cizinci ze Švédska co hovořil česky. Původně jsem chtěl natáčet video, ale jelikož pršelo, tak jsem čas věnoval dialogu s mladým člověkem, který naivně věří tomu, co si vědecky neověřil.