Přeskočit na obsah

Ano, nahradíme očistec za ráj

Dosud se všechny změny k lepšímu realizovali jenom na povrchu a pod povrchem se nic k lepšímu neměnilo, problém byl v kontrole, která nedokázala odstranit chyby které dělali lidi, největší chybou lidí byla pokrytecká hříšnost, kdy si nepolepšitelní hříšníci zde hráli na to, že jsou svatí.

Inspirací se nám stal Windows 11 který přišel s novinkou, že jde nainstalovat jenom na nové počítače, náš nový konzumní systém je založen na novém digitálním člověku, který má v hlavě kontrolní čip, lidi už nebudou mít tituly a jména ale budou mít jenom globální číslo (100080178123933) na Facebooku, díky čipu už nebude lidi rozčilovat to, že žijí v očistci, protože čip jejich psychiku přemístí do virtuálního ráje, kde lidi nedělají už chyby.

Už nebudeme muset chodit do školy a hledat si zaměstnání nebo nějakou funkci, dojde ke změně našich priorit, už nebude naší prioritou dosažení seberealizace, protože budeme žít ve virtuálním ráji kde každý dosáhl seberealizace, a tak nemá psychické problémy. Skončí tak propaganda a cenzura, nebudou zde už blbci, co zde dělali jednu blbost za druhou, protože měli v hlavě nasráno.

Štítky: