Ano, v komunismu, kdo profesionálně nepracuje, ten i nejí

V současnosti došlo k tomu, že se práce stala trestem a dobře se mají ti, co nemusí pracovat a mohou na společnosti parazitovat. Mnozí pitomci si myslí, že socialismus byl komunismus, protože zde vládli komunisti, socialismus byl ve skutečnosti sociální kapitalismus!

Co je to čistý komunismus? Čistý komunismus je u mravenců, zde každý mravenec pracuje každý den od narození do smrti, není zde rozdělní mravenců na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý je zde bezvýznamným otrokem komunistické společnosti. Proč nedokážeme nahradit kapitalismus komunismem?

Problémem je to, že neumíme vytvořit funkční jednoduchý kontrolní systém, který by zajistil to, že kdo nebude profesionálně pracovat, ten nebude ani jíst. Nová digitální doba nám přináší i nové možnosti, každý dostane do hlavy GVKB čip, který mozek odřízne od reality, a tak se z lidí stanou mravenci, co žijí v GVKB komunismu, kde se nelže a nekrade, už zde nebudou příživníci, co se nechtějí přizpůsobit společnosti.

Mnozí příživníci budou mediáně křičet, že to je diskriminace, a že nechtějí žít jako mravenci v komunismu, jenže zájem celku byl a bude nad zájmem jedince a subjektivní egoistické názory, které mají většinou jenom nepřizpůsobiví příživníci, jsou pro GVKB komunistickou společnost irelevantní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *