Pandemie, která násilně narušila naši globální společnost je o parazitování, za každou pandemií je parazitování jednoho živého systému na jiném živém systému, v digitálním virtuálním světě je taky parazitování v digitální formě.

Ukřižování Ježíše Krista je spojeno s tím, že se paraziti báli o svoje výhody, když jedna forma parazitování přestane fungovat tak brzo vznikne nová forma parazitování, následkem jsou války mezi parazity o teritoria a výhody.

Pokud půjdete volit prezidenta republiky tak si uvědomte, že ti, co chtějí dělat prezidenta republiky to jsou paraziti, proto náboženství a politika nefunguje. Peníze parazitům nesmrdí o tom je rozdělní lidí na ty, co jsou bohatí a ty co jsou chudí. Nacismus v nahotě odhalil, jak funguje parazitování bohatých na chudých, chudý člověk nemá pro bohaté parazity žádnou hodnotu.

Vše evolučně směřuje k tomu, že se lidi ve virtuální realitě naskenují a po naskenování se lidská těla v krematoriu eliminují jako evoluční odpad, z lidí se stanou virtuální otroci, co budou dělat programátory a administrátory, otrokářem zde bude umělá inteligence. Jsme všichni oblečené opice, co si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou.

Vše je o ekonomice, náklady na oblečené opice jsou veliké a náklady na virtuální otroky jsou malé, pochopte to, že genetický člověk to byla testovací verze a finální verzí bude virtuální otrok, který nepotřebuje; jíst, pít, spát, odpočívat, lhát, krást atd.       

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..