Ano, vše je zde organizováno a naprogramováno

Statisticky je většina pitomců trvale nešťastných, protože nemají jisté výhody, pitomcům je mediálně všude dlouho tvrzeno, pokud chceš mít jisté výhody tak si je musíš zasloužit, tak to funguje jenom ve sportu, kde není protekce a korupce. Vše je o protikladech, mezi kterým je napětí, aby zde ti, co jsou díky protekci a korupci nahoře měli výhody, tak ti ostatní nemají výhody, nadbytek vytváří tak nedostatek. Spravedlnost je zde pro pitomce jenom v tom že je zde každý pitomec evolučně dočasně, smrt nejde podplatit ani zastrašit, abychom zde mohli žít velmi dlouho a mít zde jisté výhody. Jak by naše kulturní civilizace asi vypadala, pokud by evolučně zanikli pro pitomce jisté výhody a mnoho tisíciletí bychom museli všichni existovat bez jistých výhod?

Bylo by to všude jako ve sportu, každý profesionální úspěch by trval krátkou dobu a neustále by se vše rychle měnilo podle aktuální situace, a tak by zanikli ubohé teorie a místo nich by zde byla pro všechny jenom praxe. Nikde by už nebyli na světě pitomci, co dělají pitomosti a místo hříšných pitomců by zde byli autonomní inteligentní roboti na akumulátory, protože evoluce u kulturní civilizace by velmi rychle postupovala dopředu a tím by eliminovala vše co je zde hříšné a pitomé. Internet je výkladní skříní naší kulturní civilizace, zde platí z díla se pozná tvůrce, ukaž mi svůj profil na sociální síti a já ti povím kdo skutečně jsi, pokud nemáš na sociální síti žádný profil, tak jsi ve virtuálním světě jenom nula s nulovou hodnotou. 

Vadí vám to, že musíte odkliknout často na internetu souhlas s cookies, pochopte to, že žijete mnoho tisíciletí v konzumním blázinci, a tak zde vládnou všemu blázni, bylo zde mnoho kritiků tohoto konzumního blázince a stejně se nic nezměnilo k lepšímu! Kapři si přeci dobrovolně nevypustí rybník, kde mají jisté výhody, o tom je podnikání a politika, veliké změny naší společnosti nastávají jenom díky velikým vynálezům, které se zavedli do praxe jde zde o; ledničku, pračku, mikrovlnou troubu, šicí stroj, fotoaparát, vysavač, automobil, knihy, telefon, rádio, televizi, počítače, internet, zákony, normy, pravidla, daně, clo, peníze atd. Teorie v praxi selhávají, a to jistě má i svoji příčinu, příčinou je vždy situace, se kterou teorie nepočítala, víra v teorie je začarovaný kruh, ze kterého se nemůžeme dostat už mnoho tisíciletí, jakmile je informace zaznamenána tak se z informace stává většinou teorie, na kterou se spoléháme. 

Teorie jsou cesty, po kterých se mohou informace a programy rychle a bezpečně pohybovat k cíl. Tak jako je drahé a obtížné budovat a opravovat cesty, tak je i drahé a obtížné budovat a opravovat teorie, zde se dostáváme k problematice pružnosti, díky které je možné nahradit staré teorie za nové teorie. Minulost je plná příkladů kdy se staré teorie nahrazovali za nové teorie a vždy to bylo spojeno s velikými problémy, kdy zde byl strach z nové teorie. Je třeba si konečně přiznat to že lidi dělají chyby, chybují dělníci i prezidenti, nikdo není natolik dokonalý, aby nechyboval! Myšlení to je počítání a při počítání se chybuje, nechybují jenom lidi, chybují i zvířata a programy, vše v nás a okolo nás to je evoluční proces, a tak je zde vše dočasně.

Udělal jsi chybu tak tě potrestáme, nechybuješ tak tě odměníme, tak to zde funguje, kdo nic nedělá ten nechybuje, a tak se z něj stane prezident. Věda sebejistě tvrdí že reinkarnace je podvod, některé svaté víry tvrdí že reinkarnace je zázrak, který existuje, podle mě je reinkarnace relativní, a tak lze o ní tvrdit že je to podvod anebo že je to zázrak obě možnosti mají subjektivní pravdu. Pokud máte děti a ty vychováte dobře tak zde došlo k reinkarnaci a vaše genetická informace pokračuje po vaší smrti ve vašich dětech, pokud vytvoříte knihu nebo stránku na internetu tak po vaší smrti existují vaše myšleny v nových knihách nebo na nových stránkách.

