Rubriky
Parazitování

Ano, o návštěvu parazitů nikdo nestojí

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ten druhý je parazit, vše je zde hra o hodnoty a tak ten kdo vyhraje, parazituje na tom kdo prohraje, mnoho století na naše malé teritorium přicházejí paraziti ve snaze na nás parazitovat, následkem je zde mnoho století blbá nálada a nikdo neví jak tento problém s parazity optimálně trvale eliminovat.

Nová doba nám přináší nové řešení, každý obyvatel dostane do hlavy GVKB čip který odřízne mozek od reality a tím už nebude problém s lidmi co zde parazitují na cizích lidech. Takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí protože zde už nebudou paraziti lhát a krást.

Lidský mozek ovládají paraziti, proto máme tak silný pud se rozmnožovat, aby mohli paraziti přežít smrt našeho těla. Z lidí se stanou konečně andělé protože zde bude ráj, takto skončí konzumní peklo ve kterém jsme na sobě parazitovali a společnost se rozdělila na mocné a bezmocné parazity.

Není důležitý zájem jednice, důležitý je zájem celku, tím skončí problém s parazity, co se snaží dostat do vyspělé civilizace, aby zde mohli na vyspělé civilizaci egoisticky parazitovat. Nebude to trvat dlouho a i zbytek konzumního světa dá všem lidem do hlavy otestované GVKB čipy, aby už neměl problém s parazity.

Vadný jedinec se eliminuje ve spalovně odpadků, rozmnožovat se budou jenom dokonalí genetičtí jedinci, vše zde bude mít pod kontrolou jenom GVKB umělá globální inteligence.