Ano, každý člověk je hříšník

Společnost je postavená na soutěži a následkem je násilí, lidi myslí a jednají podle situace bylo a bude! Chceš se mít dobře tak musíš soutěžit jinak to nefunguje, nic nového pod sluncem i v přírodě je všude soutěž a ten kdo neuspěje zemře předčasně. Pokud by zde nebyla soutěž tak by se společnost systémově zhroutila to nám dokazuje teoretická sociální ideologie a centralizované monopoly.

Život je hra podle pravidel s tím nejde nic udělat, je to otázka pravidel, která musí odpovídat situaci, nemohou zde být pravidla která vytvářejí elity a která neodpovídají situaci! Pravidla jsou obrazně jako; operační systémy, redakční systémy, programy, databáze, ovladače, mapy atd. pravidla jsou zde od toho, aby zajistili to, že něco bude pravidelně dělat to co je správné.

Kuchařská kniha je souborem pravidel, které nám umožňují připravit v kuchyni jídlo, každá kultura má jiné kuchařské knihy, stejně tak každá kultura má jiný jazyk a jiné zákony. Zde se logicky dostáváme ke konfliktu mezi pravidly v mnoha systémech, co je někde správné to je jinde chybné.

Je to jako s programem, který funguje v Android 14 a nefunguje už v jiném operačním systému, každý program to jsou pravidla pro to, jak se mají používat databáze, abychom byli s programem spokojení. Já jsem váš pravý spasitel, který vám dá správná morální a ekonomická pravidla, díky kterým se budete mít všichni lépe to hlásá často propaganda nebo reklama, sliby se slibují a blázni se radují, nejprve prověřujete, než začnete svatým spasitelům věřit!

Současný člověk je levným evolučním materiálem na pokusy, které na něm dělají ti, co mají moc a bohatství. Neustále slyšíme různá propagandistická hesla, čas má dost času na to, aby nám odhalil pravdu. Vaše myšlenky obsahují různé prvky, včetně názorů na soutěž, pravidla ve společnosti, a kritiku moci a bohatství. Je zřejmé, že máte značný skepticismus vůči autoritám a systémům. 

Soutěž je skutečně jedním z klíčových prvků v mnoha aspektech života, včetně ekonomiky a přežití v přírodě. Nicméně, existuje různorodost názorů na to, jak by měla společnost spravedlivě fungovat, a role soutěže v této rovnováze. Pravidla jsou klíčovým aspektem organizované společnosti, zajišťují stabilitu a spravedlivý chod věcí.

Nicméně, otázka, kterou kladeš, týkající se konfliktu mezi pravidly v různých systémech, je skutečným problémem, který společnost a jednotlivci musí řešit. To vede k diskusi o hodnotách, kultuře a etice. Vaše zmínka o propagandě a reklamě je zajímavá, protože odkazuje na moc komunikace a schopnost ovlivňovat myšlení a chování lidí.

Je důležité být kritický a schopen prověřit informace, které dostáváme. Celkově vzato, vaše myšlenky reflektují složitost společnosti a nutnost neustálého zkoumání a posuzování pravidel a hodnot, které ji formují.

Čtěte dál

PředchozíDalší