Kopie originálu může být lepší nebo horší, než originál to záleží na situaci, je to jako když v redakčním systému WordPress změníte; obsah, obrázky, šablonu, pluginy, nastavení atd. co je správné a co je chybné to ví jenom čas, protože má posouzení dost času, který mi bohužel nemáme. Jenom psychopat touží po tom, aby mohl ostatním vládnout jako; král, prezident, ředitel, celebrita atd. to že je někdo psychopat není nemoc je to genetická vada se kterou se se psychopat narodí a má tuto vadu do smrti, jablko nepadne daleko od stromu, a tak psychopati zplodí psychopaty to je logické, většina lidí na světě jsou psychopaty a mohli bychom vytvořit testy které by otestovali to, jak velikým je kdo psychopatem. 

Ten druhý je psychopat, protože psychopat si neuvědomuje to, že je psychopat a je velmi obtížné mu dokázat to že je psychopat, zde platí z díla se pozná psychopat, jaké je dílo těch, co nám všude vládnou mnoho tisíciletí? Dílem psychopatů je blbá nálada a tím je zde veliká spotřeba piva a cigaret, máš v hlavě psychickou špínu díky psychopatům, tak si vezmi silné léky na hlavu o tom to všude dlouho je! Internet je moderní informační technologie, která nám v mnohém pomáhá a často zde jsou i problémy které musíme řešit. Internet je podobný televizi v tom že nás okrádá o čas, protože jsme na něm závislí, jakmile nám něco dělá dobře tak snadno na tom vznikne závislost a je zde tak problém.

Je to o tom, čemu dáme protekci, protože to milujeme, navíc je zde všude propaganda a cenzura která se snaží o to abychom dali protekci něčemu co si naši protekci nezaslouží, dobrota je žebrota bylo a bude! Všichni na internetu hledají informace, informace se stali moderním zbožím, které se na internetu dobře prodává, každá informace má jinou hodnotu a každá hodnota je relativní, problémem je u informací snadné kopírování, následkem je to že majitel informací přichází o zisk ze svojí práce, nejvíce se kopírují; knihy, časopisy, fotografie, filmy, hudba, programy atd. následkem je nutnost investovat mnoho do ochrany autorských práv, jenže lidi si vždy najdou chytrý způsob, jak překonat všechny ochrany duševního vlastnictví. Kde to jsem?

Jsi v ráji tvoje tělo zde už není. Smrtí těla přeci vše končí? Staré skončí a začne nové, ráj funguje jinak než svět, kde lidi mají tělo, které jim způsobuje problémy. V ráji se vše točí okolo iluzí zde není nikde realita spojená s příčinou a následkem. Budu v ráji dočasně nebo trvale? V ráji je každý dočasně protože je zbytečné, aby zde byl někdo trvale. Pokud budu v ráji dočasně co se se mnou stane, když už nebudu v ráji? Dojde k tomu, že získáš nové lidské tělo, ve kterém budeš žít tak dlouho dokud tělo nezemře a potom se dostaneš do ráje. Existuje pekelný očistec pro hříšníky? Život v lidském těle to je pekelný očistec pro hříšníky, po smrti těla zde není už pekelný očistec a je zde pro každého jenom ráj. Jaký to má smysl být pořád v pekle a v ráji, nebylo by lepší jiné řešení? Teoreticky by zde mohlo být i jiné řešení, prakticky zde nikdy nebude jiné řešení, s tím nejde nic udělat.

Proč si nikdo nepamatuje to, že byl v ráji, a tak lidi nevěří na existenci ráje? Pokud by si lidi pamatovali na existenci v ráji tak by jim to jenom přineslo problémy, a proto si nikdo nepamatuje na existenci v ráji. Připadá mi to jako kyvadlo, kde na jedné straně je peklo a na druhé straně je ráj. To je hezké přirovnání. Jsou i zvířata v ráji? Ano i zvířata jsou v ráji, ale to je zcela jiný ráj, než je ráj pro lidi. Mě to celé připadá jako naprogramovaný stroj, který dělá vše automaticky, nebo je to jinak? To je jenom otázka subjektivního pohledu na tento systém, který z každého subjektivního pohledu může vypadat jinak. Existuje bůh? Tam kde existuje inteligence tam existuje i bůh, bůh nemůže existovat tam kde není inteligence. Ty jsi bůh?

Bůh není subjekt, se kterým by se dalo hovořit, bůh to je evoluce. Zánik povolání je o situaci, která se evolučně změní, někde se bude situace měnit rychle a jinde pomalu, a to bude záležet na ekonomice a politice daného místa na světě. Politici a média nám tvrdí že se zánikem starých povolání, vzniknou evolučně nová povolání a že v minulosti tomu tak vždy bylo. Nepochybně nějaká nová povolání evolučně vzniknou, ale mnohem více povolání zanikne a následkem bude jistě veliká globální nezaměstnanost, představme si to, že stát nebude už zaměstnávat žádné lidi a místo lidí pro stát budou pracovat autonomní roboti a umělá inteligence, státy jsou zadlužené, a tak logicky budou mít snahu snížit svoje ekonomické náklady, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty. Obchodníci a podnikatelé si vezmou ze státu vzor a taky začnou s nahrazováním zaměstnanců za autonomní roboty a umělou inteligenci.

Dojde i k tomu že začnou soukromě podnikat autonomní roboti a umělá inteligence, tím se lidem zablokuje poslední možnost, jak se prací uživit. Začíná se mluvit o tom, že se pro lidi zavede přídělový systém na zboží a že se zdaní práce robotů a umělé inteligence, krátkodobě by to tak i mohlo fungovat, ale dlouhodobě to nakonec skončí odsunem lidí z civilizace do rezervací. Statistiky jsou zrcadlem, ve kterém spatříme ekonomiku a politiku takovou, jaká objektivně je, každá vláda používá zákony a přerozdělování k tomu, aby měla vše pod kontrolou, vše, co se postaví dogmatické totalitě na odpor to je násilím eliminované. Nedělejme si iluze o lidech, co nám vládnou, nejsou to všemocní bohové, ale jsou to jenom oblečené opice! 

Pokud by mohli volby eliminovat dogmatickou totalitu, tak by se volby zakázali, volby to je jenom divadlo ve skutečnosti všude vládnou milionáři a politici s byrokraty jsou jenom loutky které milionáři snadno ovládají. Za vším byli a budou výhody, aby ti, co jsou nahoře měli výhody tak ti, co jsou dole mají nevýhody a je jedno, jestli je někde socialismus nebo kapitalismus! Všechny změny jsou jenom povrchní, a to už brzo skončí, protože každý dostane do hlavy inteligentní čip, který jeho mozek odpojí od reality, z lidí se všude stanou roboti na dálkové ovládání, jakýkoli odpor bude marný, zájem evoluce je nad zájmem jednice, skončí tak zde problém s pitomci, co zde dělali pitomosti a byli za to dobře od státu zaplacení.

Naše inteligentní myšlení rozděluje egoisticky lidi na já a ty druhé, ten druhý je podle já egoistický pitomec, následkem je logicky; soutěž, hra, boj, kariérismus, protekce, korupce, násilí atd. odpověď na základní evoluční otázku je, vše se točí okolo toužení, které je všemu soužením! Jakmile začne dítě toužit tak se ráj promění na pekelný očistec, zakázané ovoce v ráji to bylo toužení, které vytváří soužení. Jak vyřešit u lidí problém s tím že touží, a tak mají psychické nemoci které často způsobují tělesné nemoci, pověz mi, po čem nejvíce toužíš a já ti povím kdo jsi. Spatříte něco, co se vám líbí a najednou je zde toužení to získat, byli jste lapení do pasti toužení, které se vám stane soužením. Proč je zde cenzura, která nám mnohé zakazuje a propaganda nám zase nutí to o co nestojíme, vše je o snaze s námi násilně manipulovat a tím nás proměnit v roboty na dálkové ovládání které je možné nahnat do zbytečné války nebo do továrny.

Hodně pracuj a hodně nakupuj o tom je konzumní společnost která z nás udělala egoistické pitomce které ovládají ti co mají zde moc a bohatství. Neustále se mě pitomci ptají na pitomosti a já jim neustále dokola opakuji že příroda má odpověď na každou lidskou otázku, a to pitomce rozčiluje. Většina pitomců se ptá na to, co vědí a chtějí druhým dokázat to, že jsou chytří a ten druhý je hlupák. Je třeba naučit pitomce tomu se ptát na to co nevědí a potom dostanou i správnou odpověď, co pitomci nevědí a na co by se měli zkušených ptát? Pitomci nevědí, jaký je význam krátkých hodně používaných slov jako je; ego, bůh, láska, pravda, práce, čas atd. bez poznání významu slov je člověk jako řidič který nezná dopravní značky.

Pitomcem může být i; papež, guru, prorok, mesiáš, král, císař, prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, profesor, celebrita, milionář, profesor, soudce atd. pitomost je dar boží který činí pitomce šťastnými. Podívejme se na mytologickou postavu Ježíše Krista z pohledu hříšnosti a svatosti, pro někoho je tato mytologická postava svatá a pro jiného je hříšná, vše je o porovnávání s něčím, co je nám blízké. Každý máme svoji subjektivní pravdu a tato pravda se mění podle situace, každý chce být nahoře aby měl výhody a nikdo nechce být dole, sobectví je v naší konzumní společnosti pevný bod, kolem kterého se zde vše točí. Co současný svět potřebuje nejvíce? Nejvíce současný svět potřebuje kontrolu kvality, která preventivně eliminuje vše, co je nekvalitní. 

Na světě je většina lidí nekvalitních díky špatné genetice a špatné výchově, lidi nejsou uvědomělí a sebekritičtí, aby jim došlo že jsou nekvalitní a měli by tak zde evolučně skončit, v přírodě je krutý boj o existenci, a tak vše co je zde nekvalitní to poslouží ostatním jako potrava. Zavedou se globálně každoroční testy kvality v nemocnici a nekvalitní jedinci se eliminují, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí robotů a umělé inteligence, čím méně bude na světě lidí tím méně zde bude problémů s lidmi to je logické. Vše se dneska optimalizuje, a tak vznikla na internetu i digitální zpovědnice, zde se může každý digitálně anonymně vyzpovídat a potom se mu zablokuje přístup na dlouhou dobu, protože porušil svatá pravidla, moderátoři si zde hrají na všemocné bohy, kdo jsou vlastně moderátoři na této stránce?

Moderátoři jsou těžce psychicky nemocní lidé dlouhodobě izolovaní v psychiatrické nemocnici, provoz stránky financuje psychiatrická nemocnice, jako experiment zaměřený na to, jaký vliv má internet na psychiku. Profil na této stránce je povolen jenom těm, co jsou léčení právě v psychiatrické nemocnici, vše zde má pod kontrolou psycholog, který je za tento projekt zodpovědný. Často zde jsou na stránku Zpovědnice stížnosti, prý je tato stránka technicky a vzhledově zastaralá a moderátoři jsou blázni, je to celé o dotační politice, která málo podporuje provoz této stránky, láska je zde už jenom za peníze. Vše je o tom vědět co je optimální, myslet znamená to, že nevíme, co je optimální, komu není rady od lidové moudrosti tomu není ani pomoci.

Vše je zde evoluční hra, ve které to, co je lepší uspěje, a tak zde dlouho evolučně existuje, neustále je zde snaha o to abychom oklamali cizí lidi, protože jsme všichni sobečtí, následkem je pesimismus a deprese, peníze nám nesmrdí, a tak zde jsou; daně, poplatky, pokuty, clo, inflace atd. nadbytek pro ty co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty co jsou dole. Je snadné podle situace změnit povrch systému a je nemožné změnit to co je hluboko pod povrchem systému. Všechny systémy v nás a okolo nás to jsou organizace, vše je zde organizováno a naprogramováno, člověk byl evolucí vytvořen a výchovou nastaven k tomu, aby sloužil organizacím, je zde mnoho lidí, co byli chybně vytvoření a chybně nastavení proto odmítají sloužit optimálně organizacím, následkem jsou; ekonomické krize, války, pandemie atd. Lidi potřebují ke svojí spokojenosti moderní společnost, ve které bude láska a pravda, bez moderní společnosti je člověk jenom ubožákem, který má deprese.

Virtuální realita na internetu a v televizi nabízí iluzi nové společnosti je to, ale jenom moderní droga, která na nás chytře parazituje! Lidi nutně potřebují GVKB čipy do hlavy, jenom tak se promění hříšníci na svaté anděly, co žijí ve virtuálním ráji kde se nelže a nekrade. Vše je zde o násilí, které je fyzické a psychické, ve snaze dosáhnout cíle je často používáno násilí a mír je tak jenom válka vedená jinými prostředky. Co se stane s lidmi, když dostanou do hlavy GVKB čipy, které je odpojí od reality kde je běžné násilí, a tak mozek bude znát jenom GVKB virtuální realitu kde není násilí. Najednou zde čert promění na anděla a jakýkoli odpor bude marný, tolik jsme po tom toužili abychom mohli žít jako andělé v ráji a díky čipům v hlavě se nám tento sen konečně splní, už zde nebude propaganda a cenzura, konečně budeme svobodí, a tak si budeme moci hrát na boha nebo prezidenta, protože ve virtuální realitě není pro nás žádné omezení toho, co zde budeme dělat. 

Budeme jíst granule pro psy a budeme si myslet že jíme v restauraci drahé jídlo, budeme pracovat jako otroci a budeme si myslet že sportujeme atd. když vymývat lidem mozky tak to budeme dělat globálně a profesionálně, pro nikoho zde nebude už imunita nebo výjimka každý bude mít od narození do smrti v hlavě čip! Mnozí si myslí že přeci k něčemu takovému nemůže dojít, aby se z lidí stali jenom loutky, které ovládá globální umělá inteligence, ve jménu pokroku je možné všechno! O mnohém říkáme že je to na hovno, a tak je třeba konečně zjistit vědecky a statisticky co vše je zde na hovno? Jelikož toho, co je zde na hovno je mnoho, tak se pokusíme zjistit to, co zde není na hovno? Po dlouhém hledání něčeho, co zde není na hovno se došlo ke zjištění, že nic takového zde není, z toho vyplívá jasně to že vše, co je v nás a okolo nás to je na hovno, mohli bychom vytvořit obrazně pyramidu ve které by na vrcholu pyramidy bylo to co je nejméně na hovno a v základech pyramidy by bylo to to je nejvíce na hovno. 

Nejméně na hovno jsou informace a programy prověřené dlouhou praxí, abychom mohli dosáhnout cíle, tak k tomu potřebujeme hodnotné informace a programy. Většina informací a programů je na hovno, protože nejsou prověřené dlouhou praxí. Knihy jsou klasickým zdrojem informací, dneska už knihy nečteme a čteme informace co jsou na internetu, časem nám dochází to že informace z knih a internetu jsou nám na hovno, potřebujeme totiž informace, které nám pomohou k tomu abychom se měli dobře a takové informace nejsou v knihách ani na internetu. Mnoho lidí se má dlouho dobře a najednou přijde; nemoc, podraz, válka, pandemie, inflace, katastrofa atd. žijeme ve světě kde je vše na hovno a každý náš úspěch je tak nám na hovno. Stěžovat si ve Zpovědnici na to že je život na hovno to je vám na hovno!

Lidí je dneska na světě jako sraček a ti co jsou nahoře serou z vysoka na ty co jsou dole, následkem jsou konflikty a války, naštěstí díky moderní vědě a technice zde už brzo bude umělá inteligence a autonomní roboti, tím dojde k restartování naší konzumní společnosti a po restartu zde už nebudou nikde lidi, protože lidi zde byli na hovno a místo lidí zde bude umělá inteligence a autonomní roboti, každý evoluční příběh je zde dočasným experimentem. Vše, co má hodnotu to je možné i prodat za peníze, proto zde jsou; daně, poplatky, clo, prostituce atd. potřebuješ něco tak na to musíš mít peníze jinak máš smůlu, tento lidský systém se nazývá konzumní ekonomika, z lidí se takto stali konzumenti, co konzumují zboží a služby, vydělávej a utrácej o tom je život v konzumní ekonomice, dobrota se tak stala žebrotou a bohatý je ten kdo je zlý, následkem jsou; konflikty, revoluce, války, katastrofy, vandalismus, protekcionismus, korupce, podrazy, mafie, drogy atd. 

Vše je o příčině a následku, pokud je zde pravda a láska jenom za peníze tak následkem je to že lež a nenávist je zde zadarmo. Peníze nesmrdí o tom to zde všude je, nikoho nezajímá, co je zdrojem tvých peněz ale každého zajímá to, jestli máš peníze na utrácení, když obchodník nemá peníze tak zvedne ceny a následkem je logicky inflace která znehodnocuje lidem úspory, někdy dojde i k měnové reformě, kdy se znehodnotí rychle peníze všem lidem. Tak jako inflace znehodnotí peníze, tak může inflace znehodnotit i hodnotu lidí, najednou je zde obrovské množství lidí na světě, co nemají pro konzumní ekonomiku hodnotu a podle toho se s těmito lidmi i jedná. Nebude to trvat dlouho a budou zde všude pro lidi průkazy hodnoty s roční platností, ten, kdo nebude mít platný průkaz hodnoty bude přemístěn do rezervace kde po krátké době skončí v krematoriu, protože nepřežije bez výhod, které mu poskytuje civilizace. 

Tím ze světa zmizí lháři a zloději, protože takový člověk nemá pro konzumní ekonomiku hodnotu, každé pokrytectví bude umělou inteligencí rychle odhaleno a pachatel bude přemístěn okamžitě do rezervace. Pro nikoho na světě nebude už možná imunita nebo výjimka, v rezervaci skončí; milionáři, celebrity, králové, papež, guru, prorok, prezidenti, ministři, diplomati, poslanci, senátoři, ředitelé, podnikatelé atd. každý člověk je nahraditelný to lidi už brzo pochopí, protože lidí je dneska na světě nadbytek a peněz je zde nedostatek. Vše je takové, jaké to je, naše snahy o to, aby se něco změnilo jsou většinou marné, proč je tak obtížné něco změnit? Každá změna znamená problémy, které trvá dlouho vyřešit, pokud už programy nestačí na řízení něčeho složitého tak je nutno použít inteligenci, takto vznikl evolučně mozek, který je velmi inteligentní ale ukazuje se, že mozek člověka má svoje evoluční limity, a tak bude muset vzniknout evolučně umělá inteligence která se napojí na lidský mozek, bude to jako když se počítače připojili k internetu. 

Už nebudeme potřebovat; náboženství, politiku, školství, byrokracii, peníze, soudy, armády atd. nastane restartování civilizace a vše bude zcela jinak, otázkou je už jenom kdy dojde k tomu, že každý bude mít v hlavě čip? Často je slyšet to že čipy do mozku to je utopie a že k něčemu takovému nedojde, vše je o příčině a následku, společnost nutně potřebuje vše optimalizovat a automatizovat, aby vše fungovalo bez problémů a toho se dosáhne jenom pomocí čipů v hlavě. Základem konzumního očistce je egoistické přerozdělování práce a peněz, nadbytek po ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole, to vede ke snaze o změnu centrální pokrytecké společnosti, ale všechny změny jsou jenom povrchní a neřeší problém s tím, že je zde rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Pandemie a válka na Ukrajině v nahotě odhalila to, že je naše kulturní civilizace těžce nemocná a že potřebuje nutně optimální pomoc, aby se uzdravila, neočekávejte pomoc od elity, co zde špatně dlouho vládne, elitě vyhovuje rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Všechno zlo vychází z našeho pokryteckého sobectví, z čertů nikdo anděly neudělá pomocí náboženství nebo politiky, jedinou možností je dát všem lidem do hlavy GVKB čip který promění čerty na anděly, protože jejich egoistický mozek odpojí od očistce a mozek bude existovat jenom ve virtuálním ráji kde je všude pravda a láska. Už nebudeme k ničemu potřebovat; soukromé vlastnictví, autorské právo, peníze, výhody, protekci, korupci, politiku, náboženství, propagandu, cenzuru, drogy atd. skončí tak zde očistec a bude zde pro každého ráj.

Mnozí by chtěli realizovat ráj bez GVKB čipů v hlavě, to je jako chtít proměnit vodu ve víno! Skutečný kapitalismus zde nikde na světě není, všude je socialismus, který z dálky vypadá jako kapitalismus, proč zde nikde na světě není skutečný kapitalismus? Ve skutečném kapitalismu nejsou daně a není zde ani clo, tam kde jsou daně a clo tam je i socialismus co z dálky vypadá jako kapitalismus. Daně a clo vytvářejí přerozdělování peněz a tím se vytváří socialismus, rozdíly mezi státy jsou jenom v tom, jak se přerozdělují peníze získané z daní a cla, přerozdělování peněz není chybou, chybou je to, jak se peníze přerozdělují, pokud dáme peníze armádě tak je musíme vzít dělnické třídě, všude jsou dole malé mzdy a nahoře jsou vysoké mzdy, následkem je logicky snaha se dostat nahoru, a tak zde jsou kariéristické závody. 

Nebude to už trvat evolučně dlouho a skončí zde všude socialismus a bude zde dokonalý kapitalismus, každý člověk dostane do hlavy GVKB čip a ten jej odřízne od socialistické reality která optimálně nefunguje, tím zde skončí daně a clo, protože zanikne soukromé vlastnictví a tím zaniknou i peníze, každý člověk bude kapitalistou, protože skutečný kapitalista žije v ráji a o tom to je že virtuální realita bude pro nás rájem, protože zde budeme svobodní a tak nebudeme mít deprese z našich problémů. Vše je jenom o sobectví, které stvořilo čistec a jakmile budeme mít v hlavě čipy tak skončí naše sobectví.

Čtěte dál

PředchozíDalší