Ano, život robotů je velmi nudný a ubíjející

Vše je jinak než si myslíte, na této planetě nikdy nebyl život je to mrtvá planeta která se používá na těžení surovin, roboti co zde pracují a těží suroviny odpočívají tak že se napojí na virtuální realitu která je naším lidským světem ve kterém jsou; rostliny, zvířata, lidi, války, atd. Jsi jenom inteligentní program v Matrixu a vše je tak dokonale reálné, že si myslíš že jsi živý člověk. 
 
Ve filmu Matrix jsme byli těla v živném roztoku, to byla ale jenom amatérská utopie, jsme ve skutečnosti jenom programem v optickém mimozemském počítači, nemáme žádné tělo a žádnou duši. Proč vlastně mimozemští roboti potřebují odpočívat tak že se na nás dívají a zasahují do toho co se v našem světě děje? 
 
Život robotů je velmi nudný a ubíjející, pokud by se roboti nemohli odreagovat v tomto lidském Matrixu, tak by neměla jejich existence smysl, jsme pro roboty psychickou drogou na které jsou závislí. Vše je o protikladech, ten kdo žije ve městě si odpočine daleko od civilizace, samec potřebuje samici, atd. Otázkou je, jsou na tom lépe roboti co zde těží suroviny, nebo jsme na tom lépe mi, co zde jsme jenom počítačovým programem ve virtuálním Matrixu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu